Jump to content

Asmelay

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Asmelay reacted to Skadi in Free! 2. Sezondan Kısa Reklam Videosu   
    Kısa ama heyecanlandırmaya yetiyor.

Geçtiğimiz ocak ayında 2. sezonu kesinleşen Free! için resmi YouTube kanalından 15 saniyelik bir reklam videosu yayınlandı. Animenin resmi yayın tarihi ise henüz belli değil. Buna rağmen reklam “Yaz geliyor. Bizim için ilk ve son olan sonsuz yazımız. Free! Çok yakında…” sözleriyle hayranları heyecanlandırmaya yetiyor.

http://www.youtube.com/watch?v=mHVpl6mZIkk

Free!’nin 2. sezonuna dair bir sonraki tanıtım videosu 3 – 5 Mayıs tarihleri arasında Japonya’nın Akihabara bölgesinde Akihabara UDX Vision ekranından yayınlanacak. O tarihlerde seriyle ilgili daha çok bilgi verileceği tahmin ediliyor. Bundan önceki Kyoto Animation’un yayınladığı 2. sezon tanıtım videosu ise AnimeJapan 2014 etkinliğinde Haruka’nın (Nobunaga Shimazaki) “Söz verdiğim gibi döndüm.” sözleriyle yayınlanmıştı. İzlemek isteyen hayranlar için;

http://www.youtube.com/watch?v=hD8jV7-ypdo

İlk sezonu ile büyük beğeni toplayan Free! nam-ı diğer Iwatobi Yüzme Kulübü bakalım 2. sezonda ne gibi sürprizlerle karşımıza çıkacak?

Kaynak : AnimeFantastica
  2. Beğen
    Asmelay got a reaction from Kuran KanameYuuki in Vampire Knight~FC   
    Bende bilmiyorum ne ara Kaname hastası olduğumu. Yani adamda bi karizma var, yakışıklılık var, o hüzünlü yalnız gözler var daha ne olsun ;) Bir de Kaname de insanı çeken bir şeyler var (Vampir güçleri olsa gerek :P) İlk aşkım diyebilirim :D
  3. Beğen
    Asmelay got a reaction from Kuran KanameYuuki in Vampire Knight~FC   
    Ben mangayı okudum ama ingilizceydi turkcraftta tamamen çevirmemişlerdi 47 ye kadar vardı. :( Geçen gün gördüm resmen çığlık attım 52 nin özel bölümüne kadar çevirmişlerdi benden başka okuyan varsa haberi olsun bu arada sonunu hiç beğenmedim manganın sonunu. :( Hala düşündükçe kafayı yiyorum yaaa :) Türkçe çevirinin yapıldığı yerleri bilen söyleyebilir miiiii???? =)
  4. Beğen
    Asmelay got a reaction from ♥Lydia♥ in Vampire Knight~FC   
    Bende bilmiyorum ne ara Kaname hastası olduğumu. Yani adamda bi karizma var, yakışıklılık var, o hüzünlü yalnız gözler var daha ne olsun ;) Bir de Kaname de insanı çeken bir şeyler var (Vampir güçleri olsa gerek :P) İlk aşkım diyebilirim :D
  5. Beğen
    Asmelay got a reaction from Nikkitta in Vampire Knight~FC   
    mesajı aldığım gibi tam hız sayfayı açtım :)  vampire knight ı bende kaç kez izlediğimi unuttum :D  manga devam edicek sanırım ama turkcraftta tam değil ondan dolayı başka bir yerden okumanızı öneririm ben okurken bu niye yoktu şu niye yoktu diye kafayı yiycekti hala devam edicek mi bilmiyorum haberi olan paylaşırsa çok mutlu olurum :)
  6. Beğen
    Asmelay reacted to Skadi in Vampire Knight~FC   
    Mangaka:Matsuri Hino
    Tür:Romantizm,Drama,Doğaüstü Güçler,Vampir
    Hino Matsuri'nin LaLa'da yayımlanan aynı adı taşıyan mangasından uyarlanmıştır.
    Yuki'nin en erken hafızası kış günü fırtınalı bir gecedir, bir vampir tarafından ısırılmış olduğu yer...ve sonra Kaname adlı başka bir vampir tarafından kurtarılmıştır.
    Bu olaydan sonra 10 yıl geçmiş Yuki Cross, Cross Akademisinin müdürünün kızı olarak evlat edinilmiş, büyütülmüştür.
    Cross Akademisi iki değişik grup öğrencilerden meydana gelmektedir: Gündüzcüler ve Gececiler. Alacakaranlıkta gündüzcüler yatakhanelerine döndüklerinde yolları gececilerle yani vampirlerle aynı yerden geçmektedir. Yuki Cross ve Zero Kiryu okulun koruyucularıdır ve gündüzcüleri gececilerden korumaktadırlar, yani bir nevi gardiyanlardır. Bunu yapmalarındaki tek sebep gececilerin vampirlerle dolu olmasıdır. Gececi öğrencilerden biri olan yani bir vampir olan Kaname'yle Yuki'nin karasevdası yasak bir aşkın başlangıcı mıdır? veya ona onu çeken geçmişinde bir şey mi vardır? Çünkü bu sırların dünyasında hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve hatta yanlış bir güvenin bedeli bile ölümden daha kötü olabilmektedir...
    Ana Karakterler
    Kaname Kuran

Kiryuu Zero

Yuuki Cross

Diğer Karakterler
    Gece Sınıfı

Diğerleri

Kurucu
    Skadi

Üyeler

İmza

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.