Jump to content

Naussica

Üyeler
  • İçerik sayısı

204
  • Son ziyareti

Naussica kullanıcısının paylaşımları

1. Naussica

Bul Getir!

Ben gene aynısını sorıyım aşkı icin "Kendini öldürmüş" Ölen değil- bulamadım dersen Eline violin en çok yakışan kız karakteri getir (1 tane varDI zaten bul getirde efkarlanıyım az)
  2. Naussica

Bul Getir!

Patron değilim yapmıyorum der Hyper moda bir geçer yenmeden bırakmaz :D biraz klasik oldu sanki ama 2 tane atıyorum Benn hmm eee neyse tamam :D eskiyi cevaplamadınız bidaha soruyorum sevdiği icin kendini öldüren kız karakter istiyorum bi zahmet 2010 üzeri olsun altı bazı istisnalar haric berbat oluyor cizimi
  3. Naussica

Bul Getir!

Bulamadım Shikigami kavramını anlamadım pek neyse bu olmazmı kadınada dönüşüyor :D Sevdiği icin "Kendini öldüren" Kız karakter istiyorum 2010 üstü olursa güzel olur altındaki yıllar bir kaç istisna dışında çizimler berbat oluyor cünki :D
  4. Naussica

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Açıkcası doğru söylemek gerekirse tek takip ettiğim Fan fiction Hack Time idi okuduklarım vardı fakat günü gününe baktığım buydu birtek :D herkesin bir nefes alması gerekiyor biraz dinlenmen doğru bir seçim olmuş
  5. Naussica

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Güncelmi ? devamı gelicekmi
  6. Naussica

Bul Getir!

Hayvan aklıma gelmiyor ama Mikan olmazmı Mandalina işte :D https://hizliresim.com/oZA8LX Bana ana karakteri sevip fakat o üzülmesin diye ona söylemeyip sonra finalde ona söyliyen yan karakter istiyorum :D Nagi No Asakura dan olmasın bi zahmet Yu-Gi-Oh da olmasın :D çizimlerini sevmiyorum o animenin
  7. Naussica

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Ao Haru Ride 14'den 48 (son) a kadar :D
  8. Benimkide ters olucak ama Ao Haru rideden Kou yu sevmiyorum MANGA SPOİLER !!!! mangada gitti Futabayı reddetdi sonra Bu Kikuchi ile cıkmaya baslıyınca kız bi değerlendi bahanesine Diğer kız vardı üzülmesin diye tövbe tövbe Benim Kikuchimin ne suçu vardı
  9. Naussica

Bul Getir!

https://hizliresim.com/ylPo2M Yu-Gi-Oh hayatımda izlemedim ama sen isen kesin yugioh dur dedim buldum :D Bana ana karakteri sevip fakat o üzülmesin diye ona söylemeyip sonra finalde ona söyliyen yan karakter istiyorum :D Nagi No Asakura dan olmasın bi zahmet
  10. Naussica

Bul Getir!

Karma olsun tam olsun :D Bana Meliodas gibi gücünü saklıyıp ve yeri geldiğinde kullanan karakter lazım Kadın olmasın bi zahmet :D (Meliodas türünün tek örneğiyse Oppai en cok yakısan anıme karakterini atın :D kendinize göre)
  11. Naussica

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Kousaka Kyousuke (Oreimo) nedenini herkez biliyordur zaten--- Ouma Shu nedeni ise SPOİLER ALERT !!!!!!!----- Cocukluk arkadaşı öldü diye gitti İnoriden zorla void almaya calıstı sonra gidip İnoriye kendini feda ettirdi gidip sen ölemiyormuydun neyse
  12. Naussica

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Glasslip izledim en son çok fazla Nagi no Asakura havası vardı nedense benzettim güzel anime izleyin :D
  13. Naussica

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izledim Alttaki Şahıs Zankyou no Terror izledi :D
  14. Naussica

Onodera Fan Club

Ya Mangayı okuyanlar bilir manganın son bölümünü animede dört gözle bekliyorum
  15. Naussica

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Bu animenin konusuna göre değişir Bir animenin bir karaktere en fazla verebileceği bir güç sınırı vardır ve bu yüzden en güçlü terimi biraz olmamış gibime geliyor ama favorimi soruyorsan sanırım Hitsugaya derdim
  16. Naussica

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Tabikide K-Project ten Neko veya High School DxD den Rias sanırım :) Ha birde Yona var Akatsuki no yona dan (Kim evlenmek istemezki simdi prens olucaksın :D) neyse şaka maka güzel gözleri var
  17. Naussica

Oppailerin saçmalığı

Hicbir Oppai anlamsız olamaz sadece gereksiz derece büyük olur sonda rias demeseydin sanırım daha farklı bir yorum bırakırdım fakat rias da hersey güzel duruyor fakat en saçma oppai biraz hen. e kacan anime Kagaku na Yatsura diye düşünüyorum
  18. Alırmısınız ^^ [EDİT] Şahsen Ln yi okumadım ve bilmiyorum o yüzden bu sadece bir tahmindir Haruno nun herzaman Yukinoshita'yı Hachiman a ayarlamaya calışıyor ya ben aslında hayato nun yukinoshitanın nişanlısı oldugunu düşünüyorum ailevi nedenlerden dolayı sebebi ise Hayato Haruno ya karşı hiç boş deil ve bu nişanı ikiside istemiyor herkez Haruno nun uzaktan uzaktan Yukinoshitayı iğnelediğini farketmiştir işte bu yüzden Yukinoshitanın yanında Hachimana işler nasıl gidiyor diyor Bazen Hachiman yanlızkende söylediği oluyor tabikide
  19. Naussica

Sizin Zampaktou'nuz ?

Shi no Kaze (Ölüm Rüzgarı) olurdu
  20. Naussica

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

Zankyou no terror baya dusundurmustu üzerinde şahsen konusu ve gerçekciliği üst düzeydeydi
  21. Arkadaşlar Katekyo Hitman Reborn u izledim bitirdim fakat arcobaleno sırlarını cok merak ediyorum bir kaynak varmıdır ögrenebilecegim veya bilen assagıya yazabilirmi ?
  22. Naussica

Onodera Fan Club

Cok sessizleşti buralar :/
  23. Özenle yapılmış bir şey değil sıkıntıdan düşüncelerimi döktüm Hikaye japonyada Kyoto da geçiyor 16 yaşındaki Kakuro Juumonji adındaki çok soylu bir aileden gelen bir genç her zaman bu hayatı reddederdi nedeni ise bu hayatı çok sıkıcı bulmasıydı fakat yapabileceği hiç birşey yoktu çünki babasından izin almadan nefes bile alamazdı nedeni ise Juumonji yani 10 soylu ailenin başkan ailesi olmaları ve onun babasının yerine geçmek zorunda olmasıdır. [Hikaye bundan sonra 3.sahıs ile devam etmiyicektir] _Ahh sıkıldım cok sıkıldım bugün yine onca eğitim, Dans dersi,Yemek adabı,Liderlik duygusu bunların hepsi bildiğim şeyler birde 10 ailenin 2.si Kaizo ailesinden benim yaşımda bir kız ile nişanlanıcakmısım. Adı sanırım Haruno Kaizo'ydu aynen gerçi hiç yüz yüze görüsmedim onunla çocukluk zamanlarımda onunla ailevi meseleler yüzünden 1-2 kere yüz yüze gelmisim pek hatırlamıyorum gerçi tek hatırladıgım, O zamanlarda uçurumdan düsüp kolumu kırdıgımdı nedenini pek hatırlamıyorum gerçi... 11 Kasım-Cumartesi - 8.23 _Yarın o Haruno Kaizo ile tanısıcam herkez buna büyük gün desede benim çok ilgimi çekmiyor.Bugun nedense Liderlik duygusu dersimi almadım nedeni ise kıyafet seçmek icin ekstra 1 saat kazanmak icin benim icin sorun yok sanırım bununla da bu hafta okula gitmememin nedenini öğrenmiş oldum,babamın ailevi meseleleri ... Kıyafet secmek icin bir kahya geldi fakat onu hemen "Kendi nişanlım ile görüşeceğim kıyafeti kendim özenle seçmek istiyorum" diyince söyliyecek bir lafı olmadan odadan dışarı çıktı. Nasıl bir şey giysem çözemedim sade birşeyler giysem daha iyi olur sanırım fakat hala karar veremiyorum fakat babam bunu bir ailevi görüşme gibi değilde kız arkadaşım ile görüşmeye gidicekmişim gibi düşünmemi söyledi yani "Istediğin her şeyi giyebilirsin" demek istedi sanırım. Saat daha 13.29 kısaca yarım saat gibi bir sürem kaldı bügün hava sıcak o yüzden kısa bir tisort ustune sade bir yelek altına da bir pantolon giydim artık babam bana "Değerli nişanlın'a değer vermiyorsun" gibi birşey demez umarım. 14.02Kapıdan içeri giriyorum. -Kakuro-kun senmisin -Evet benim ama ? -Seni çok özlemiştim Kakuro-kun -Siz Kaizo-san mısınız acaba ? -Kakuro-kun beni hatırlamıyormusun,Gerçi o kadar yıl gecti hatırlamamanda garip bir şey yok (Karakterler içinden konuştuklarında < bu ifadeyi kullanmak istiyorum) - <Ne oluyor ben bu kız ile ailevi meseleler ile tanışmamışmıydım neyse> -Kakuro-kun bu arada Haruno diyebilirsin bana *Hafif bir gülümseme belirir* -Içeri gel Kakuro-kun -<Haruno-chan baya sevimliymis uzun siyah saçlar C-cup sanırım *Güler* > -<Bir çay servisinden sonra cesaretimi toplayıp sordum ve...> Haruno-chan sen hangi lisede okuyorsun -Kakuro-kun,sen bilmiyormusun bu hafta Manabi lisesine transfer oldum seninle aynı liseye *Şaşırmıs bir ifadeyle Kakuro-kun a bakar* -<O surata cevap vermeden duramam> Bilirsin ailevi nedenlerden dolayı bu hafta okula gidemedim sonuçta -*Haruno yüzünde rahatlamış bir ifadeyle iç çeker* Anlıyorum demek buydu -<Yüzünde rahatlamış bir ifade ile Haruno>Anlıyorum bende benimle ilgilenmediğini düşünmüştüm -Hayır senin gibi tatlı bir kız ile nasıl ilgilenmem *Haruno'nun yüzü kızarır* --Ben çay getiriyim sana Kakuro-kun........ 13 kasım Pazartesi 12.03 -Bugun okul var ondan sonra öğrendimki Haruno-chan benimle aynı sınıftaymış acaba Haruno-chan kimin yanına oturucak.... -Evet hiç şaşırmadım babam Juumonji ailesinin otoritesini kullanım Haruno-chan'ı benim yanıma oturtmuş,gerçi bu sefer ona minnettarım.Ama sanırım bunu Haruno-chan bilmiyor ve kader gibi düşünüyor öyle çok tatlı gözüküyor*Tebessüm belirir*.............................................................Devamı 2.bölümde
  24. Naussica

Anime klişeleri

Herhangi bir yerdeyken bisiklet,tren,otobüs kızın göğüsleri erkek karaktere değer erkek karakter içinden fantazilere dalar :D
  25. Naussica

Tayfaya Yeni Üye!

Jimbei olur diye düsünüyorum fishman arc da işlerim bitince gelicem bekleyin demişti
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.