Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Nayru kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hime hime'yi görünce konuyu okumadan direk aklıma Yowamushi geldi, hala sıkıldım mı aklıma arada Love hime'nin şarkısı gelir kendimce ''Hime hime suki suki daisuki~'' diye söylerim gfsdhgds :( 

hayııır sen de mi?  :lol:  :lol: 

Kolay gelsin bakalım Hime felsefesi nereye kadar götürecek sizi?? Takipteyim  :ph34r:  :ph34r: 

2. Yalnış hatırlamıyorsam Ben Drowned bir kartuşmuş. Üzerine kalemle Zelda yazılmış eski bir oyun kartuşu. Açtığında iki kaydedilmiş oyun varmış. "Ben" (Benjamin isminin kısaltması) "Drowned" (Boğuldu)

Oyuna başladığında, tuhaf yüz ifadeli bir Link heykeli oyun boyunca onu takip etmiş, arkasını dönünce heykel orada beliriyormuş. Ayrıca konuşmalarda "Bunu yapmamalıydın." ya da "Korkunç bir kaderle karşılaştın değil mi?" gibi yazılar çıkıyormuş. Daha detaylar vardı, biraz daha da farklı olabilir ama aklımda kalan bu. Kısaca Ben adında boğulan bir çocuğun hayaletinin ele geçirdiği söylenen efsanevi oyun.

unlednyi.jpg

Daha sonra ayrı bir oyununu yapmışlar diye duymuştum. Klasik bir creepypasta işte.

Ben drowned olayı Minecrafttan Herobrine olayını anımsattırıyor öyle değil mi? Onda da güya Notch'un ölen küçük kardeşiymiş falan filan yabancılar bu tür olayları çok büyütüyorlar sanki..

Benim favorim oyunun başı :D

takethis.png

KOKİRİ SWORD  :cheer2-onion-head-emoticon:

3. g-man gibi bir şey mi bu ben drowned bilmiyenler için g-man de half-life evreninden böyle durup dururken karşına çıkan mavi takım elbiseli bi elemean onu bi kaç kere görmüştüm hatta her karşılaştığım yeri not alıp tekrar oynuyordum bu da öyle bir şey mi

ben o kadar oynadım half life ilk defa duyuyorum desem 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.