Jump to content

Sakaguchi

Kayıtlı Üye
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Sakaguchi

 • Birthday 01/13/1994

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  İstanbul
 • İlgi :
  twitter/eneskoken
  instagram/eneskkn

Sakaguchi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Çok yaparım bunu. Fazla beğeni almamış, gündem olmamış animeleri seçip izlerim. Black Lagoon, Darker Than Black gibi çok başarılı animeler izledim bu sayede. Bu listeye Zetsuen no Tempest'i de ekleyebilirim ki cidden öylesine açıp ters köşe olmuştum ondada.
 2. Japonların o zaman yaptıklarını Çin bugün yapıyor. Uygur katliamını seyredin. Hemen bu başlıktan sonra Japonya ve Japonluk hakkında sallamakta komik. Sanki bütün halk bu katliama katıldı da Japonları suçluyorsunuz :D Fakat Çin'de tamda böyle oldu. Sivil halk, polis, asker hepsi birlikte soykırım yaptılar. Şahsen Japonyayı, Japonluğu ve Japon ürünlerini severim.
 3. Ben o olaya daha farklı baktım. "Abinin manitası oğlum o!" diye tepkimi koymuştum ilk yakınlaştıkları zaman. Böyle bir yenge modu, nasıl desem.. bacımız gibisinden kafalar eser. Mario'nun tek uyuz olduğum olayı budur..
 4. Cennet ve cehenneme gidememe olayı kötü biraz. Araf'ta ebedi boşluk çok can sıkıcı.. Bunu düşünerek biraz tereddüt ederdim ama sonunda yine elime kalemi alır bombalardım.. Ülkede demokrat bırakmazdım önce :D
 5. Gençliğim, bir türlü gelmeyen sezonları beklemekle geçiyor... Yinede güzel haber :)
 6. Dramı hissedebiliyorsam, o benim için geçerlidir

 7. Yürek parçalayan bir dram işliyor anime. Kendi kategorisinde bir Death Note diyebiliriz Rainbow için. Gerçek dostluğu, kardeşliği bu kadar damardan işleyen başka anime hatırlamıyorum. Mutlaka izlenilmesi gereken başyapıt.
 8. Ahahaha :D başlığı görür görmez aklıma ilk gelen karakterdi :D
 9. Brandon Heat ve Alucard. Karizmanın tavan yaptığı karakterler.
 10. Klon olanlar sayılıyorsa Mewtwo. Orijin olanlardan Bulbasaur.
 11. Listeye göre, High School of The Dead veya Freezing.
 12. 2 saat içinde defteri bitirir, kahvemi ve sigaramı alır TV'nin karşısına geçerdim.
 13. Tenjou Tenge ve GunGrave'i S'nek TV'de seyretmiştim ilk izlediğim animelerdi bundan 10 sene önce falan. Zevkliydi ya keşke yine olsa
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.