Jump to content

h3n4

Üyeler
  • İçerik sayısı

200
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne h3n4 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kaneki'nin durumu Unknown da eğer öldüyse yeni başlayan mangayı hiç okumayayım ben ölmesin Kaneki lan.

1. h3n4

h3n4

Tokyo Ghoul:Re 'ye başlamaktan o yüzden korkuyorum yani eğer Kaneki öldüyse pek okuyacağımı sanmam ama öldürmez diye düşünüyorum bende.

2. (See 7 other replies to this status update)

2. Kaneki'nin durumu Unknown da eğer öldüyse yeni başlayan mangayı hiç okumayayım ben ölmesin Kaneki lan.

1. h3n4

h3n4

Ben olsam bende acımam öldürmesin yeter zaten çekmediği kalmadı birde ölmesi olaylar tam olurken :D

2. (See 7 other replies to this status update)

3. Japonca özel ders veren hocayı da bulmuşken kaçmaz tabi bu fırsat :D

4. Japonca özel ders veren hocayı da bulmuşken kaçmaz tabi bu fırsat :D

5. Japonca özel ders veren hocayı da bulmuşken kaçmaz tabi bu fırsat :D

1. h3n4

h3n4

Gerçek ismim Hena ondan böyle yaptım da sen direk H2O4 'ten gitmişsin çok yanlış gitmişsin :D

2. (See 5 other replies to this status update)

6. Steins;Gate'in yazarı ile Infinite Stratos karakter tasarımcısı Plastic Memories diye bi projeye başlamışlar. GET HYPED!

7. Hazır yemeklerden sonra ev yemeği yemek ne kadar da güzelmiş :D İnsanın geri üniversiteye dönesi kalmıyor :D

1. h3n4

h3n4

Hemen hallolur umarım korkuyorsan bir de :D Çıkar kesinlikle en sevdiğin yemekleri anne elinden yeme imkanını kaçırma :D

2. (See 4 other replies to this status update)

8. Hazır yemeklerden sonra ev yemeği yemek ne kadar da güzelmiş :D İnsanın geri üniversiteye dönesi kalmıyor :D

1. h3n4

h3n4

Geçmiş olsun hemen dişçiye git bence malum sonra bu yemekleri bulamayız yine :)

9. İki haftadan beri izlediğim korku filminden dolayı sabaha kadar uyuyamamak...

1. h3n4

h3n4

Türkler ne yazık ki beceremiyorlar koku filmi yapmayı tabi bence.

2. (See 8 other replies to this status update)

10. Bir anime düşünün Shinsengumi komutanları şarkı söylüyor :| hepsi iri kıyım geniş umuzlu Sougo saidist değil, Kondo sapık değil, Hijikata mayonez yemiyor :| katsura, takasugi aynı grupta anarşist rock söylüyor :| bir Gintoki eksik çok şükür :D ayrıca bu ikisi baş rol ile grupça şarkı söyleyince kimonoları yırtılıyor ve barışın ruhu ortaya çıkıyor :D tamam tarihsel kişiler çok kullanılıyor animelerde ama Shinsengumi Shinsengumi olalı böyle zulüm görmedi :D

1. h3n4

h3n4

Hijikata ve mayonez aşkı yoksa olmaz ki öyle Shinsengumi ama :)

Sanırım bu animeyi izleme listemden çıkartacağım :)

11. Tokyo Ghoul'un bir bölümünü 3 kez izleme kapasitesine sahibim :D Meraktan bekleyemeyip RAW, ardından ingilizce ardından türkçe olarak :D

12. Renkli Manga/Manhwa bilen var mı ? Noblesse /Girl of Wilds dışında aksiyona yönelik ?

13. Türkanimede günün animesini Darker Than Black yapmışlar görünce nasıl duygulandım bir daha üzüldüm ya.

1. h3n4

h3n4

yok biri yaptı manasında değildi hani o anime olmuş manasında kullandım o sözü :)

2. (See 3 other replies to this status update)

14. Tokyo Ghoul beni her bölümünde şoka sokuyor nasıl bir bölümdü bu :D

15. Bu zamana kadar Prestij filmini nasıl izlememişim hayretler içerisindeyim. Cristian Bale, Hugh Jackman, Scarlett Johanson bi efsane kadro film yapmış ve ben ancak şimdi izledim inanamıyorum

1. h3n4

h3n4

kaçırılmayacak bir filmdi izlemişsin sonunda ama :)

16. I never knew that everything was falling through..

17. Zankyou No Terror openingi çok hoş ya lan.

18. Zankyou No Terror openingi çok hoş ya lan.

1. h3n4

h3n4

yok bende öyle yeni op.'lar arasında en iyisi şimdilik :)

19. Zankyou No Terror openingi çok hoş ya lan.

1. h3n4

h3n4

bağımlılık yaptı dinleyip duruyorum :)

20. Oh God! Give me something beautiful !

1. h3n4

h3n4

Adanalı olarak katılmıyorum sana Barış gerçekten onlar Adanalı değil göçmenler zaten şehri kötü gösterenler.

21. Oh God! Give me something beautiful !

1. h3n4

h3n4

Adanaca tehlikeli bir dil olabiliyor ama :D

22. In gyi yoon nasıl beddua ettiyse 3 gundur win alamıyorum lütfen bedduanı geri çek artık rat mat kalmadı :/

1. h3n4

h3n4

Yalnız o kadar bahsedildi ki eren'in oyununu çok merak ediyorum :D

2. (See 26 other replies to this status update)

23. In gyi yoon nasıl beddua ettiyse 3 gundur win alamıyorum lütfen bedduanı geri çek artık rat mat kalmadı :/

1. h3n4

h3n4

Sen belli bir süre oyundan uzak dur bence etkisi geçene kadar :)

2. (See 26 other replies to this status update)

24. Lux neden kendi skill'i olmayan skill kullanıyor nedir bu ölümcül botlar arkadaş!?

1. h3n4

h3n4

Ama kardeşim saldırı hızı diz dedi o sayede kazandı 5. seviyelere laptopum gelsin deneyeceğim bende :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.