Jump to content

Momseny

Kayıtlı Üye
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Momseny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. VK ile izliyorum ben program yüklemeye gerek kalmıyor Android telefona.İzleyemeyenler için iyi bir paylaşım ama teşekkürler.
 2. Arkadaşlar bu konuda sizlere yapmış olduğum çalışmaları paylaşacağım... Roronoa Zoro Signature Zoro ve Luffy Wanted Signature Sanji Signature ( Facebook Kapak Fotoğrafı için yaptım.) İSTEK ALABİLİRİM :) Boş olduğum bir zamanda yapabilirim istekleri...
 3. Karirinkuchi Arikuluka Ben beğendim gerçekten :D
 4. Momseny

  AMV

  Gerçekten hepsi muazzam olmuş.AMV izlemeyi severim özellikle yeni müzikler ararken ilk adresim oluyor :D Bir de senden ilk 3 AMV'deki müzikleri rica edeceğim.
 5. Sessizce ilerliyordum kulaklıkta son sesteydi.Birden kanım dondu :D
 6. En çok dinlediğim gruplardan birisi olan Pretty Reckless'ın solisti Taylor Momsen'in soyadına " y " harfi ekledim böyle değişik bir şey oldu.Bu cümlede değişik oldu :D
 7. Burada LoL oynandığını bile bilmiyordum gelirken :D . Hepinize hoşbulduk arkadaşlar.
 8. Bende aranıza katılmak isterim.Oyundaki nickim de Momseny.Genellikle ADC oynarım.Ligim Bronz II maalesef :( .Main herolarım Draven,Jinx ve Miss Fortune.
 9. Öncelikle herkese merhaba.Adım Ahmet Sefa.16 yaşındayım.Anime izlemeye yeni başlıyorum.Şu an One Piece izliyorum.(Acayip bir şekilde gerideyim :D ) Avatarımda ve imzamda görüldüğü gibi de Sanji hayranıyım.Anime'nin dışında futbol ve müzik hastasıyım.Oyun olarak ise League of Legends oynarım.Neyse herkese tekrardan merhabalar ve iyi forumlar. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.