Jump to content

Soranohikari

Üyeler
  • İçerik sayısı

626
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Soranohikari kullanıcısının eklediği dosyalar

1. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Ouu sunumlar o derece önemli yanii..Ya sınıfla kaynaştıkça (tabi öyle bir şey olursa) daha rahat olursun o zaman eve zaferle dönebilirsin asdkjgdf Ya ileriki dönemlerde de iş gereği falan tanımadığımız ve sayıca daha çok kişi önünde sunum yapmamız gerekebilir, o zaman için hazırlık ve alıştırma yaptığını düşün bence :D

2. (See 29 other replies to this status update)

2. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Sanırım rekabet havası var sunumlarda? Kolay gelsin diyeceğim ama hiç kolay değil biliyorum, ben de topluluk karşısında kalakalırım hatta doğru düzgün bile konuşamam ama sizin sürekli olacağı için belki zamanla alışırsın :D

3. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Herkes mi her hafta yapıyor? :O Yoksa sırayla mı? Sıraylaysa daha iyi en azından sana sıra gelene kadar vakit kalır, yoksa her hafta her hafta sunum hazırlamak bir de bunu sunmak epey vakit alır yahu, o titreme de cabası. Düşüncesi bile kötü ya onca kişi sana bakıyor falan sdsfdg

4. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

İyi iyi 0 değil en azından, 5 puan bile kâfi asdfgdh :D 70 mii ciddi mi O.o

5. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

2 hafta da çokmuş yahu, bizim geçen haftaki sınavlardan birini açıklamışlar, 25 almışım asdfsdg :D

6. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Ouu anlıyorum seniii insanın içine oturur tabi yaa.. Sonra çalışmaya giden zamana acıyor insan orası da ayrı bir mesele adfsg :D

Hadi ya, aslında tahmin edebiliyorum, lys ygs döneminden sonra da tam anlamıyla bir rahatlama olmamıştı çünkü tercih meseleleri falan vardı daha, desene onun gibi oluyor yani vize sonrası da :D

7. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Evet bak benim de çalışmamın sebebi o, çalıştık mı çalıştık, kalırsak da elimizden geleni yaptık içimiz rahat :D

Ya aslında bizim sadece iki sınavımız kaldı, en önemli sınav cuma günü ve ona haftalarca çalışsam da geçemeyebilirim o yüzden mecbur tüm hafta inekleyeceğim :D

8. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Düşüncesi bile çok güzeel :D İki hafta olması inan çok kötü oldu, gerçi bir haftada da yetiştiremezdim ama en azından çabuk biterdi, nasıl olsa kalacağım çoğundan :D

9. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Evet valla tek umut çan, ama bazı derslerde çan bile kurtaramaz bence bizi :D Teşekkürler, geçen hafta başlamıştı bizimki, iki haftaya yaymışlar o yüzden bu cumaya kadar devam edecek maalesef.

Sen de artık şöyle kocaman bir oh çekmişsindir :D

10. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Aynen, boş ya da tamamen sallamasyon sınav kağıdı düşüncesi normal geliyor artık insana :D

11. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Bir hafta sonra ben de böyle olacağım sanırım, "Çoğundan kalacak ama mutlu." :D

12. Odamın ışığı yanıp yanıp sönüyor -kendimi korku filmnde gibi hissettim- çok film izliyorum ben olmuyor böyle.s

1. Soranohikari

Soranohikari

Aslında ben de biraz ot gibi yaşıyorum ama nedense küçükken çok yaşadım böyle korkulu ekşınlar :D

2. (See 99 other replies to this status update)

13. Odamın ışığı yanıp yanıp sönüyor -kendimi korku filmnde gibi hissettim- çok film izliyorum ben olmuyor böyle.s

1. Soranohikari

Soranohikari

Hiç mi? :O Belki bir gün olur belli olmaz :P Gerçi çok gerek de yok aslında o tarz korkulara :D

14. Odamın ışığı yanıp yanıp sönüyor -kendimi korku filmnde gibi hissettim- çok film izliyorum ben olmuyor böyle.s

1. Soranohikari

Soranohikari

Yok yok biri çıkmasın morgdan :D Düşüncesi bire ürkütücü :D Ama o olay iyi bir ders oldu bana, canım sıkıldı diye hastaneyi keşfe çıkmıştım da kaybolup o koridora gitmiştim. Bir daha hastane keşfi mi, tövbe :D

15. Odamın ışığı yanıp yanıp sönüyor -kendimi korku filmnde gibi hissettim- çok film izliyorum ben olmuyor böyle.s

1. Soranohikari

Soranohikari

Tabana kuvvet kaçtım :D O zamanlar epey küçüktüm ama hala net hatırlıyorum olayı, hafızama kazınmış resmen :D

16. Odamın ışığı yanıp yanıp sönüyor -kendimi korku filmnde gibi hissettim- çok film izliyorum ben olmuyor böyle.s

1. Soranohikari

Soranohikari

O ışık olayına bir hastanede rastlamıştım. Tam bodrum katından geçiyordum birden ışıklar yanıp sönmeye başladı, her yer çok sessiz sadece lambanın sesi, sonra yürürken kafamı bir çevirdim tam karşımda morg. Resmen korku filmi gibiydi :D

17. gelecek hafta vize haftası ben hala açıp manga falan okuyorum. :/ bazen kendi kendime kızıyorum hiç akıllanmayacağım ben t.t

18. gelecek hafta vize haftası ben hala açıp manga falan okuyorum. :/ bazen kendi kendime kızıyorum hiç akıllanmayacağım ben t.t

19. Sıkıntın mı var ? Bunalıyor musun ? Çözüm basit... Zincirlikuyudan bin bir Metrobüse bir durak sonra in... Kapı açılınca şükrediyon.Nirvanaya ulaşıyorsun..

1. Soranohikari

Soranohikari

Cevizlibağ bitmeyen korkulu rüyam, artık okuldan dönmek istemiyorum cevizlibağ durağına gitmemek için :(

2. (See 35 other replies to this status update)

20. Sıkıntın mı var ? Bunalıyor musun ? Çözüm basit... Zincirlikuyudan bin bir Metrobüse bir durak sonra in... Kapı açılınca şükrediyon.Nirvanaya ulaşıyorsun..

1. Soranohikari

Soranohikari

ve fotoğraf çok güzel açıklamış zaten :D

21. Sıkıntın mı var ? Bunalıyor musun ? Çözüm basit... Zincirlikuyudan bin bir Metrobüse bir durak sonra in... Kapı açılınca şükrediyon.Nirvanaya ulaşıyorsun..

1. Soranohikari

Soranohikari

Akşam iş dönüşü saatinde Zincirlikuyu durağındaki et duvarında beklemek ve kapıdan içeri adım atma hayali bile başlı başına büyük bir ekşın bence :D

22. Uzun zaman sonra foruma uğrayınca garip hissettim. :D Bu yıl daha mutluyum. Okulda bölüm değiştirmek iyi geldi. Ama son siniftayim lan. :( Sinifa tam alistigimda lise bitcek. :|

23. Bir pazartesi sabahı okula gitmek kadar yorucusu yok..

24. Perspektif çizemiyorum böhü :'(

25. Perspektif çizemiyorum böhü :'(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.