Jump to content

Namida

Üyeler
  • İçerik sayısı

549
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Namida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Aferin :D

Ben de girişimlerde bulunuyorum ama işe yaramıyor hep Kore Dizileri yüzünden :D Dizisi varsa izlemeyiz diyorlar animesini :D

Ben de Kore dizilerini izleyemiyorum. Meltem ve Sema (özellikle Sema) çok uğraştılar ama olmuyor. :D Birkaç bölüm izleyip finaline atlıyorum. :D

2.  
    ƨαвαн ƨı̇ƨı̇ 朝霧, 13.06.2015 - 22:15 yazdı:

Aklıma hemen bu gif geldi  :)

Spoiler

girlgunrevytwo.gif

Bende kana susamış bir karakter isterim. 

Spoiler

tumblr_n867euSboa1qg78wpo1_500.gif

biraz düz mantık düşündüm ama sayılır yine de değil mi? :D

Kel karakter istiyorum :D

3. "Hiç haber olmaması tercih edilecek bir durumdu. Bilinmezlik dayanılmazdı ancak içinde bir umut taşıyordu."

""Hakiki sevgi," demişti dedem. Acaba sahte veya yanlış sevgi diye bir şey var mıydı?"

"Hiç kimsenin ölümsüz olmadığını çoktan öğrenmiştim; her kurşun sesi bunu hatırlatırken, tarlalardaki her ceset de bunun kanıtıydı."

-Zehra, Carsten Nagel

"...ölüm geldiğinde herkes aynı körlüğe bürünmüş olacaktı."

"Hepimizin zayıf anları olur ve ağlama yeteneğimizin olması bizim için şanstır, gözyaşları bizi çoğu kez huzura kavuşturur."

"... gözlerimizi içimize dönük birer aynaya dönüştürdük, sonuçta gözlerimiz, ağzımızla yadsımaya çalıştığımız şeyleri çoğu zaman hiç sakınmadan gözler önüne serer hale geldi. "

"Verilen sözler her zaman tutulmaz, bunu kimi zaman zayıflığımızdan, kimi zaman da bizi aşan, hesaba katmadığımız bir gücün zorlamasıyla yaparız."

-Körlük, Jose Saramango

4. Çoğu kitabında cinayet oluyor, sonra dedektif bakıyor olaya falan ben de çok sıkılmıştım. Ama sabredip okudum ve mükemmel olduklarını gördüm. ^^ Kesinlikle tavsiyem biraz ilerledikten sonra karar vermen. *-* Yok olmadı diyorsan da, kısa hikayeleri bulunan kitapları var, onları tavsiye ederim. ._.

Cinayet, polisiye okumaya alışkınım zaten o yüzden biraz sade geldi bana sanırım. 16.50 Treni, Kader Kapısı, Cinayet Alfabesi falan var bende. Şu an Siyah Kan'ı okuyorum eğer bunlar güzel diyorsan elimdeki kitap bittikten sonra tekrar başlarım. :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.