Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kaneki Hachiman

Kayıtlı Üye
  • Content Count

117
  • Last visited

7 Followers

About Kaneki Hachiman

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/20/1996

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

894 profile views
  1. Gintama kanketsu film izledim.özellikle hijikata vs idam inin neden olduğu açıklanırken çok iyiydi.hatırladıkça komikkkkkkmm
  2. Grimmgar ı izlemiyorsun sanırım ama bayağı güzel
  3. Ilk başta japon halk müziği gibi olsada sonradan jrock olan ender ending Brave 10 https://youtu.be/z9aQfaR1daI
  4. Yeni başlayan seri "boku dake ga" kesinlikle izleyin Anothera benzeyemez ama ben birazcık bir yönünü benzettim.psikolojik mukemmel
  5. Orduya gerek yok Saitama yı koy en az yarım milyon asker gider saten.şimdi onlar dusunsun derdim ama dusunmelerine zaman kalmayacak C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Si Ku kesinlikle mukemmel olmuş C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. 1 ) Anime izlemek için bi site arıyordum 2 ) Animeler.insanlar ve ben 3 )nihonanimesi 4 ) 5 Yıldır sitede katıldim kimseyle tanışmadım.özgüven eksikliği var. 5 ) Bilmiyorum 6 ) Site yöneticisini schneizel mi yoksa masqu3 mü bilmiyorum 7 ) favori espeda nız kim 8 ) Bu konuyu begendim. 9 ) bir tane paylasayim dedim 3 yıl önce silindi .vazgeçtim.1 hafta önce yine paylaştım o da silindi.konu açmaktan vazgeçtim. 10 ) Kimsin sen?asıl Sen kimsin?
  8. one piece shanksın mr.d.teach ve eustace kid tarafindan oldurulmesi .
  9. Saitamaaaaa (((i i i i i wanna be saikyouuuu herrrrrroooooo))))) OPM
  10. Ilk önce konusuna bakarim güzelse izlerim.ama ciziimlerin de iyi olması lazım.
  11. Kelime hatası oldu .biraz hızlı yazdım.duzeltmekte istemedim.. Saol watashi no nakama
  12. İtsudemo nankashite shiruyo itsudemo....one more time one more chance... 5persecond. Cook iyiydi bana gore C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Ben tolga ..hosgeldin Konnichiwa tomodachi C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Pazar gunu dogum gunum var herkeze arigatou 20 aralik C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • Create New...