Jump to content

Strix.

Üyeler
  • İçerik sayısı

3228
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Strix. kullanıcısının paylaşımları

1. Strix.

Naruto’nun Final Bölümü Renkli Olacak

Naruto bitiyorumu :cruch-onion-head-emoticon: :bad-atmosphere-onion-head-emoti :frozen-onion-head-emoticon: :help-onion-head-emoticon: :ghost-onion-head-emoticon: :depressed1-onion-head-emoticon: :crying3-onion-head-emoticon: :dying-onion-head-emoticon: :dead-onion-head-emoticon:
  2. muziği Çok severim o yuzden biraz karmaşık masaüstüm
  3. yazarım bir Roman al sana Roman-tizim -_-

4. Strix.

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

WOW Omg :o Süper eline sağlık konu ve müzik zaten insanı sabırsızlandırıyor :wub: keske böyle bir anime olsa yada sen yapsanda sitede olsa bayıldım konusu harika bunun öce mangasını sornada animesini yapmak lazım bir gurup oluşturarak. Japonyada Liseliler anime yapabiliyor bizmi yapamıcaz tabi düblaj mesele türkçe olursa yabancılar izlemez :huh: neyse eline sağlık ucurdun beni :lol:
  5. Strix.

Japonya'ya Gitmek

Gomen :mellow: sırf naruto yedi diye yiyesim geliyo :lol:
  6. Strix.

Sarılmanın cezası olur mu?

bunlar oksijen le kafayı bulmuşlar ya. sen arkadaşına sarılırken biz rahatsız oluyormuyuz o zaman sende rahatsız olma. bide 4 duvar flen dediler bunların hepsi sapık çıktı iyiki İstanbul da değilim :mellow: :ph34r:
  7. Strix.

Japonya'ya Gitmek

2 sene sorna işime yarıyacak bir konu Çok teşşekürler :lol: EDİT: Rameni Denerken içinde domuz eti olmasın deyin -_-
  8. Strix.

Natsu ve Zeref ?

ben sadice animeden ilerlediğim için Tahminde bulunucam mangaya hiç geçmedim. ' Zeref başlarda Gelecekte böyle bir güçle Dünyayı tehtit ediceni tahmin etti ve bunu durdurucak kişinin sadice natsu oldunu Gördü ( 6. his gibi aga çaktın -_- ) olaylar ondan sorna başlıyor zatn. :ph34r:
  9. arkadaşlar bana yüreğimi söküp çıkaracak derecede romantizimi olan ve mutlu sonla biten bi anime lazım Lütfen Tavsiyede bulunun acil -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Strix.

Strix.

mariposa Kamisama Hajimemashita yı izlemiştim, Nagi no Asukara yı daha önce görmedim öneri için teşşekürler sina. Shigatsu wa kimi ni uso biterse başlarım amma bu animede sürekli müzik söylenmiyor değilmi :), Akuma no Riddle bana pek hoş gözükmedi amma yinede sağ ol :S , Toaru Hikushi e no Koiuta güzel bir seriye benziyor ilk onla başlıcam Çok teşşekürler :)

3. Sina

Sina

Rica ederim, yok aslında şarkı söylemek ile alakası yok animenin, klasik müzik de orasını geçersek çok dram doludur, mangasını okumayıp animeyi izleyenler hoş birşeyler falan sanıyor, aslında üzücü bi seri :D

Kolay gelsin iyi izlemeler :D

4. Strix.

Strix.

sağ ol :)

10. :hell-yes-onion-head-emoticon: bu bile umut verdi Sağ ol :crying2-onion-head-emoticon:
  11. doğum gününü Kutlarım. umarım sizde benim doğum günümü kutlarsınız arkadaşlar Tarih = 11 ocak :lol:
  12. Hepimiz Cİpsi Olsakta bir paket içinde sonumuzu beklesek... T_T

1. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

OMG !! bu da nesi T-T -ağladım sessizce-

2. Strix.
  13. Strix.

İlk Çizimim :) Güncel

Oha adam king çıktı bende manga cizmeye çalıştım amma -_-
  14. Strix.

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

citanda erza ablam olsa yeter :D
  15. Strix.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

16. pek anlam veremedim bu seriye ya :D kısa komik ammma açık ta :D
  17. Strix.

30 Saniyede Anime (Spoiler İçerir)

o değilde loli hareme kakıldım ya O ne bilader T__T :mellow: Küçük çocuk sapıı resmen :wacko:
  18. Strix.

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

süper bi seri herkeze tavsiye ediyorum buradan.
  19. Strix.

Naruto Shippuuden Ekim 2014 Programı

Helal be süper program ayarlamışlar
  20. Strix.

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Naruto ve Fairy Tail Anime dünyası ve benim dünyam birbitrine girmeye başladı *-*
  21. kızlar ab-za cıktı iyimi :S,
  22. Strix.

Yeni Bölümlerden Bildirim Alın

süper turkiyeye döner dönmez yüklicem bilgisayarıma :D
  23. "Acı olmadan öğrenilen ders anlamsızdır. Bunun nedeni fedakarlıketmeden bir şey kazanamayacak olmandır. Ama acıya dayınıpüstesinden geldiğin an herşeyden daha güçlü bir kalbe sahip olursun...Evet tamamen metalden bir kalbe."

24. Tabiki Naruto shippuuden ve Fairy Tail :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.