Jump to content

OneAutmnLeaf

Üyeler
  • İçerik sayısı

871
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum güncellemeleri bölümüne OneAutmnLeaf kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sizin de anneniz hapşururken getsuga tenshou atıyor mu??? :D :D :D

2. Vohaaaa görmeyeli site bayağı bir değişmiş :D

3. 2017 benim yılım :D :D Ao no Exorsist 2. sezon, Shingeki no Bahamut 2. sezon, SNK 2. sezon, Konosuba 2. sezon, Chain Chronicle, Granblue Fantasy, Tales of Zestria the x 2. sezon ve dahası. . . .  Nays hocam :)

4. Vay arkadaş Subaru kendo bilir o şovalyeyi bi güel hacamat eder en azından diyordum ama tırt çıktı herif :D En güzel Sıçırtmalar anketi olsa kesin 1. olurdu bu atağıyla :D

1. Kaxell

Kaxell

abi kendo bilse kaç yazar... karşısında çocukluğundan beri sadece savaş eğitimi almış birisi var. Bizimki evde takılıyoken komşunun çocukları adam kesiyordu adam. ana karakter triplerine girdi gördü gözünün kökünü :D 

2. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Aynen öyle oldu durumlar da kendi de otobüs çarpmışa döndü :D asıl şimdi bi check-Point lazım :D :D

5. . . . . . . . . . . ve yine önünde izleyeceği 15 20 anime daha belirir. . . . :)

6. Vay arkadaş askerde iyi bi arkadaş buluyorum ve onunda anime hastası olduğunu tezkeresine 5 gün kala öğreniyorum :) Ben Şok :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kadir-

Kadir-

Hoş geldin :D

3. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Hosbulduk ne var ne yok??? :)

4. Kadir-

Kadir-

İyilik valla ne olsun :)

7. 25 günün ardından Pc keyfi ^^

8. Seçimden sonra yolcu yolunda gerek :) :) 6 ay yokum buralarda arkadaşlar kendinize iyi bakın :) :)

9. Yanarım yanarım da Vincent'in en cool göründüğü yerin son 2 saniyelik sahne olmasına yanarım :D :D

10. Kuroshitsuji'yi izlesem mi izlemesem mi tereddüt içindeyim şu fangirl'ler bayağı bi iğreti etti beni bayanlara hitap eden bi anime mi yoksa erkekler de izleyebilir mi bilgisi olan??? :)

11. FMA Brotherhood bitti ya la :S

2. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

devamı çıkmaz onun finali tam kıvamındaydı tatmin olmayan yoktur bilinmeyenler, komplolar, kavuşmalar, karakterlerin istek ve arzuları hepsi gerçekleşti malzeme kalmadı diğer FMA'nın üstüne ilaç gibi geldi ama bitmeseydi iyiydi :)

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:') 6 defa izlediğimden. Ama çok güzel bir seri yalan yok :3

4. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Hem gülmekten hem de hüzünden gözümden yaş gelmesini sağlayan nadir animelerdendi. Her duyguyu içinde barındırdığından izlemesi ayrı bi keyif verdi keşke bi 64 bölüm daha olsaydı :)

12. FMA Brotherhood'u izlemek fena bi fikir değilmiş hani :) Nostaljik olmasının yanı sıra farklı bölümler, değişik karakterde insanlar görmek hoş :)

1. Kadir-

Kadir-

ben kaç sene önce ilkini izlemiştim ama 1-2 hafta önce brotherhood bitirdim hala etkisindeyim :D

2. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Aynen öyle :) Fate serisi gibi biraz da. Ama keşke bazı şeyler farklı olsa diyorum Hughes gibi :/

13. Charlotte iyiymiş ya ben onu romantik okul animesi sanıyordum :D :D iyi ki izlemişim ^^

2. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

ilk başı sinir olabilirsin ama sonlara doğru açılıyor :)

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Ahhah iyi ya devam ederdim yine de artık daha istekli olabilirim gibi :D

4. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

:) Ve Gözlüklü Bijin görmek istiyorsan Kyoukai no Kanata'ya bak o da kısa serilerden gayet hoşuma gitti :)

14. Sor bana Pişman mıyımm??? :D

15. Güncelden nefret ediyorum.rar

16. Anime önerecek bi hayırsever var mı acaba??? :D

17. Kekzıl mizuki integran egao yiter da ileti manyağı oldum en kötüsü de ne biliyor musunuz? 100 ileti sınırından dolayı PC'den yorum yapamamak :D :D Mustafa nerdesin kardeşim durdur şu arkadaşları :D :D :D

18. Cowboy Bebop bitti - Ne düşünmem gerektiğini bile düşünemiyorum zira bütün hayat fonksiyonlarım durdu şu an :D Bu son muydu şimdi :S

1. Larus

Larus

Evet sondu tamamen boşluğa düşmüş mala bağlamış bir şekilde kalmıştım ben, böyle en 2-3 dakika ne oluyoruz diye düşündüm, geçmiş olsun kardeş...

2. Larus

Larus

İzlemeyenlere spoiler olmadı mı şimdi bu :S

3. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Sil sil sil :D :D :D Animeyi izlemeyenlerin buna yorum yapması biraz imkansız ama yinede dediğin gibi biri bakarsa şeş kaza ayıp etmiş olurum :D o yüzden o yazdığımı ne ben yazmış oluyum ne de sen görmüş :D

19. Kullanıcı Başlığı istiyorum bennnnn :D :D :D

1. Kadir-

Kadir-

Level 5 te açılıyormuş herhalde başlık bölümü, bakalım açılcak mı :D

2. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

:D bende onu bekliyorum şimdi çok az bi iletim kaldı :D :D

20. istediğim tarzda anime bulmakta güçlük çekiyorum :S

21. Oyasumi Nasai Minna! :)

22. Yat Uyu artık Gerizekalıııııııııııııııııııııııııııı - - -BEN :D

2. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Senin Adına Sevindim :)

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Saol ama bnce sen kendine bir hal çare bul anladığım kadarıyla dün akşam hiç uyumadın :D

4. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

eheheh :D Uykudan eser kalmadı Ohayoooooooo Gozaimasu!! :)

23. Laa Noooliyyyy :D Zılzıl sayende sinir hastası oldum :D :D

24. Stop Ta-Ta-Ta Talking That Blah Blah Blah !

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.