Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Atakan ~ reacted to Perfectum in Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay   
    Beleş çaya hayır demem :D
  2. Beğen
    Atakan ~ reacted to Beytize in Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay   
    harbiden best forum üyesi :D şuraya geldikçe eski günler geliyor aklıma dugusallığımla çayımı içeyim 
  3. Beğen
    Atakan ~ reacted to pegasusejder in Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay   
    Çay varsa ben de varım. :) 
  4. Beğen
    Atakan ~ reacted to mustafalrsm in Kimseler kaldı mı beni hatırlayacak kadar eski. Bir girdim mesaj kutuma baktım 1,5 yı   
    İyi ya yine varsa sevindim. Artık tam öldü sanmıştım demek hala can çekişme devam ediyor. Atakan o kadar devamlı giren varken senin kalman şaşırttı ve sevindirdi :D
  5. Beğen
  6. Beğen
    Atakan ~ reacted to RedSingOra in Oha forum değişmiş. o.o :D   
    Bende 2 ay falan önce açtım hiç girmedim gireyim dedim ve senin dediğin gibi "birde ne göreyim o.o" 
  7. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from RedSingOra in Oha forum değişmiş. o.o :D   
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ  Evet doğru, bayaa baya değişmiş çünkü ney nerde bilmiyorum şuan. >.<
    RedSingOra  Artık ne zamandır böyle bilmiyorum amma velakin baktım tek başımayım, sabahlıyorum. Dedim bir forum vardı eskiden hala duruyomu acep dedim. Birde girdim ne göreyim. o.o
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.