Jump to content

DHspark

Üyeler
  • İçerik sayısı

645
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

DHspark kullanıcısının paylaşımları

1. DHspark

Shingeki no Kyojin Fark Attı

vay be 6 yıllık rekorunu bu sene kaybetmiş OP -_- shingeki ye helal olsun valla, satışları bir yılda 2 katına çıkarmak hiç kolay iş değil
  2. sevgili arkadaşım beraber manga veya benzeri bir çalışma yapmak düşündüğün kadar kolay değil hatta dünyanın en zor işlerinden biridir. Bakuman animesindeki gibi iki kişinin manga sanatı gibi muazzam zor bir işte %90 üzerinde anlaşma sağlamaları 1/10000 ihtimal malesef. Daha doğru olan deneme amaçlı, kendin kısa bir kurgu oluşturman ve bunu çizime dökmen bizler burada çizdiklerini merakla ve severek okuruz emin ol. Bu bir öneri ve mantıklı olanı bu bence. Kurgununda öyle üst düzey bir şey olması şart değil deneme amaçlı daha sade birşey yapabilirsin
  3. Bu bir TürkAnime.TV projesidir. Ertuğrul arkadaşım benimde ustam olan ve çizmeyi ondan öğrendiğim amerikalı mangaka Mark Crilley'in "Mastering Manga with Mark Crilley" kitabını çevirecek ve bende kullanılacak malzemeler ve programlarla, çizimde kitapta bulunmayan püf noktaları çizerek kademeli şekilde ilgilenenlere anlatacağım. Çalışmalarımızın her ay TürkAnime.TV E-Dergi' sinde çıkması kararlaştırıldı. Bazı irtibatlarımız olacak, bir değişiklik olmazsa oradan takip edebilirsiniz. Bu bölümde çeviriler güncellenecek, yenileri eklenecek. Konunun bu bölümde açılmasının sebebi, derslerden sonra sorusu olanların ve danışacak olanların buradan bizlere ulaşmasını kolaylaştırmak içindir. Lütfen sorularınız olursa tek bir iletide uygun bir şekilde sorun size alıntı yaparak cevap verilecektir. Konu bir sohbet konusu değildir iletilerinizi bunu göz önünde bulundurarak atmanızı rica ederim. Ayrıca Adminlerden konuyu sabite almasını rica ediyorum.
  4. doğum günün kutlu olsun Ayhan :happy-birth-day1-onion-head-emo nice senelere :)
  5. DHspark

ANİME KOMEDİ 01.06.2014 (7)

değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :) grimmjow'un yorumu son anda aklıma geldi tam oturdu ama :D Sasuke yumruğu yedi, eee biz böyle abi gördük kusura bakmasın ;) teşekkürler kardeşim takipte kalın..
  6. DHspark

teşekkürler arkadaşlar bu haftada AnimeKomedi güldürebildiyse ne mutlu :) bana takipte kalın daha güzel ve daha komik çalışmalar yolda.
  7. DHspark

yabancı terimler kullanınca bende arkadaş milyonda bir görülen hastaklardan birine mi yakalanmış dedim :D ilk defa duydum daha önce hiç denk gelmemiştim ama tam karşılığı karın kasıymış -6 kütle olduğundan çağrıştırıyor zaten- hem karın kası üstüne yağ nasıl biriksin, anlayamama hak veriyorum -_- :D olsun durum ne olursa olsun sadece salatalık ve domates yemek hoş olmasa gerek insan sıkılır :D domatas-peynir dene salatayı cacıkla falan dene böyle ikili kombinasyonlar yap güzel olur valla :D
  8. DHspark

Ayhan , Ezgi konuyu Tanışın-Kaynaşın a çevirdiniz insafsızlar değnekle kovalarım sizi :angry: Geçmiş olsun kardeşim tez vakitte iyileşirsin inşallah sadece salatalık ve domates yemek hoş olmasa gerek, insan doğru düzgün doymazda :( yorumlarını hep bekliyorum :)
  9. DHspark

teşekkürler :) bu saatte açlık neden dostum ? öğrenciysen Allah yardımcın olsun evdeysen kalk bir yumurta kır üşenme yahu :D
  10. DHspark

:D teşekkürler çalışmalar tüm hızıyla devam edecek. takipte kalın. Bu haftanın bombası bleach selfie oldu. Bedri ile beraber iyi yapmışız gerçekten onun payı çok büyük. Grimmjow yorumu fikri son anda geldi aklıma ama güzel oldu :D
  11. DHspark

hepinize teşekkürler :D beğenmenize sevindim. Yazıda yazdığım gibi haziran ayına damga vurmaya geldim -_- hemen havalara girdim :P yok kendi çapımda birşeyler yapıyorum işte haziran ayı hem okulların sonu hemde tatilin başlanğıcı bu arada güzel bir patlama yapayım dedim. Sevgili okurlarımıda çok beklettim bunun için kusura bakmayın :( Uzun çalışmayı bende 3 5 9 gözle bekliyorum valla ne yalan söylim :) bendeki bu tembellikle sonraya kalmaz inşallah
  12. DHspark

Teşekkürler arkadaşlar bende İchigo bir resim paylaştıyı sevdim gerçekten Uchiha kardeşler de güzel tabi :) quincy: Fikri sen bulursunda güzel olmaz mı Aizen Başkan -_- Kaxell: inşallah bu projeyi faliyete geçireceğiz Ertuğrul, böyle birşey lazım gerçekten -_- AnimeciAşıklar gelecek haftalarda yayınlanacak :) çok güzel fikirlerim var dur bakalım :D hepinize değerli yorumlarınız için teşekkürler AnimeKomedi güldürmeye devam edecek umarım :)
  13. Evet arkadaşlar bu hafta yeni çalışmalarla Anime Komedi güldürmeye devam ediyor. Ama çalışmalardan önce söyleyeceğim bazı şeyler var. Anime Komedi gerçekten anime severler tarafından sevilen takip edilen bir çalışma oldu. Herkese bunun için teşekkür ediyorum. Ama artık çıtayı yükseltme vakti geldi diye düşünüyorum. Bundan sonra bomba gibi çalışmalar ve yeni bazı projeler var. Umarım bu projeler hayata geçer. Haftaya bazı hususi durumlardan dolayı Anime Komedi olmayabilir ama Haziran ayına damga vuracak hem haftalık kısa çalışmalar hemde daha önce bahsettiğim uzun one-shot çalışması yolda ayrıca Manga severler için ve çizmeyi sevenler için forumdan değerli bir arkadaşımla bir projemiz var. Kesin değil daha ama yönetimle irtibatlarımız olacak daha sonraki günlerde bunu siz anime ve manga severlerle paylaşacağız. Takipte kalın :) Bu hafta "dört büyükler" diye tabir ettiğimiz animelerden paylaşımlar olacak. Öncellikle One Piece ve Fairy Tail animelerinin amansız baş karakterleri Luffy ve Natsu ortak çalışması sizlerle olacak. Bu çalışmalar malesef çizim değil. Bu hafta yoğundum ve çizime çok vakit ayıramadım ama buna rağmen güzel oldu diye düşünüyorum birazda caps havasında çalışmalar oldu umarım beğenirsiniz :) Daha sonra Naruto'nun ünlü Uchiha kardeşleri ninja dünyasından uzak bir dünyada sıradan abi kardeşler gibi yaşıyorlar. Ninja dünyasından uzak oldukları için aksiyon yok sanmayın :D söz konusu Uchiha kardeşlerse aksiyon hep vardır B) Bu haftanın bomba çalışmalarından biri Bleach' ten geliyor :D Son zamanlarda ünlenen ve hemen hemen herkesin yapmaya başladığı bir olayı komediye çevirdik. :D Fikir ve boyama sevgili dostum Bedri(quincy)Burhan' a aittir. Bende bu güzel fikri elimden geldiğince çizmeye çalıştım. Fikri ve tüm yardımları için teşekkürler. Son olarak geçen hafta başladığım AnimeciAşıklar (daha güzel bir isim bulma çalışmaları devam etmektedir) için çok güzel fikirlerim var bir kaç bölüm sürecek bir mini hikaye. Bu hikaye için bir çalışma hazırladım. Daha çok kapak tarzı birşey gelecek haftalarda bölümlerini yayınlamayı düşünüyorum. Umarım beğenirsiniz... Luffy & Natsu Uchiha Kardeşler İchigo Bir Resim Paylaştı AnimeciAşıklar Kapak Çalışması
  14. Yarın haftanın AnimeKomedi çalışmalrını paylaşacağım arkadaşlar. Bu hafta One Piece-Fairy Tail(2), Naruto(1), Bleach(1) çalışma olacak mini seri Animeci Aşıklar çalışmasında da bir bölüm olabilir.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. DHspark

DHspark

tarayıcı lazım benim yazıcımın tarayıcı özelliği var o şekilde aktarıyorum. eğer yazıcında tarayıcı varsa çok rahat aktarabilirsin yoksa da tarayıcısı bulunan her hangi bir yazıcıdan PC ortamına aktarabilirsin

3. AlmightyAA

AlmightyAA

tamamdır bilgilendirdiğin için teşekkür ederim :)

4. DHspark

DHspark

lafı bile olmaz :) her zaman ..

15. DHspark

İmza Yapıyoruz...

kimse dikkate almadı tamam arkadaşlar önemli değil yinede sağolun . başarılar :)
  16. DHspark

İmza Yapıyoruz...

imzalar çok güzel imzalar ve imzacılık asla ölmesin çok yaşayın :D başarılarınızın devamını dilerim böyle topluluk halinde yapılan çalışmaları organizasyonları çok severim. Bir de bir konuda yardıma ihtiyacım var bir imza yapmak niyetindeyim çizimi ben yapacağım ama arka plan ve boyut ayarlanması lazım yardımcı olabilirmisiniz dostlarım?
  17. DHspark

One Piece Ara Verecek

ne yapalım bekleyecez mecbur :( Oda sensei inşallah tez zamanda iyileşir o olmadan OP de olmaz..
  18. DHspark

ANİME KOMEDİ 24.05.2014 (6)

teşekkürler arkadaşlar bu haftada AnimeKomedi güldürebildiyse ne güzel :) fairy tail tokası vardır muhakkak :) bizim ülkede olmasada biryerlerde üretilmiştir :D çizimlerin üstünde çok durmuyorum, daha çok komediyi ön plana çıkarıyorum, çizimlerin üstünde çok dursam çok vakit alırlar, yinede çizim olarak idare ederler anlatılmak istenileni yansıtıyorlar ama kendi tarzları varsa o çok güzel işte :) bende herzman kendi tarzı olan bir çizim tekniği yakalamak uğraşındayım :)
  19. DHspark

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :) hepinizin beğenmesine sevindim :) AnimeKomedi Komedi Dükkanında her hafta sizlerle takipte kalın :good-job-onion-head-emoticon:
  20. DHspark

teşekkürler :) animeci aşıklar için birkaç güzel fikrim var bazen güncellerde falan denk geliyorum yazmışlar işte okulda anime izleyen kimse yok anime izleyince dalga geçiyorlar falan bende böyle mini bir seri düşündüm :D anime izleyenlerin az olduğunu sanmıyorum dahada çoğalacak inşallah :) vaay teşrif etmişsiniz sonunda :D sadece isimlerinizi kullandım fırfırlar karakter olarak alakanız yok zaten :P bunlar aklı başında karakterler :D şaka bir yana beğenmenize sevindim fairy tail tokası iyi denk gelmiş o zaman kalbim temiz ne yapabilirim içime doğmuş B) PS: Gin nin neresine kalpli yüz ezgicik :blink: Byakuya falan olsa tamam diyecemde öyle kalpik falan biri değil :D
  21. DHspark

Doğru söyledin :D anca didişsinler işleri güçleri o Ne demek Ayhan cım fikir süper olunca gerisi teferruat B) güzel oldu gerçekten, ortaklaşa iyi bir çalışmamız oldu
  22. DHspark

yorumlarınız için teşekkürler beğenmenize sevindim :) bu 6. oldu umarım daha büyük rakamlara ulaşırım :) Komedi Dükkanı nın işi güldürmek eğlendirmek animelerdeki komik detayları tekrar kurgulayıp ondan bir çalışma çıkarmak ve okuyanların "ha evet doğdu ya asfqhsdbnq :D" diye tepkisi görmek :) takipte kalın devamı gelecek.. Kaxell: o aşıklardan bir cacık olmaz diyorsun yani :P zaten sadece isimlerini kullandım karakter olarak bunların tam tersiler :D daha kahramanlar ortada yok hiç uğramamışlar bugün, tepkilerini merak ediyorum ^_^ ama hiç tepkide vermeyebilirler, garip insanlar onlar :P
  23. DHspark

:D teşekkürler arkadaşlar beğenmenize sevindim. Çizgi gözler uzun zamandır yapmak istediğim bir çalışmaydı. İnoue,Sanji ve Sakura üçlüsü papağan gibi yaklaşık üç bin dört bin defa o isimleri söylemişlerdir :P ben çok sinir olmuyorum ama gördüğüm kadarıyla sinir olan birçok anime sever var :D onların sesi olmak istedim. AnimeLife çalışmaları devam edecek ayrıca Animeci Aşıklar çalışması mini seri 4-5 bölüm sürecek bu hafta komedisi yok daha çok tanıtma amaçlı ama gelecek haftalar için güzel fikirlerim var -_-
  24. Arkadaşlar ANİME KOMEDİ'de yeniden beraberiz. Bu hafta birçok animecinin sinir olduğu :angry: bir konuyu komikleştirmeye çalıştığım Çalar Saatler çalışması var. :D Bundan başka hep merak ettiğim ve bana komik gelen bir anime olayını elimden geldiğince komik bir şekilde uyarlamaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Çizgi Gözler çalışması siz komedi severlerle. :D Geçen haftalarda aklınıza gelen komik fikirlerinizi paylaşabileceğinizi söylemiştim. Ayhan "free word" arkadaşım aklına gelen bir çalışmayı benle paylaştı. Kendisine teşekkür ediyorum. Güzelde oldu diye düşünüyorum. AnimeLife bölümüne bir çalışma daha eklenmiş oldu. ^_^ Son olarak ilerki haftalarda da başka bölümlerini paylaşacağım bir mini komedi serisini paylaşıyorum. Okulda birbirlerini keşfeden iki animeci Eren ve Ezgi arasında duygusal bir yakınlaşma başlar. :wub: Ama bu sizi şaşırtmasın romantik bir seri değil bir komedi serisidir. B) (Malum kişilerin isimlerini kullandım. Haberleri yok ama onlar bana kızmazlar. Yani öyle umuyorum. :blink: :P ) Umarım beğenirsiniz. Daha güzel çalışmalar ilerki haftalarda sizlerle olacak... ÇALAR SAATLER ÇİZGİ GÖZLER ANİMELİFE (Bu bölümün çalışmaları Genel AnimeKomedi bölümünde AnimeLife başlığı altında bulunmaktadır.) ANİMECİ AŞIKLAR (E<3E) -Bu bölüm tanıtım amaçlıdır hikayenin devamı ileriki haftalarda-
  25. Yarın AnimeKomedi yeni çalışmalarını paylaşıyorum bu hafta, Çalar Saat, Çizgi Gözler ve Anime Life adlı çalışmalar olacak. Takipte kalın daha güzel ve büyük çalışmalar yolda :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. DHspark

DHspark

takipçilerimi seviyorum ya :) daha güzel çalışmalar olacak merak etmeyin -.- birde yarın ufak bir seri başlatacağım aşık animeciler diye konusu bir sınafta anime izleyen iki kişinin aşkı :D onuda buradan duyurayım

3. Kaxell

Kaxell

Yalnız benim aklım hala logodaki kızın liseli versyonunda. (Subliminal mesaj vermeye calisiyorum, takma beni. :) )

4. DHspark

DHspark

:D logodaki kızın liseli versiyonu çizilecek onun kurtuluşu yok :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.