Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

299
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne orewakimida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Okulda bir sey kaybolunca  dolapları levyeyle kırmak normal mi baya oturuyorduk hic bir sey demeden müdür yardımcısı fln gelip tak tak tak açtılar aynı şekilde de sınıftan uzaklastilar :bird-onion-head-emoticon:

1. Heimatlos

Heimatlos

normal okul endüstri meslek lisesi olursa o dolaplar c4 ile patlatılıpda açılmıyorsa anormal :D

2. Resim malzemeleri almak için mutlu mutlu çıkıp tam kırtasiyeye geldiğinde yanına para almayı unuttuğunu anlayan bi insan var ,ha işte o benim :( Allahtan yol parasını almayı unutmadım.Şimdi 35dk yolu geri gidicem.

3. Şaka maka tatilin de bitti. Bunu hatırlatmak istemezdim ama evet yarın okul var. Şimdi daha kötü bir şey söylerim mi tamam okul gidiyor o sıkıntı değil 9 yıllık tecrübem var ama hala şu müdürün konuşma olayı var. Bide bizim müdür hem çok hem yavaş konuşuyor   -_- sonra bağlamalar v.s çalınıyor abi şu açılış çok sıkıcı...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. xemerius

xemerius

Bağlama :'D bizim açılışımız müziksiz :D  

3. Perfectum

Perfectum

Ahaha :D Adamlar size ayrıcalık tanıyıp bağlama çalıyor be :P

4. orewakimida

orewakimida

Yok be güzel sanatlar bizim okul müzik öğrencileri çalıyo. 

4. Şemsiyelerden nefret ediyorum artık . Atölye dersinde bu gün hoca şemsiyeyi önümüze açtı çizin dedi bitiren başka açıdan bi daha çizsin dedi dedide ben hiç bitiremedim ki o ne öyle heryeri ayrı şekil şukul . Çizemedimde evde de aha şu an hala deniyorum olnuyor . Yarın da devam ederim bu gidişte kafayı taktım o şemsiye çizilecek ! Bi another de ki şemsiyeli sahneye bakıyorum bi çiziyorum -_-

5. sınav sınavlar kimya matematik coğrafya not kahve kasım 45-50 bunlar size de tanıdık geldi mi ? -_-

6. Şu an uyuyor olabilir dim evet ama ben kravat bağlamaya çalışıyorum. Uyandığımda anime izleyebilirdim ama ben koridorda boş boş gezeceğim -_-

7. tamam evet şu sıralar pek giremiyorum ama her girdiğimde de büyük değişiklikler oluyor yine bir şeyler olmuş...

8. Tanımadığım biri yada yeni tanıştığım biriyle konuşurken sesim kız gibi çıkıyor.O kişiyle 25-30 dk geçirdikçe sesim düzeliyor. Çok itici. Zaten insanlar beni ilk görüşte gıcık tipli biri olarak tanımlar (genelde) halbuki ben orada sesiz duruşumun nedeni kalbimin atışı ve sesimi düzeltmek için.Yani ego kastığım için değil -_- 

9. Türk  japon vakfı'nın kursuna gitmeyi düşünüyorum  bilen giden var mı. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ankara ise birini tanıyorum

2. Kaxell

Kaxell

kesinlikle tavsiye ederim. arkadaşım bizim okulun kredili japonca kursunda yer bulamayınca turk japon vakfının kursuna gitmişti. bayağı hızlı ve eksiksiz işliyorlar. özellikle japon bir hocanın dersini almalısın

3. orewakimida

orewakimida

Evet ankara.

Zaten baktım 3 hoca var ikisi japon kayıt açılsın  direk ordayım. 

10. Üç ev yanda ki çocuklar dilek balonu  yakıp bırakıyorlar, anlamadığım ışıklı şeylerle oynuyorlar.

Ben de elimde kahve bi kibrit yaktim ama aynı duyguyu vermedi galiba ... (=_=)

11. Ve uyku düzeninin bozulması sonucunda yemek düzeni de kaymış olan ben acıkarak pilav pişirme kararı aldım. Bekliyoruz bakalım pişecek de biz yiyeceğiz

1. Perfectum

Perfectum

O düzenin bozulması psikolojiyi de bozuyor ya dikkat et. Pilavda lapa olduysa tamam 3 ü bir arada :D 

2. orewakimida

orewakimida

keşke lapa olsaydı unuttum ben onu yandı o baya -_-

3. Perfectum

Perfectum

Makarna her zaman hayat kurtarır girişmeyiniz yüksek seviyeli yemeklere ya :D Pilavı hanımeller bile lapa yapıyor ya da yakıyor mu desem :D

12. Yarına kadar izleyecek bir şeyler indirmeliyim ama ne izleyeceğimi seçemiyorum ve hafızam dolmak üzere bir kaç seri indirdim ama... Okul açılınca iki üç hafta internetim az olacağı için :/

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

http://www.turkanime.tv/anime/legend-of-the-galactic-heroes
      http://www.turkanime.tv/anime/monster
      Bilmiyorum seveceğin tarz mı ama hiç bir şey yazmamışsın. Off Alman'ya dan gelen akraba gibi cümle kurmuşum neyse bak işte ikisi de sanat eseridir. :P

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Shounen seviyordun daha çok sanırım One Piece'i izlemediysen manga okumayı da seversen korsanfan da tüm manga var bir bak istersen.

3. orewakimida

orewakimida

Bunları biliyorum zaten ^^ ama yinede teşekkür ederim.

13. Yeni çıkan serilerden izlenebilirliği olan yok sanıyordum ama baktım da aslında bir iki tane güzel şey var gibi . sadece görsel olarak baktım adlarına pek bakmasam da. Neyse tamamlansınlar bakarım çoğu 5.-6. bölümde zaten biter yakında .

1. historianWeeb

historianWeeb

Keijo!, Güzel bir spor animesi ama ecchi

3 gatsu no lion bunda hayattan sıkılmış bir mutsuzun hayatı anlatılıyor

Shuumatsu no Izetta, 2. dünya savaşı esnasında geçiyor  fantatik

Fune wo amu,  bir dergide çalışan bir elamanın çıkaracağı sözlük falan bunu nasıl tanıtacağım ben aa

Drifters   fantastik evrenli bir yer 

son olarak Udon no Kuni no Kiniro Kemari var bu da  Barakamon benziyor izledisen sevebilirsin

bunları sevebilirsin 

14. "Günaydın"

1. kurumi chizuru
    2. orewakimida

orewakimida

iyi geceler aaa gözlerim...

15. "yeni yıla nasıl girersen öyle geçer" gerçekten de öyleymiş daha 1-2 hafta oldu ben şimdiden koca odada yanlızım...Duvarlar,bilgisayar ve ben varız.??? Aaaaa yanlız değilmişim :)

2. orewakimida
    3. Misafir

Misafir

Bnm içimde benden başka sürüyle kişi var *-*

16. 2 gün sonra doğum günüm ama ben yine evde yanlızım :)

17. acaba neden son 1-2 yıldır doğru düzgün bir anime çıkmıyor tamam bir kaç tane vardir ama geri kalanı bence boş. Dünya nereye gidiyor artık hepimiz yavaş yavaş izlediklerimizi bastan izledigimizi biliyoruz , bunu kabul edin. (bunu söyleme ihtiyacı duydum )

1. Rosiecy

Rosiecy

malesef katılıyorum.. :(hep güzel bir konu görüyorum bir açıyorum ecchileştirilmiş çocuklaştırılmış

18. adı 15 tatil ama ben 7 tatil yapıcam :( ...

19. Akşam 7 gibi uyuya kalmışım daha yeni uyandım eeeee günaydın o zaman :p

1. historianWeeb

historianWeeb

ara ara benimde başıma geliyor bu :D gut morga 8almanca konuştu galiba )

2. HolySpirit

HolySpirit

Günaydınnn :D

20. ana karakteri yarı insan olan anime bilen var mı? (mesela okumura rin yarı şeytan - zero yarı vampir gibi )

21. animeler neden genelde 24 dk hiç düşündünüzmü...DÜŞÜNÜN :D ...

1. Songena

Songena

1 haftada animasyon yapmak zor anlarim da dizileri niye 40dk? Hatta az da olsa 20dk dizileri var. Onlar niye o kadar kisa suruyor ki? O.o Animeden kalan aliskanlik heralde, kisa ve oz anlatmak. Agshshfh

22. ankara daki güzel sanatlar Lisesi güzel mi ? bilen varmı. oraya gitmeyi düşünüyorum da (/^~^)/

2. kata silvia

kata silvia

Rica ederim ne demek burda gsl ve gsf öğrencilerinin de olması şart

3. orewakimida
  23. ankara güzel sanatlar lisesine 1. olarak girdim şu an benden mutlusu yok :D

24. ankaradaki güzel sanatlar lisesine giden var mı ?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.