Jump to content

ess

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne ess kullanıcısının eklediği dosyalar

1. normalde bir şeyler demem gerekir ama ne diyeceğimi tam bilemiyorum o yüzden direk aklımdan geçeni söyleyeyim hoşgeldin ve sana kendimdende biraz bahsedeyim ben çok duygusalım kitap okumayı severim ama fazla değil beğendiklerimi okurum müzik dinlemek beni mutlu eder otaku seviyesine çok yakınım ama otaku diyebiliriz çünkü sürekli anime izlerim bir günde 200 bölüme yakın animeyi bitirebilirim 

Aynen, kesinlikle ben de :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: çoook memnun oldum tekrar :wub: :wub: :wub:

Sen de hoş gelmişennn yeni üye  ^_^ keyifli forumlar, paylaşımlar falan filan işte  :ph34r: bir admin atasözünü seninle paylaşmadan geçemiycem, kurallara uyalım hep beraber eğlenelim  :D günün anlam ve özetini paylaştık görevimiz yaptık hadi kaçar ben -_-

tekrar ,

Hoş Geldin  ;)

çok teşekkürler, hoşbuldum hepimiz için keyifli forumlar :20: :20: :20:

Soruyu üstüme alınıyorum ve cevaplıyorum şu an lisedeyim :D

hehe :D  :D  lisede olmak güzeldir, bazıları için çok uzun zaman bazıları için çok kısa zaman geçmiş gibi gelir,  kıymetini bil :admire2-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon:

2. öyle birşey görünmüyor bende bana bir resmini gönderebilir misin onun

deniyorum ama olmadı, bilgisayardaki resmi buraya yükleyemiyorum malesef  :(  :(

Hoş geldiiin ess bende aslı ^_^

hoşbuldum, teşekkür ederim  :wub:  :wub:  :wub:

Hoşgeldin :D İyi forumlar :D Uyumayı kim sevmezki ya :/ Uyku bitanedir <3 

çok teşekkürler, aynen uyku is the best!! :D  :D  :D  :D  :D

3. tanıştığıma memnun oldum ve de bir iyilik isteyeceğim konu açmak istiyorum konu açacağın yerin sağ üst köşesinde konu aç diye yazıo dedi arkadaşım ama ben öyle bir şey göremedim lütfen bana yardımcı ol

ben de tanıştığıma memnun oldum :wub:  :wub:

evet, tam da dendiği gibi sağ üst koşede siyah arkaplanlı "yeni konu" yazıyor hani sol tarafta sayfa numaraları var orada, sağında  :)  :)  

4. Ruh ikizin buldun demek :P Kapadokya Meslek Yüksekokulu'nda okumuş olabilirmisin acaba, benim bir arkadaş orada okumuştu çevirmenlik/uygulamalı ingilizce :blink: hoş geldini en sona bıraktım B)

ruh ikizim?  :mellow: anlamadım desem?  ^_^  ^_^  ^_^

yok orada okumadım ben, istanbulda okudum :))

hoşbuldum tekrar  :lol:  :lol:  :lol:

Hoşgeldin keyifli forumlar dilerim  ;)  ben de yeniyim gerçi  :D

Hoşbuldum, sen de hoşgeldin mavikedi :wub:  :wub:   :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Hoşgeldin Ess  :hi-onion-head-emoticon:  Yazını okuyunca nedense bir anime karakteri tanıtımı okuyormuş gibi hissettim :) Forumda iyi eğlenceler ^^

çok teşekkür ederim hoşbuldum :embarrassed4-onion-head-emotico  :embarrassed4-onion-head-emotico  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  sevgiler :rolleyes:  :rolleyes:

5. Hoş geldin ben ee genellde kendimi tanıtmıyorum :D nese hos geldin :D 

merhaba hoşbuldum gizemlibiri ^_^ ^_^ ^_^

Foruma hoşgeldin ess  :hi-onion-head-emoticon: Bende Cyber (Berat)  B)

Hoşbuldum teşekkür ederim :) :) :) :)

Ne hoş bir tanıtım.

Hoş geldiniz.

Hoşbuldum, teşekkür ederimmm :D :D :D

6. Hoşgeldin :) Bende animeye ay savaşçısıyla başladım :D

hoşbuldum, çocuklugumun(çocuklugumuzun) hayallerimin(hayallerimizin) animesiydi. ilk olmak bambaşka değil mi :wub: :wub:

Hoş geldin

teşekkür ederim, hoşbuldum :) :) :)

Selam Genç  ^_^  Hoşgeldin Foruma...

PS: Uyumak hobilerin arasında demek ha :D

Aklıma hobilerini ve fantezilerini uyumaya yönelik tutan bir üye geldi :ph34r: :P

hoşbuldum, teşekkürler :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:  kim acaba o üye ? :lol: :lol: :lol:

Hoş geldin :) Tam olarak hangi bölümü okuduğunu sorabilir miyim acaba? 

merhaba hoş buldum, uygulamalı ingilizce-türkçe çevirmenlik ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

7. Konnichiwa! HERKESE MERHABA!

Siteyi uzun zamandır takip ediyordum, anime izliyordum ancak şu an bulabildim vaktimi üye olmak için.

Ben Ess kendi adımın kısaltılmış hali, arkadaşlarımın bana taktığı isim :)

Müthiş bir anime otakusu olarak ben, bu sevgimi daha da artırmak, benim gibi otakuları bulmak için ve bolca arkadaş edinmek için geldim buraya. Görülüyor mu bilemiyorum ama, 24 yaşındayım. Kimilerinin oldugu gibi "Ay Savaşçısı" ile başlayan "anime tutkum" bu yaşımda hala devam ediyor, manga okumayı ihmal etmiyorum tabiki.

İnsan hayatta gerçekten isteği şeyleri yapmalı, kimseye aldanmadan bence. Bu güzel yaz günlerinde anime izlemek ayrı bir duygu hepiniz biliyorsunuz zaten. 

Çevirmen ekibe emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu arada ben de bir "İngilizce Çevirmenim" önlisans mezunu olarak.

yapmayı sevdiğim şeyler:

-uyumak

-yürüyüş yapmak

-bolca müzik dinlemek

-gülümsemek

-insanlarla ilgili umudumu kaybetmemek

-doğayı sevmek

-elinden geldiğince okumak

-durmadan kendimi geliştirmeye çalışmak

Umarım hepiniz beni seversiniz, ben şimdiden sizlerle tanışacağım için çok çok heyecanlıyım. Görüşmek üzere, kendinize çok iyi bakın!! :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.