Jump to content

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Üyeler
  • İçerik sayısı

1235
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne £ɱŔ£Қה¥Ŕ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yaşasın sabahın körü! Yaşasın okul! Yaşasın sınavlar -.- #biribenivursun -.-

2. Yaşasın sabahın körü! Yaşasın okul! Yaşasın sınavlar -.- #biribenivursun -.-

3. Vakit bulmuşken yeni bi anime izliyim dedim onda da herkes öldü. Adaletin bu mu dünya :'(

4. Mahou Sensou dedikleri kadar kötü değilmiş. Hatta ben bayağı beğendim, endingi falan çok güzel.

5. Vakit bulmuşken yeni bi anime izliyim dedim onda da herkes öldü. Adaletin bu mu dünya :'(

6. Vakit bulmuşken yeni bi anime izliyim dedim onda da herkes öldü. Adaletin bu mu dünya :'(

7. Nefret ettim şu havalardan -_-

8. http://onedio.com/haber/japonya-hakkinda-ilginc-bilgiler-494849?utm_medium=pch_link&utm_source=ahmetcaner&utm_content=click&utm_campaign=Japonya ve Japon Halkı Hakkında Gerekli Gereksiz 25 İlginç Bilgi&utm_term=0xid-553f7532b7f0babd6c32cbbe-526fd480a432a49106000006
  9. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

10. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

İndirmedim :D Daha doğrusu indirmeyi açık bırakıp yattım arkadaş bilgisayarımı kapatmış . :D

2. (See 38 other replies to this status update)

11. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

12. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Boşaltmak zor geliyorsa eğer 2 tane sil bize birer mesaj at tamamdır. :D

13. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Tekrarkdan kaldırıp kurmayı deniyorum eğer bole de olmazsa senin dediğini yaparım . :D

14. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Dragon age oynanabilen bi bilgisayarda nasıl bu oyunu kaldırmasın :P

15. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

launcher geliyot başlaması için tıklıyorum ve hiç bir şey olmuyor. :D

ilk başta d3dx9_dll hatası verdi onu indirip attım. ondan sonra da bole işte . :D

Özel mesajı kapamış atılmıor. :/

16. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

17. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

İndi şimdi kuruyorum tamda jop ne olsun diyecektim . :D

Aslında şu kılıçlı olanda güzele benziyor ama.

18. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Haklısın gerçektende. blade & soul dikkatimi çekti işte şimdi onu deniyeceğim.

19. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Hea ko yu demişsin sanırsam uskodan bahsettin. :D

20. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Hangisi hakkında kötü anın var ? . :D İkiside deme kalpten giderim hakkaten .:dd

21. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Enson işte Knight online oynamıştım online olarak ha birde PointBlank ama pb de sıçtı artık heryerde wall girilmiyor oyuna..

22. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Denemekten zarar gelmez sanırsam :D Teşekkürler.

Eğer oyun sararsa ulaşırım sana haberin olsun . :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.