Jump to content

houston

Üyeler
  • İçerik sayısı

2981
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    houston reacted to denizakkas13 in Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması   
    hentai ouji to warawanai neko ilk animem olduğu için bu anime denen şey neymiş lan böyle diye bi şaşırdığım için bunu ilk duşunduğum anime o oldu ama ondan sonra clannad, darker than black, mirai nikki, guilty crown ve hyouka gibi animeleri beğenilmiş ben de izliyim bari derken çok beğenmiştim. 
  2. Beğen
    houston got a reaction from Nume in Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması   
    Zankyou no terror
    resimdeki beyaz saçlı kız (beş) ilgimi çekti sadece, açıklamada yazan terör olayları vs sıkıcı bir seri diye düşündürdü ama
    harika bi anime. 11 bölümlük mükemmel bir sezon
  3. Beğen
    houston reacted to Siesta in Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması   
    Clannad, boş zamanımda izlediğim bir anime şimdiki favorim. İnsan animeleri konusuna göre yargılamamayı öğreniyor böylece.
  4. Beğen
    houston got a reaction from anime_sever_kız in Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması   
    Zankyou no terror
    resimdeki beyaz saçlı kız (beş) ilgimi çekti sadece, açıklamada yazan terör olayları vs sıkıcı bir seri diye düşündürdü ama
    harika bi anime. 11 bölümlük mükemmel bir sezon
  5. Beğen
    houston reacted to Megane-san in Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması   
    Gintama: İlk konusunu okuduğumda çok ilgimi çekmesede o sıralarda izleyecek bir şeyler bulamadığımdan başlayayım dedim. Ama hiç ilgimi çekmedi bu yüzden bıraktım. 2 ay kadar sonra dişimi sıkıp 10 bölüm izleyeyim dedim. Daha sonra izledikçe sevmeye başladım. En sonunda favori animelerim arasına girmeyi başardı. Şimdileri ilk bölümleri izledikçe baya gülüyorum. Hatta bitirdikten sonra çok uzun bir süre etkisinde kalıp başka anime izleyememiştim.

One Piece: Her yerde görmeye başlayınca(baya da spoi aldım) bende başladım. Çizimlerin kötü olmasının yanında konunu benim için aşırı yavaş geliyordu. Bir arkadaşımın baskısıyla zar zor 50'li bölümlere geldim. Grand Line bölümleri başlayınca sevmeye başladım. Her bölüm izledikçe fazlasıyla sevdim. Favori animelerimdendir.

Steins Gate: Gerçekten aptal olmalıyım ki ilk 12 bölümüne bakarak yargıladım. Sonra bir gece izleyeyim dedim. Tüm evin baskılarına rağmen animeyi sabahlayarak bitirdim.

Haikyuu: İlk başlarda sanki KnB tarzı bir şeyler olduğunu düşündüğüm için pek sıcak bakmadım (KnB'in 2. sezonu benim için hayal kırıklığıydı). Opening'i hoşuma gidince bir bakayım dedim. 1 günde güncele geldim. Benim için beklemesi acı veren nadir animelerdendi. Bölümü izledikten sonra 'Cidden 20 dk geçti mi?' diye kontrol etme ihtiyacı hissediyordum. Hatta dayanamayıp mangasına bakmak istediğim zamanlar olsada kendimi zorla tutup bekledim.

Barakamon: Sadece izlemek için izlerim diye düşünüyordum ama 1. bölüm fikrimi tamamen değiştirdi. Moralim bozuk olduğu anlarda açıp izlemek adeta ilaç gibi geliyordu. Hatta son 4 bölümünü izlemeye kıyamamıştım. Ama ne yazık ki sonunda bitirdim.

Ayrıca bu 5 seri benim favorimdir :D.
  6. Beğen
    houston reacted to Felix in Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması   
    Steins-Gate konusunu okuduğumda gene saçma bir animedir, bir türlü yapamıyorlar şunları diye girdiğim bir seri. Bitirip çıktığımda  :depressed2-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti  :crying3-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:  :desperate2-onion-head-emoticon: edindiğim duygular sürüsü.
  7. Beğen
    houston got a reaction from anime_sever_kız in Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek   
    Anime mecburen devam edicek bu kadarla bitiricek olsalar başlamazlardı zaten.
    ama manganın devam etmesi baya enterasan oldu , iyi oldu , cokta güzel oldu
  8. Beğen
    houston reacted to sd-senpai in Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek   
    çok sevindim, uzun seri olmasını istediğim animelerden  :rolleyes:  :lol:  :D
  9. Beğen
    houston reacted to Nume in Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek   
    Hasta hasta hoplayasim geldi :D cok sevindim sonunda dedirtti hakikaten
  10. Beğen
    houston reacted to Tensai-san in Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek   
    ingilizcen yeterliyse kesin mangasını oku mangası çok daha detaylı animede baz olayları atlamışlar ve bazı yerleri değiştirmişler
  11. Beğen
    houston reacted in Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek   
    Sonunda Onaylandı: Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek

Tokyo Ghoul’un mangakası Sui Ishida geçtiğimiz günlerde “şok edici yeni bir seri”ye başlayacağını müjdelemişti. Bu haberin üstünden çok geçmeden Weekly Young Jump dergisi tarafından mangakanın Tokyo Ghoul:re ismiyle yeni bir mangaya başlayacağı duyuruldu. Öte yandan Çin kaynaklı Tokyo Ghoul sitesinde yer alan ancak hayranlarının hevesini kursağında bırakıp kısa zamanda yayından kaldırılan Tokyo Ghoul 2. sezon haberinde iki ihtimalin bulunduğunu belirtmiştik. Bunlardan ilki ve hayranları sevindirecek ihtimal gerçekleşti ve 2. sezonun Ocak 2015’te başlayacağı onaylandı.

Bir devam niteliğinde olup olmayacağı, zaman atlaması olup olmayacağı gibi mangasına ait detaylar henüz net değil. Doğruluğu hakkında biraz şüphe duyulabilecek internette dolaşan bazı görseller var. Ancak bunlara bakarak hayranlar arasında tahmin yürütme çabaları başlamış durumda. Siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaşılan diğer fotoğraflar:

GÜNCELLEME: Yeni manga ve animeden ilk tanıtımlar paylaşıldı.

Tokyo Ghoul:re mangasının ilk tanıtımı:

Tokyo Ghoul 2. sezonun ilk tanıtımı:

Alıntı: Anime Fantastica
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.