Jump to content

Phryne

Üyeler
  • İçerik sayısı

476
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Phryne kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ALDNOAH.ZERO 13. Bölüm V2 si hazır ^^ 
    http://www.mediafire.com/download/xvfdy486pt0cwc4/ALDNOAH.ZERO+13%C5%9Eifreli+v2.rar
    Edit: İmla hataları düzeltildi. + Karaoke eklendi.+ Yazı fontları düzenlendi. (Lütfen klasördeki yazı fontlarıyla izleyin. ^^ )
    Bildiğiniz gibi TAÇE altyazılarını normalde linkle paylaşamayız o yüzden şifre koydum Şifre: Vs/025 teki duvar kağıtlarının iki kodu var. Bu kodlardaki büyük harfler sırasıyla yazılırsa şifre ortaya çıkar. Merak etmeyin, şifre bu konuda bir iletide paylaşıldı :D Ayrıca, önümüzdeki bölüm çıkınca bu linki silip, yerine arşivlemeniz için Nyaa linkini vereceğim
    Edit2: Divxplanet ve Türkçe altyazıya yük-le-mem. Çok çektim oralardan ACCKV :D nyaa en iyisi, torrentlerin seeder ı da benim ;)

OP TV Size:

https://a.tumblr.com/tumblr_nhyytjErvq1qcpckso1.mp3

2. Sabah mesajları okuyunca eski hava geri geldi diye havalara uçtum cidden :D Öhöm, çeviride ufak tefek hatalar var, ayrıca bölüm içinde çalan şarkı ve op u karaoke yapıp v2 linkini vereceğim ama şifreli *-* Şifresiz vermiyorum :D Bölüme gelecek olursak çoğu kişi benle aynı yorumları yapmış o yüzden spoiler da bir şey koymayacağım :D Sadece, çok şaşırtıcı bir bölümdü benim için, artık Slaine i hiçbir şekilde savunamayacağım sanırım ya cidden dönek oldu ya da numara yapıyor çok fena :D Inaho için sevindim duygusal olmuş :D V2 linkini verirken daha fazla edit ekleyeceğim ^^

3. Sen utanmasan kanjiden çevirirsin :D Hadi hadi başarırsın sen.Google çeviri'yi yeniden yorumlama tekniğiylede çevirebilirsin :)

Kanjiden de google çeviri ye yazarak çevirebiliyorum ama pek iyi olmuyor tabii :D Japoncayı konuşabiliyorum o yüzden rahat şu an çevirmek sorun zamanlama aslında :D

4. Gerek yktu bence + bir sahne olmuyor o tip bölümlerde sadece özet bildiğim kadarıyla 

Evet öyle :( Ama sonuçta arşivin bir parçası odluğu için çevirmem gerekiyor ve kalite açısından da altyazıların v2 si açısından da iyi bir fırsat odlu aslında :D

5. l03zGX.jpg

Benide al reis(Resim 3 dakika uğraştırdı...)

Tabii ki alırım :D Aramıza hoşgeldin :D ( O resimi gördükten sonra almamazlık etmem :D )

pv deki şarkıyı duyunca 2 .sezondaki müzikler için şimdiden heycanlandım :D

Bütün karaokelerim hazır  :rolleyes:  B)  BU ARADA SİZE BİR MÜJDEM VAR:

DİKKAT

ALDNOAH.ZERO ARCHİVES deki 12.5 bölümü çeviremye başladım :D yeni bir bölüm değil, özet gibi bir movie oluyor kendisi :D Japoncadan çevirdiğim için birkaç güne biter sanırım süresi 50 dk. :wub:

6. Ne kadar çok içerik çıkmış bir günde. Dünyalılar deucalionu mu kullanıyordu yoksa bana mı öyle geldi.

Ayakta duran inaho ya saç şekli ayni inaho kan izlerinin yeri falan da ayni. Hatta vurulduğu yer resimdeki yer.

Bende Vs 025 kodları paylaşıyım

ACClarke1953

KVonnegut1951

Mobilden girdiğim için atamıyorum :)

Kodlar için teşekkürler :D

Kaldırılmış sanırım video.

Inko derken hangi posterden bahsediyorsunuz? Bundan mı?

Vs_024.jpg

Video kaldırılmamış ama direk YouTube dan izlemeyi dene o zaman açılıyor :D

7. Teşekkürler.

Benim indirdiğimde sadece 20 müzik vardı. Başka bir dosya buldum 1.6 GB'lık her bir halt var herhalde en iyi onu indireyim sonra :D

Bence de onu indir :d Hem hepsi bir arada olur hem orijinal sözler de var meraklısına (gerçi benim indirdiğimde de vardı :P) nyaa da bir de blu-ray da verilen bonus ost lar, reaarange yapılmış parçalar vardı:D linkini bulursam atacağım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.