Jump to content

DHspark

Üyeler
  • İçerik sayısı

645
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
    DHspark got a reaction from Oo_MaYuBi_oO in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Arkadaşlar ben sürekli TATV de takılıyorum ama foruma üye değildim bu yarışma vesile oldu. Ne çizeyim derken türkanimenin logosu dikkatimi çekti böyle bir şey çizdim umarım beğenirsiniz katılan herkese başarılar :D

3. Beğen
    DHspark got a reaction from NaokoTe in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Arkadaşlar ben sürekli TATV de takılıyorum ama foruma üye değildim bu yarışma vesile oldu. Ne çizeyim derken türkanimenin logosu dikkatimi çekti böyle bir şey çizdim umarım beğenirsiniz katılan herkese başarılar :D

4. Beğen
    DHspark reacted to jvapu in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    obitonun uzay zaman ninjutsusu

5. Beğen
    DHspark got a reaction from Amygirl in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   

6. Beğen
    DHspark got a reaction from hinata-77 in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   

7. Beğen
    DHspark reacted to Zura Ja Nai in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Arkadaşlar buda benim çizimlerim tonlu-mürekkepli ve boyalı olarak iki şekilde yaptım. karakter annesiyle iletişim içinde, koyu balonlar annesinin konuşmaları, anime karakterlerinide pozlarıyla temsili olarak sol tarafa çizdim. Ayrıca türk anime yazısı ve logosuda karakterin elbisesinde yazıyor. Yarışmaya kaltılacak herkese başarılar dilerim.  :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.