Jump to content

Namida

Üyeler
  • İçerik sayısı

549
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Namida reacted to jans09 in Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşü   
    Şizofreni psikologluk değil psikiyatrlık bir rahatsızlık. Ayrıca şizofreninin türleri vardır. Düşüncelerinde kişilere karşı bozukluklar, sanrılar görme, çevreye karşı aşırı öfke ve korku -ki kişi çevresindeki korktuğu şeylere zarar verme derecesine gelebiliyor- sorunları çözememe, sorumluluklarını yerine getirememe, zihinsel işlevi yitirme gibi sonuç ve belitileri var. Eski komşumuzun oğlu şizofreni idi. Odasından çıkmaz, sadece korku ve polisiye kitaplar okur, aşırı vahşet filmleri izler, bakkala dahi gidemez hatta apartmanda bile gezinmezdi. Seni gerçekte tanımıyorum ama buradaki aktifliğinden senin şizofreni olduğunu sanmıyorum zira şizofreni olanlar espri yapamaz ve espri yapıldığını anlamaz hatta hayati derecede ciddiye alır. Bir gece annen uyurken elinde bıçakla boğazına dayanırsan onu bilemem o.O
  2. Beğen
    Namida reacted to jans09 in Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşü   
    @XueBurada takılıyorsunuz bir çeşit sanal belki de gerçeğe taşınmış arkadaşlıklarınız var. Psikolojik rahatsızlıklar günümüzdeki herkeste mevcut. Bu illaki nörolojik bir hastalık demek değil ya??? Aşırı stres altındayız, yapmak zorunda olduğumuz çok şey var, bir de boş zamanımız olsa yapmak istediğimiz çok şey var ve onlara zaman yok... dinlenecek vakit bulamıyoruz yapmak zorunda olduklarımız bitince yapmak istediklerimize koşup kafayı bedeni dinlendiremiyoruz. Ne olacak halimiz bilmiyorum :| 
    Biraz uzaklaştım olaydan sanki... Benim de psikolojim yerinde değil pek :D o yüzden dellenmedikçe güzeliz böyle devam :D
  3. Beğen
    Namida reacted to Beytize in Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşü   
    evet benim  :D aynen değişiyorumda uzun znmndır beytşze olarak geziniyım*-* 
  4. Beğen
    Namida reacted to Heimatlos in Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşü   
    ooooo Klübe hoş geldin sende https://www.turknova.net/data/smilies/yikes.gif :D
  5. Beğen
    Namida reacted to Barış D. Baryshx in Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşü   
    Belki öylesindir ne biliyon, anneler her şeyi bilir
  6. Beğen
    Namida reacted to Beytize in Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşü   
    senin mi  senden bahsediyoruz chatte aklı yerinde olanların üst sırasında gelen sen  selam cınım 
  7. Beğen
    Namida reacted to Leffwn in Haikyuu da animenin bıraktığı yerden mangasına devam etmeyi planlıyorum. Tam olarak h   
    190 ya da 207 sonrasi. Sen 190dan basla yardir git. ?
  8. Beğen
    Namida reacted to Leffwn in Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum y   
    Ben kaçero. :D Millet bildirim manyağa oldu. :D 
  9. Beğen
    Namida got a reaction from Leffwn in Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum y   
    Aa bak müzik konusunda zevkime güvenirim. :D kesin dinlenir. 
  10. Beğen
    Namida got a reaction from lntegral in Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum y   
    Belki hatırlamak istediklerin 400 tanedir. :D
    Erdem orada hesap sil-yeniden aç yapmamışsın hiç sanırım. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.