Jump to content

houston

Üyeler
  • İçerik sayısı

2981
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne houston kullanıcısının eklediği dosyalar

1. high school dxd amvsi izlemek nedir yaf :S

2. high school dxd amvsi izlemek nedir yaf :S

3. Tokyo Ghoul ve Tokyo Ghoul √A Bitirdim 3. Sezon gelicekmi ?

4. Tokyo Ghoul ve Tokyo Ghoul √A Bitirdim 3. Sezon gelicekmi ?

5. Bırakın gelsin gel hele gel gel.. :#:

6. Biliyor musunuz? Acemi manga çevirmenliği ve editörlüğüyle uğraşıyordum. Ama minicik bir hatada her şeyi mahvettim. Kendi kendime gülmeye başladım.

7. Biliyor musunuz? Acemi manga çevirmenliği ve editörlüğüyle uğraşıyordum. Ama minicik bir hatada her şeyi mahvettim. Kendi kendime gülmeye başladım.

8. Biliyor musunuz? Acemi manga çevirmenliği ve editörlüğüyle uğraşıyordum. Ama minicik bir hatada her şeyi mahvettim. Kendi kendime gülmeye başladım.

9. sabah sabah canım kısır çekti iyi mi.ss.s nerden aklıma geldiyse, acıksam neysede baya kısır yemek istiyorum sdsjgh

10. sabah sabah canım kısır çekti iyi mi.ss.s nerden aklıma geldiyse, acıksam neysede baya kısır yemek istiyorum sdsjgh

11. sabah sabah canım kısır çekti iyi mi.ss.s nerden aklıma geldiyse, acıksam neysede baya kısır yemek istiyorum sdsjgh

12. sabah sabah canım kısır çekti iyi mi.ss.s nerden aklıma geldiyse, acıksam neysede baya kısır yemek istiyorum sdsjgh

13. Biri blogumu düzenlesin lütfen, çok üşeniyrum. ;-;

14. Biri blogumu düzenlesin lütfen, çok üşeniyrum. ;-;

15. Bana gülmeyi armağan ettin ama nereye koydum bulamıyorum..

16. Bazen çekilmez oluyorsa hayat,bırak herşeyi akışına bırak.

17. Kadınlar kadınlara daha fazla bakıyor. Tescilledim onayladım... Neyse aynısı erkekler için geçerli değil :D

18. İmza yükseklikleri 250'nin üstünde olan forumdaşlar... Lütfen imzaları düzeltelim!

19. Kangoku Gakuen afişi... Bakı bakın göğüslerin kızı var ?_?

20. Hep buraya birşeyler yazasım geliyor ya x_x

21. Hep buraya birşeyler yazasım geliyor ya x_x

22. Bana forumdan mesaj atan arkadaşlara sesleniyorum cevap vermediysem iki seçenek var ki ilki kuvvetle muhtemel. Ya bir şekilde girdim ve okumadan çıktım ya da okudum acil çıkmam gerekti cevap atamayıp unutum. Hatta üç olarak direkt görmediklerim de oluyor. İlk seçenekte feci sövmeye başlıyorum niye cevap vermiyo diye. Böyle de bi malım işte.

23. Bana forumdan mesaj atan arkadaşlara sesleniyorum cevap vermediysem iki seçenek var ki ilki kuvvetle muhtemel. Ya bir şekilde girdim ve okumadan çıktım ya da okudum acil çıkmam gerekti cevap atamayıp unutum. Hatta üç olarak direkt görmediklerim de oluyor. İlk seçenekte feci sövmeye başlıyorum niye cevap vermiyo diye. Böyle de bi malım işte.

24. Buurn akıntısı az serinlikte üşüme GRİP is coming

25. Ölmüşsünüz -.-

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.