Jump to content
  • Create New...

naruutoo

Kayıtlı Üye
  • Content Count

29
  • Last visited

5 Followers

About naruutoo

• Rank
    Level 1
  • Birthday 09/05/1998

Profil Bilgileri

1. narutoyla geçirirdim en azından ero jutsu öğretirdi afjjajhs :LTkJN9u:
  2. çeviri için teşekkürler :hell-yes-onion-head-emoticon: devamını sabırsızlıkla bekliyoruz :bsod-onion-head-emoticon:
  3. sonunda savaşlara döneceğiz he! gerçi bende dayanamayıp mangasını okudum :ph34r: ama animesine nasıl uyarlanacak merakla bekliyorum :rolleyes: nede olsa anime olarak izlemek bambaşka :wub:
  4. listede major ve over drive olmasını bekliyodum . :unsure:
  5. foruma hoşgeldin. :D Sword Art Online , Noragami , No Game No Life , Bakuman , major , Mahouka Koukou no Rettousei , Kiba , Barakamon ve Ao no Exorcist anime'lerini tavsiye ederim. ;)
  6. 2.ve 3.nün videolarını görmüştüm benim favorim 3. oldu.Ama 1.nin videosunu şimdi gördüm adam haketmiş bambaşka bir seviyedeydi tebrik ederim
  7. Biraz öyle oldu:) Konuyu dün akşam gördüm bu gün yaptım gerçekten çok güzel oldu konu için arigato gozaimasu.
  8. 15 tatil bitti :(

9. sinemada çılgındershane evde olum bak git
  10. 15 tatil başladı :)

11. 2014'ün En iyi 30 Animesi sıralamasını :)...(:

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Cumle bitmemis, bitirsene yarim kalmasin yazik. :)

2. naruutoo

naruutoo

düşünüyorum

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bulduğunda haberim olsun. :D

12. 'Zevkler ve renkler tartışılmaz' derler. Herkezin kendine özgü farklı yorumları vardır ve herkez birbirine saygı göstermek zorundadır.Bu listeyi kimler oyladıysa kendi düşüncelerine göre oylamışlardır. Bu bize onları eleştirme hakkı vermez. -_- Sadece düşüncelerimizi belirtebiliriz yani 'bu listeyi kimler hazırlamış' gibi tabirler kullanmamız doğru olmaz. B)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.