Jump to content

ShiroYuu

Üyeler
  • İçerik sayısı

253
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne ShiroYuu kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Avatar: The last airbender ilk izlediğim animedir. Aslında anime olarak değil çizgi film olduğunu düşünerek başlayıp öyle izlemiştim. Sonra Legend of Korra çıktı onuda izliyorum şu anda. Ama beni ciddi manada etkileyen anime Attack on Titan oldu. Konusu, ciddiyeti vs tam bir şaheser. Daha sonra Death Note u izledim ama oda yakın zamanda bitti. Piyasada yüzlerce anime var ve tek tek incelemek neredeyse imkansız. One Piece den 2 bölüm izledim (biraz ön yargı ile) bence çocuksu bir anime ama tabi biraz daha devam edip öyle karar vericem. Sizden istediğim bana Attack on Titan ve Death note gibi ciddi ve konusu güzel mümkünse bölüm sayısı 30 dan fazla animeler önermeniz. Şimdiden teşekkürler.

psycho pass , steins gate ,guilty crown, ergo proxy, claymore

2. fairy tail -kageyama , naruto- shikamaru

1338715988_shikamaru-kageyama.jpg

fma-hughes ,bleach-isshin kurosaki

1392797573327.png                    Maes_Hughes.png

kuroko no basket -kagami taiga, bleach kurosaki ichigo (bence biraz benziyolar)

4221.jpg

ichigo_kurosaki_by_princesasuke12-d46s10

k-project- yatogami kuroh , d.gray man-kanda yuu

K-character-02.jpg

Yu-Kanda-yu-kanda-15401360-252-353.jpg

kuroko no basuke-  masoaka araki , gintama-katsura kotaro (cinsiyetleri farklı ama benziyolar bence )

masako_araki_58035.jpg

katsura-kotarou_238973.jpg

code geass- c.c , darker than black- amber

245_2.jpg

k-project- izumo kusanagi, durararara!-heiwajima shizuo

300px-Izumo_Mugshot.png

370469190249.jpg

ga-rei zero-isayama yomi , tasogare otome/amnesia- kanoe Yuuko

162179.jpg

43643-isayomi_large.jpg

3. d gray man : parazit tipi innocence'i olan bir exorcist olsaydım. sürekli kanda'nın yanında olurdum(stalker  :P )asla peşini bırakmazdım sülük gibi yapışırdım  :wub: 

gintama: shinsengumi'nin bir üyesi olsaydım  ^_^ hijikata-san'la mayonnez yerdik  B) 

naruto:sakura'yla sasuke'yi öldürür ebediyete gönderirdim sonra naruto'yla hinatacığımın arasını yapardım  :P 

death note: onu ben bulmalıydım light değil  ^_^ 

bleach :zaraki taichou'nun takımında olsaydım  :wub: 

deadman wonderland: şu hapishane müdürünü  :hate-onion-head-emoticon:  :hate-onion-head-emoticon: 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.