Jump to content

AraharaFox

Üyeler
  • İçerik sayısı

159
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne AraharaFox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. yumulonely, 02.01.2021 - 14:15 tarihinde yazdı:

@AraharaFoxPilot abiyi unutmayalım:love-you-crazy-rabbit-emoticon:İlk başta pilot var falan denildiğinde inanamamıştım ama görünce şok oldum shgshgss
    Gerek verdiğin bilgiler gerek muhabbetin olsun hepsi için teşekkürler. Keşke gelsen de konuşmaya devam etsek. Sapık da bekliyor bak:stars-crazy-rabbit-emoticon:

Ya yumuşum sen istersin de... Gelmez miyim?

Hop naber!

2. HatakeSatoru, 08.02.2021 - 03:13 tarihinde yazdı:

hoş buldum :). Sana katıldığımı söyleyemem, ben animeleri genelde ders çıkarmak, keyif almak yahut başka sebeplerden ötürü izlemiyorum. Kitap okumak gibi düşünebilirsin ama asıl amaç yine de hikayeyi anlamak değil. Benim amacım yazarın hayal gücünü tespit etmek. Yine de yorumun için teşekkürlerr

Bununla çakışacak bir şey söylediğimi sanmıyorum aslında yine de ama.. :expulsion-onion-head-emoticon:

Tabi ki herkesin izleme amacı veyahut çıkarımı farklı olacaktır. Kimse aynı değil sonuçta. Ama benim değindiğim nokta FAVORİ diyebilmek için daha fazla dökümana sahip olman gerekiyor işte. Yoksa hayal gücünü tespit etmekte zevktir. Keyif bambaşka bir şey. :admire-onion-head-emoticon: :ahaaah-onion-head-emoticon:

3. Pseudohomophylus, 09.01.2021 - 00:35 tarihinde yazdı:

Forumun emektar çevirmenlerinden @Sinsine bugüne kadar bize kazandırdığın tüm animeler için teşekkürler doğum günün kutlu olsun

@AraharaFox Pilot senin de yeni yaşın kutlu olsun

Nice sağlıklı ve huzurlu senelere...

:happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Kutlamaya daha erken gelemediğim için üzgünüm :starving-onion-head-emoticon:

Ben bunu şimdi görüyorum.. :cheer2-onion-head-emoticon: 

Tekrar doğum günüm olmuşta kutlanmış gibi hissettim. Teşekkür ederim Homhomm! :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

4. HatakeSatoru, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese selam ben Ceyhun, 21 yaşında sıkı bir anime takipçisiyim.

Naruto-Bleach-One Piece gibi uzun soluklu animelerin yanında

HxH-Wolf Rain, Ushido to Tora ve tek tek yazmaya üşendiğim 14 animeyi daha soluksuz bitirdim.

Favori animem pek bilinmese de Ikebukuro West Gate, diğer büyük yapımları da çok seviyorum fakat bunu yeri bende ayrı.

Normalde buralarda olmadığımdan cevap vermeyecektim ama Ceyhun dostum bi sakin. Daha 20 küsür anime izlemiş izlememişsin. Favori yapacak durumda değilsin :) Biraz piş izle zevkini bul daha ne cevherler var. 
    Hem o yazmadığın 14 anime içinde olabilirler gerçi ama gördüğüm kadarıyla sana hitap eden onlarca çok iyi yapım var. Hoş gelmişsin :) İyi geceler

5. Batush, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Hikaye takıntılıysan başlama. Hikayenin nereye gittiğini umarsamıyorsan kesinlikle başla. İlk sezonun ilk 14 bölümünün diğerlerine göre sağlam olduğu ve 2. sezonun son 10 bölümünün en sıkıcı yerleri olduğu doğru ama bir bütün olarak bakarsan çok sarıyor. 3 kere rewatch attım ve şu anda yeni sezon çıkıyor olmasaydı 5.'ye izliyor olurdum büyük ihtimalle. Her neyse kısacası başlamanı öneririm

Kendince öyle düşünmüş olabilirsin ama .. hem okumuş bitirmiş hemde yeni başladığı 1. sezonu ayrıntılı anlattığı LN'i okuyan biri olarak. Hikayenin gidişatı filmden tutunda her sezonda boy gösteren karakterlere kadar hepsii bu devrin son arkı olan war of underworldse hazırlık için çıkıyor ve bi rolü bi bağlantısı bulunuyor. Bu yüzden o kadar boşa gidiyormuş gibi düşünmeyin bu biraz da 12-24 bölümlük yapıyor olmalarının getirsini. Animeye uyarlanmanın yeteri kadar mükemmel yapılmamış olması ve boşluklar bırakılmasından kaynaklı.. Arka hikayeleri LN'de çok güzel anlatılmasına rağmen animede zaman yetişmiyor malesef. O yüzden Kesinlikle izlemeli ve güncele gelmelisin. Eğer seviyorsan LN'i baştan olmasa da yeni seriyi (İlk SAO girişten başlayarak ayrıntılı olark anlattığı LN'i) okumaya başlamanı tavsiye ederim. Bence En iyi sci-fi /fantastik konuya sahip animelerden biri :) Her duygudan tutam tutam bulabiliyorsun. Ordinal Scale filmini izlemeyi unutma ama sırasına göre izle :)

6. Judgment, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, yarım yıldır anime izliyorum 60 tane anime izledim. Anime harici çoğu konu hakkında bilgim vardır konuşabilirz(Spor,bilim,edebiyat,oyun vs.). En sevdiğim anime code geass'dır onun haricinde tüm animeler ya iyi ya kötüdür gözümde sıralama yapmam. Yazış tarzım soğuk gelebilir ama diğer türlü yazış şekilleri içime sinmiyor ön yargılı yaklaşmazsanız mutlu olurum :). Seslenmek için "J" diyebilirsiniz.(Kurallara dikkat ediyorum ama eğer yanlış bir şey yaparsam uyarırsanız sevinirim.)

Hoşgeldinnn...  Mekana bekleriz. Konuşmayı seviyorsan atla gel.. Bol muhabbet oluyor. Bazen bi gerileme/durulma süreci olsa da.. devam ediyoruz! :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.