Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Cувєя efsanedir. :)

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Elfen Lied :P
  2. Tamamdır ben denicem bişeyler yapmayı bende öğrenirsem benide alabilirsin gruba yani :P Yaptığımda atarım buraya :) İmza mahvolmaz ya hani etrafına çerçeve falan ekliyorlar farklı şeyler yapıyolar sende dene bi bence :D Neyse ben denemeye gidiyorum :bye1-onion-head-emoticon:
  3. Vay be sonunda anlatabildim demek :D Teşekkürler bilgi için :) Gifli imza yöntemin çok hoş biraz daha efeckt katabilsen best olacak :D
  4. Talha :mellow: Alla alla bizde neden olmuyor ozaman :P Sen gifidemi kendin yapıyosun ? Gifi photoshopla açınca onun belli bi boyutu oluyor zaten ama sen renderi o boyutun dışına çıkarıyosun ben bunu soruyorum büyük ihtimal ayhanda bunu soruyor ama sen bence yine anlamadın :D
  5. Şeyi soruyor sanırsam hani render gifin dışına çıkıyorya onu nasıl yaptığını
  6. bu çaylağa kaç puan verirsin :D birde sen hani giflerin biraz büyüğü render nasıl yerleştiriyorsun ? Aynen onu nasıl yaptığını bende merak ediyorum yapmaya çalıştımda yok yapamıyorum :P Edit: Yeni yaptığın güzel olmuş eline sağlık sende yakında imzacı olacan heralde bi ben kalacam :P bende alışayım bende katılcam imza yapanlara :)
  7. Cувєя efsanedir. :)

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Ertuğrul ben baştaki bölümleri indiremedim ya bi yardım edermisin <_< 1-9'a kadarki bölümler indiremedim. DNS normal olanlar için attığın link kırık.
  8. Cувєя efsanedir. :)

Konnichiwaaa~

Hoşgeldin Aleyna bende Berat :) Keyifli forumlar.
  9. Geçmiş olsun dileklerimizi ilet :) Elinize sağlık bu arada hala takipteyim ^_^
  10. Cувєя efsanedir. :)

Merhabalar

Hoş geldin
  11. Yav sus çaktırma neden herkezin içinde yüzüme vuruyosun ki şimdi :D Belki elim s yerine z ye değdi :D Edit: Orkun seninle görüşecez sonra :bled2-onion-head-emoticon: Lolün çöp adam savaşlarıda çok iyi izlemeyenler varsa izlesinler yani :D
  12. Noobluk bizim işimiz :D Zaten biz grub anlamında düşünürsek oynamaya falan bakmıyoruz yani şahsen ben bakmıyorum level falan hiç farketmiyor benim için , isteyen herkesle girerim :) Ayrıca dota'da lolden eksik kalmıyor be ondada afklar falan , noobluk desen ben lol oynayan biri olarak dota yükleyip oynadım benim sayemde maç çekişmeli gidiyordu bizim takımdaki bot taşıyordu ben feedliyordum.O yüzden dotadada çok noob vardır eminimki :)
  13. Şunu kurallara göre düzenlermisiniz rica etsem ^_^
  14. 1 yılın dolmuş zaten danışmana bile gerek yok http://forum.turkanime.tv/topic/3344-fanclubs-a%C3%A7madan-%C3%B6nce-okuyun-kurallar-g%C3%BCncellendi/ bu konuya bi bak , gerekenleri yap aç ;)
  15. Abi ben seni ekledim ya Slimjack degilmi nickin sende kabul etmişsin sanırım :D Dağıttım np. Aynen lucian artık öyle bi durumdaki yakalanmıyor , 3 saniyede bi e nedir abi illallah dedirtiyor yakalamak için :mellow: Oyundan zevk almak için oynayacak arkadaşlar eklesin demişsin yaş sınırı koymuşsun biraz tuhaf iş :D Ekleriz. http://forum.turkanime.tv/topic/11214-lol-tak%C4%B1m%C4%B1-eleme-ma%C3%A7lar%C4%B1-tarihleri-g%C3%BCncel/
  16. Benim varda hani , heralde bu kadar bilginin yanından geçemezler ama isterseniz gidin bi adminlerle konuşun ;)
  17. Yanlız 1 yıl kuralı var dikkatinizi çektiyse 1 yılını doldurmuş birine açtırmanız gerekiyor <_<
  18. Cувєя efsanedir. :)

Forumun Enleri

Skypedeki ismimdeki nickle foruma ilk geldigimde ban yedim ondan isim aynı degil :D Muhabbete girerimde belki ajanda olabilirim hani dikkat etmeniz lazım :ph34r: İdollerimden birinin ajanı olabilirim :ph34r:
  19. Oha ertunun banı açılmış sonunda , eren duruma bi el at :cool-onion-head-emoticon:
  20. Cувєя efsanedir. :)

Forumun Enleri

Farkettim neden hep tipçi kategorisinde acaba :D Pek tanımadıgım için yorum yapamıyorum. Hi demesi sıkıntı degilde muhabbet akıp gidiyorken araya girmek... Yazılanları okuyunca bile kıskıyorum sizi :D Konuyu dağıtmadan bitirelim , senin için bi ara ''Hi'' derim :P
  21. Cувєя efsanedir. :)

Forumun Enleri

Benim arkadaşım bol forumda zaten arkadaş anlamından sıkıntı yok benim için :) Ama nedense hep aynı kişiler tekrar edilmiş sadece özellikleri degişmiş benim dikkatimi çeken o oldu :) Ben sizin skype grubunda bile ekliyimde ses çıkarmıyorum muhabbetinizi falan bozmayım diye :D
  22. Cувєя efsanedir. :)

Merhabalar...

Ayhanın failleri vol bilmemkaç :D Ayhan ilk atılan mesaja bakarmısın :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.