Jump to content

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Üyeler
  • İçerik sayısı

1235
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne £ɱŔ£Қה¥Ŕ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ²Kimi no Iru Machi ² izledikten sonra bir süre romantik anime falan izlemicem galiba çok pis ayar oldum şu an :@@@

2. Ev sahibi kapıya dayanan öğrenci olduğuma göre sırada boş buzdolabı ve kesilen elektrikler var sanırsam. Wifiyide eklicektim ama o bağlı bile değil hali hazırda -.-

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ahahah . :D Allah iyiliğin versin gece gece güldürdün beni . :D :D

2. (See 23 other replies to this status update)

3. Ev sahibi kapıya dayanan öğrenci olduğuma göre sırada boş buzdolabı ve kesilen elektrikler var sanırsam. Wifiyide eklicektim ama o bağlı bile değil hali hazırda -.-

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Kafalara nasıl alacaksınız merak etmedim de değil hani . :D

4. Annemin babamı ikna etmesi sonucu Zonguldak'a vardık, bi de geri dönüşde Ankara yaptık mi tamamdır :D

5. Ev sahibi kapıya dayanan öğrenci olduğuma göre sırada boş buzdolabı ve kesilen elektrikler var sanırsam. Wifiyide eklicektim ama o bağlı bile değil hali hazırda -.-

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Sürahiye ne gerek var kola şişesi işinizi görürdü alaydınız bi huni . :D :D

6. 24saattir uyumadım ve hiiiç uykum yok, sanırım kurt adam olucam,, yarasayı tercih ederdim aslında belki de kuştur bilemezsin

7. 24saattir uyumadım ve hiiiç uykum yok, sanırım kurt adam olucam,, yarasayı tercih ederdim aslında belki de kuştur bilemezsin

8. 24saattir uyumadım ve hiiiç uykum yok, sanırım kurt adam olucam,, yarasayı tercih ederdim aslında belki de kuştur bilemezsin

9. 24saattir uyumadım ve hiiiç uykum yok, sanırım kurt adam olucam,, yarasayı tercih ederdim aslında belki de kuştur bilemezsin

10. 24saattir uyumadım ve hiiiç uykum yok, sanırım kurt adam olucam,, yarasayı tercih ederdim aslında belki de kuştur bilemezsin

11. Forumda en çok konuşulan oyunu indirdim. Lol ama oynamayı bi türlü beceremiyorum. Hiç ama hiç knight'a benzenmiyor. :D :D

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Biriniz bana yardım edebilir mi oyun hakkında ? :D

2. (See 18 other replies to this status update)

12. Forumda en çok konuşulan oyunu indirdim. Lol ama oynamayı bi türlü beceremiyorum. Hiç ama hiç knight'a benzenmiyor. :D :D

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

pvp sinde ilkkez adam üstüne adam aldım durun bayağa sardı . :D

13. Forumda en çok konuşulan oyunu indirdim. Lol ama oynamayı bi türlü beceremiyorum. Hiç ama hiç knight'a benzenmiyor. :D :D

14. Forumda en çok konuşulan oyunu indirdim. Lol ama oynamayı bi türlü beceremiyorum. Hiç ama hiç knight'a benzenmiyor. :D :D

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Teşekkür ederim açıklama için. Lol devam edecem bu ay daha indirme yapamam sanırım bir sonraki ay dota denerim . :D

Bu arada önerdiğiniz karakter var mı Meta Aatrox oynadım paso bir de Shyvana mı ne vardı onu hiç beceremedim.

Daha doğrusu en iyi karakter hangisi alıyım onunla oynuyum bari oynamışken ?

15. Forumda en çok konuşulan oyunu indirdim. Lol ama oynamayı bi türlü beceremiyorum. Hiç ama hiç knight'a benzenmiyor. :D :D

16. Yatmadan önce biraz Red dinleyelim değil mi ? Buried Benealth

17. Yüzsüz ne demek? o.o

18. İlk uyarımı aldım ben artık Badboy um.:D

19. Romantik serileri izlerken işler iyi gitmeye başlıyorsa ayrı bi geriliyorum. Kesin bir şeyler ters gidecek. :D

20. Yeey gene abimle sahura kadar anime maratonu yapmaya karar verdik, anime önerisi olan?

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Öyle bir tema mı varmış hem o ne demek . :D

2. (See 17 other replies to this status update)

21. Yeey gene abimle sahura kadar anime maratonu yapmaya karar verdik, anime önerisi olan?

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Bilmem belki ciddiye alırsın sanmıştım . :D :D

Kız 1 tane demiş sen liste yapmışsın resmen nerden başlasın diyecemde deiklerini izlmeiştr kesin. :D

Önerim yeni çıkanlardan izle yeni çıkanları izlemedin sonuçta. Owari no seraph gibi

22. Yeey gene abimle sahura kadar anime maratonu yapmaya karar verdik, anime önerisi olan?

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

aldığım olacaktı .düzeltemiyoruz malesef. :dd

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.