Jump to content

Soranohikari

Üyeler
  • İçerik sayısı

626
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Soranohikari kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Ahaha sen öyle diyorsan sevindim :D

Aslında hayattan nefret etmek için bir sebep değil, şahsen ben de neredeyse 4 saattir internet ve bilgisayardaki bir sorunla uğraşıyorum (bu kadar geç cevap vermemin sebebi de bu), ama sonunda halloldu ve şu an mutluyum. Aslında bunlar dert edilecek şeyler değil ya :)

2. (See 99 other replies to this status update)

2. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Valla bence bir sinek kadar değerim yok onun gözünde :D

Bir de bu konuda ayrılıyorsunuz sanırım, o da gözlemler ama insanlardan çok uzaktır, hatta otobüste falan insanlara öcü gibi bakar :D

3. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Ve her dediğinde de daha çok benzetiyorum seni ona :D Onun da tanımıyormuş gibi davranma ihtimali var ama o bana hakaret etmeyi pek bir seviyor o yüzden evet bu konuda farklısınız :D

Tamamdır olay çözülmüştür :D Bu arada seni seven olmadığını düşünme, muhakkak vardır ama mesafeli davrandığın için biraz çekiniyorlardır (o arkadaşım da aynısını diyor oradan biliyorum)

4. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Direk altın soruyu sorayım sen de şüpheden kurtul, var mı adaşın bir arkadaşın? :D

5. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

O beni tanırdı, (nickimin anlamını biliyor, nerede görse tanır) ve tanısaydı tanımıyormuş gibi yapmazdı direk bana sövmeye başlardı :D

6. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Aha şu an karşımda arkadaşımı gördüm sanki :O

Kendisinin de tanışmakla arası pek yoktur ama söylerim sana çok benzeyen biri var diye :P

7. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

İşin ilginç tarafı "çok şüpheciyimdir, insanları zorlamaktan hoşlanırım, ilk defa birine benzetiliyorum" arkadaşımın bunların çok benzerini hatta aynısını söylediği olmuştu daha önce :D

8. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Ha anladım, daha önce de bir dediğini ona çok benzetmiştim de, şimdi de aynısı olunca sorayım dedim :P

9. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Sen mekakucity i ne zaman izledin? Bir arkadaşıma çok benziyorsun da (özellikle şu son tanışmakla ilgili dediğin) emin olmak için soruyorum o arkadaşımın mekakuycity i ne zaman izlediğini biliyorum çünkü :D

10. manga okumaya üsenen ben sıkıntidan kac saattir manga okuyorum :D

11. manga okumaya üsenen ben sıkıntidan kac saattir manga okuyorum :D

12. manga okumaya üsenen ben sıkıntidan kac saattir manga okuyorum :D

13. manga okumaya üsenen ben sıkıntidan kac saattir manga okuyorum :D

14. manga okumaya üsenen ben sıkıntidan kac saattir manga okuyorum :D

15. manga okumaya üsenen ben sıkıntidan kac saattir manga okuyorum :D

16. manga okumaya üsenen ben sıkıntidan kac saattir manga okuyorum :D

17. manga okumaya üsenen ben sıkıntidan kac saattir manga okuyorum :D

18. forumda bi konu vardı japonca ile ilgili,eğitim seti tarzı birşeydi indirme linki vardı,konuyu bulamıyorum? bilen varsa gönderebilir mi?

19. Ne yükledim de ikide bir reklam çıkıyor :D

20. Universiteli oldum ya la. (Şok bir gun surdu)

21. ÖSYM sonuçları açıklamış çökün :D

22. ÖSYM sonuçları açıklamış çökün :D

23. ÖSYM sonuçları açıklamış çökün :D

24. ÖSYM sonuçları açıklamış çökün :D

25. oo sigara böreği mi , bi dal alırım

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.