Jump to content

Naussica

Üyeler
  • İçerik sayısı

204
  • Son ziyareti

Naussica kullanıcısının paylaşımları

1. Naussica

Selamlar

Hoşgeldin foruma umarım iyi geciniriz Dedektifli biseyler seviyorsan Psycho-pass izlemissindir ama yinede söyliyim tam bir şaheser izlemediysen izle :)
  2. Naussica

Merhabalar :)

Hoşgeldin foruma umarım iyi geciniriz. Ecchi severmisin bilmem :D High School DxD: izleyebilirsin doga ustu ecchi Bleach: bilmeyen yoktur heralde :) Fairy tail: 2.sezonu güncel bunun sword art online: araya romantizm sıkıştırmıslar ama izlersen güzel olur
  3. Naussica

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Abi en nefret ettiğim en ... en ... herif lelouch vi britannia Lelouch vi Britannia (Code Geass) nedeni aşağıdaki spo da animeden spo icerir Ya sen nasıl bir ... sin de benim Euphemia mı öldürürsün emri kendin verdin yanlıslıkla bütün japonları öldür diye sonra durduramayınca Euphemia mı vurdun
  4. Naussica

Hangi Animenin Oyunu Çıksın İsterdiniz?

Bende şahsen Hikayeye göre ilerleyen bir akame ga kill oyunu isterdim :) Sword art Online bide :D gerci onun icin 2022 i bekliyecez :D
  5. Arkadaslar hepiniz tanıyorsunuzdur ünlü sanal idol "Hatsune Miku" yu yada çoğunluk diyelim.Evet arkadaslar bu baslıgı acmamın nedeni Hatsune Miku ile ilgili muzikleri burada paylaşabilirsiniz Arkadaslar bir kez daha belirtiyim Hatsune Miku anime karakteri değil sanal bir idoldür
  6. Naussica

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Şahsen gittiği yere kadar uzatsan sıkılmam ff okumayı cok severim cünki ama biyerden sonra heycanını kacırma ilham falan kayboldugunda bitir :D
  7. Naussica

Sarılmanın cezası olur mu?

Abı sarılmanın cezasımı olur yoldaki dilenciye huzuru bozuyor diye belediyeyi falanmı arıyor bu insanlar adam açmıs pankartı görmezden gec senin üstünemi atlıyorlar sanki :D sarılmanın cezası olmaz bence benim kendi düsüncem böyle söylüyor sarılmayı gectim adam sadece pankart acmıs...
  8. Naussica

En Son Bitirdiğiniz Anime?

tasogare otome x amnesia Şaheser gibi biseydi :D
  9. Naussica

Anime Hero - Anime müziklerini çalın!

Harika biseye benziyor kesin oynardım :)
  10. Naussica

Herkeze Merhabalar !

Hoşgeldin. iyi forumlar :)
  11. Naussica

Bana okurken öyle geldi aynı sekilde aynı yerde ölüyor ama dedigim gibi istemsizce saygı duyuyorum yazınıza :)
  12. Naussica

Şahsen ben yazıcak birsey bulamadıgın icin istemsizce eski bölümleri biraz taklid etmissin gibi düsünüyorum
  13. Golden Time /Kaga Koko sevgili :D izleyen bilir nedenini :D
  14. Ben kendi top 5 imi söyliyim o zaman sıralamanın anlamı yok hepsi aynı 1.Sword Art Online /Sword Art Online II 2.Golden Time 3.Clannad/Clannad After Story 4.Death Note 5.Guilty Crown
  15. Naussica

Japonya'dan Yeni bir Meme Akımı

Free ye bile yapmıslar :D hem bu forumda meme diyince kımse yanlıs anlamaz oppai o :D
  16. Naussica

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Walking Dead
  17. Naussica

Merhaba ^^

Hoşgeldin iyi forumlar dilerim
  18. Naussica

Armin’in Seiyuusundan Cevap Geldi

Ya soruları cevaplamanın en kolay yolu ya 2.sezonda biraz oppai ekliyecekler anlıyacaz kız oludugunu eklemezlerse hala soru cevap ama erkek olmasından yanayım :D bize bir mikasa yetiyor
  19. Naussica

30 Saniyede Anime (Spoiler İçerir)

Mirai nikki ye koptum bana animenin özetini cıkaran bir video oldu School days 1,2,3,4,5,6,7 Leveled-Up neden 7 :D neyse koydugun icin sağol :D
  20. Naussica

Onodera Fan Club

Onoderanın FanClub u kurulmus da gelmezmiyiz Eklermisin :) Onodera best girl.
  21. Naussica

Selam Ben Yumit

İyi forumlar seni yolda bir opete atalım biz gaz versinler sana :D
  22. Naussica

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tasogare Otome x Amnesia 1-12 /Amagi Brilliant Park 3/Ookami shoujo to kuro ouji 3
  23. Anımeyi bir kac kere görmüstüm fakat izlememistim bir bakıyım
  24. Naussica

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

High School DxD den Asia Argento :D abı su cocuga yılısmaktan baska yaptıgı bısey yok :D Rias la aralarına girme bari
  25. Naussica

( 11 / 11 ) Psycho-Pass 2

Tsunemori nin cok dusmanı var ya :D bu sezonda acımasız olucak gibi baya :) Kogami den haber verin bana makishimayı öldürdü ortalıkta yok ismi bile gecmedi adamın :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.