Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. BerqQ , anlamsız bir nick , bir anlamı olduğunu sanmıyorum. İsmimin ilk 3 harfine '' qQ '' eklenip oluşturulmuş bir nick.
  2. Cувєя efsanedir. :)

Merhabalar !

Hoş geldin
  3. Çevirmen olsaydım bu dedigin kesin ben olurdum :D
  4. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba

Hoş geldin
  5. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba Arkadaşlar

Nickinde avatarında şekil bro bendemi nick arayışına çıksam :huh:
  6. Cувєя efsanedir. :)

Merhabalar

Hoş geldin ay em berat
  7. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba Arkadaşlar

Hoş geldin fatih ay em berat , avatar yakıyor bro :good-job-onion-head-emoticon:
  8. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba Dostlarım!

Hoş geldin ay em berat keyifli forumlar ^_^
  9. Cувєя efsanedir. :)

Forumun Enleri

Erenden başka kim ban yediki ? Erenlede zaten skypede destan yazdık hala konusuyorum :D
  10. Cувєя efsanedir. :)

Forumun Enleri

Cana yakın : Forumun tüm üyelerini cana yakın buluyorum birisini seçmek garip geliyor. Cool : schneizeL , SiyahBeyaz , Skadi , Hokage_Minato (Tanışma konularına attıgı iletiler bile kul adamın) Sinirli : Barış D. Baryshx , Leffwn Sakin : Skadi Forumda tanınan sevilen : Sangeetha En iyi photoshopcu : Shiho , Centılboy , Recdo , DeathBook , Tugrul. , Onlin3 (Onlin3 Senin tasarımlarına hastayım bro) En gizemli : Pyskhe (Bir forum admini olmasına rağmen hiç aktif degil hep kim oldugunu merak etmişimdir) En iyi anime öneren : Barış D. Baryshx , Amygirl (Öneri bölümünde her sayfada görüyorum nerdeyse) En Aktif : Cold Dewil , Ronour , Cyber ve Değerli adminlerimiz. En iyi çizen : deathilee En Komik : Acaba kim...? Garip : Mücahidem Şehide-i Cahide , DeathMariposa En Kıskanç : Namida , Cyber İdollerim : Hazado , Kaxell , Papillon , Namida , Lucifer.. , Soranohikari En kötü ingilizceye sahip olan kişi : Ben En gereksizi : gereksiz :P Her attığı iletide anime severlere selam veren : shadowanng En iyi ikili : Hazado - Cyber - Lucifer.. , Haruka - Sangeetha , Lynx - Hitsugaya (tanımasamda) En trol üye : Kaxell , Cyber , Hazado En fail üye : Cerenimo (çok uzun süre konustugum için biliyorum kesinlikle cerendir yani : :D Unuttugum üyeler olmuştur , tanımadıgımda çok kişi var herkezle tanışmış olsam liste bambaşka olabilirdi ama şuanlık böyle ^_^
  11. Cувєя efsanedir. :)

Bleach FC

Benide ekleyiverin size zahmet ^_^ Bleach Avatar Bleach FB Covers Bleach Gif
  12. Hmm ilginçmiş bakalım devamında ne olacak Aksiyonun falan nasıl olacagını merak ettim şimdi.
  13. Talha eXt nerde takılıyor ki ?
  14. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba

Hoş geldin
  15. Cувєя efsanedir. :)

Selamlar

Hoş geldin
  16. Burda tartışmayalım bro özele ;) Edit: Bu arada açtıgın konuyu dene bakalım bu forumda açabilecekmisin sadece upload mı etmişim :D
  17. Ya nasıl göstericem zaten ben paylaştım alla alla :D İyi madem o kadar istiyosan yazarım yani bi Alıntıdır yazsak ölecek degiliz :D Bu arada o kadar ısrar ediyorsan buldugum kaynaklarıda özelden atabilirim. Edit: Bende bunu açmak için büyük emek harcadıgımı düşünüyorum 1 foto yüzünden o kadar fazla foto düzelttimki.
  18. Hocam ben burdaki fotoların en az 40 50 tanesini kendim boyutlandırdım ve farklı farklı yerlerden buldum paylaşılan hangi konu alıntı degilki bu bilgileri kendim oynayıpda bulmam imkansız zaten ?
  19. Teşekkürler elimden geldigince devamını getiricem.
  20. Cувєя efsanedir. :)

mrb

Hoşgeldin Ali ay em saybır B) Keyifli forumlar. Kaan benim konuşma şeklimi çalma kanka öperim.
  21. Sao 7. bölüm bugünmüydü (kafa 1 milyon) , neyse izleyip öyle çıkıyım. Ellerine saglık Rumeysa
  22. İmza yapıp yazma vb işini başka bir konu bakıyor bro burası sadece boyutlandırma :D Ellerine sağlık teşekkürler genelde ayhan yapıyorduda ondan öyle dedim :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.