Jump to content

mako chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

79
  • Son ziyareti

mako chan kullanıcısının paylaşımları

1. bugünden itibaren lise mezunuyum artık yeeehhhoooo :D :)

1. Nanilyas

Nanilyas

liseye başlayacağım yehoo :D

2. mako chan

mako chan

sana şimdiden kolay gelsin demek isterim :)

3. Uchıha sasuke

Uchıha sasuke

Bakın ben 17 yaşım fakat ben üniversıte öğrencisiyim.tebrikler liseyi bitirdinizmi?

2. mako chan

Hint filmleri izleyen var mı ?

küçükken televizyonda ara sıra görüp izlerdim. dansları filan çok hoşuma giderdi. geçenlerde rast geldi film arıyordum. 3 idiots u gördüm merak edip izledim çok güzel filmdi.bir de televizyonda benim adım khan ı izlemiştim o da güzel filmdi. sonuç olarak hint filmleri hoşuma gidiyor. hem dansları hem komedileri çok güzel :D
  3. bence çok güzel olmuş elinize sağlık :D
  4. sonunda liseden mezun olmak üzreyim hahahaa :D

1. Nayru

Nayru

bu cumartesi benim de mezuniyet törenim var... bitsin artık lise sayfası sıktı beni zaten

2. mako chan

mako chan

ben de biran önce bitsin istiyorum :D tek korkum lys :D

3. Nayru

Nayru

ya yapacak bi şey yok girecez paşa gbi

5. mako chan

Shingeki no Kyojin Fark Attı

Shingeki no kyojinin birinci olmasına seviindim doğrusu :) mangasını okumadım ama animesi süperdi. keşke ikinci sezonu da olsa :D
  6. mako chan

( 25 / 25 ) Baby Steps

şu anda izlediğim başka seriler var ama boş olduğum bir zaman izlemeyi düşünüyorum. güzel bir animeye benziyor :) paylaşım için teşekkürler :D
  7. mako chan

İmza Yapıyoruz...

teşekkürler. güzel olmuş hemen kullanıyorum :bye2-onion-head-emoticon:
  8. mako chan

İmza Yapıyoruz...

boşta olan varsa bana bir imza yapabilir mi? anime ya da karakter fark etmez ama imzada parlak şeyler olursa sevinirim :) bir de adım yazarsa başka bir şey istemem :D
  9. okul zamanı okuldan sıkılırken yaz tatilinde okulu özlüyorum... bu bir lanet olsa gerek!

10. mako chan

Eğlence

ağustos= prenses . oooo çok şanslıyım :ahaaah-onion-head-emoticon: sevdim ben bunu...
  11. çooooooook teşekkürler :bye2-onion-head-emoticon: . çok güzel olmuş :embarrassed1-onion-head-emotico . hemen ekliyorum :happy-onion-head-emoticon:.
  12. mako chan

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

ben de Levi ye oy verirdim herhalde ama Eren in ikinci olmasını tercih ederdim üçüncü değil. bir de Mikasa ya biraz gıcık olsam da yedinci sıra biraz fazla düşük gibi daha yüksekte olmasını isterdim.
  13. mako chan

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

shingeki no kyojin den Levi yi isterdim ben :embarrassed4-onion-head-emotico.
  14. gerçekten güzellermiş çok beğendim :ahaaah-onion-head-emoticon: . keşke vaktim olsa da bende imza yapabilsem. :crying1-onion-head-emoticon:
  15. mako chan

Türkçe Manga Okuma Sitesi Önerileri

bence de iyi güzel olmuş ama okuyamıyorum ben. ben de de 522 hatası verip duruyor.
  16. mako chan

Kuroshitsuji’den Yepyeni Trailer

o kız mıydı ben de onu erkek sanıyorum. cidden farkına varmamışım. kız olması kötü olmuş bence. hem görüntüler hikayesinden farklı duruyordu biraz. hikayeyle biraz oynamışlar galiba...
  17. mako chan

Beğendiğiniz AMV'ler :)

bu amv de çalan müziğe bayıldım. sıkılıncaya kadar dinleyeceğim...
  18. mako chan

Playful Kiss

ben ilk animesini izlemiştim. daha sonra kore dizisini izledim. bunun bir de japon dizisi olduğunu öğrenince bir bakayım dedim ama hiç hoşuma gitmedi doğrusu. korelilerin yaptığı daha iyiydi bence.
  19. bir süredir hareket yok. yeni imzalar ne zaman gelecek acaba?
  20. mako chan

En Zeki Anime Karakterleri

bence usui takumi. çünkü o adamın her şeyi yapabilecekmiş gibi bir hali var. sanki herşeyi biliyor gibi.
  21. mako chan

Hi everyone

hoş geldin. ben de siteden sohbete katılmıyorum doğrusu. genelde forumda takılırım ben.
  22. mako chan

Sailor Moon Crystal’in Kesin Tarihi

bunlar crystal çizimlerine benziyor.
  23. mako chan

Sailor Moon Crystal’in Kesin Tarihi

bu sefer mangasının hikayesiyle yapacaklar animeyi. o yüzden baştan başlıyorlar.
  24. ben naruto sasuke ve kakashi yi kimlerin seslendirdiğini merak etmiştim doğrusu. bilgi için teşekkürler :good-job-onion-head-emoticon:
  25. mako chan

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

naruto :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.