Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Durum yanıtları bölümüne mustafalrsm kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kanuni'yi 10 numara anlatmış ilk bölümden gördüğüm kadarıyla. Bizimkilerden bu kadar güzelini göremiyoruz :(

https://www.youtube.com/watch?v=JGZSkLq3Eng&index=1&list=PLEb6sGT7oD8HFRP3wjW62qtm9m61vTKRK

2. Türk Anime TV Facebook sayfası kuş oldu uçtu gitti... :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. Türk Anime TV Facebook sayfası kuş oldu uçtu gitti... :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

4. Kanuni'yi 10 numara anlatmış ilk bölümden gördüğüm kadarıyla. Bizimkilerden bu kadar güzelini göremiyoruz :(

https://www.youtube.com/watch?v=JGZSkLq3Eng&index=1&list=PLEb6sGT7oD8HFRP3wjW62qtm9m61vTKRK

5. yeni efsanem Yuı- Rolling Star

6. Kadiiiiiir nerelerdesin ya? Özlettin bak

7. Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o

8. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

9. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Demek istediğim bu icat olmayabilir belki bu içgüdü olarak verilmiştir bize ^^

2. (See 15 other replies to this status update)

10. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayayim en iyisi :D Bu konuyu hic bilmiyorum demek icatmis gulmek

11. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Anladim galiba da bicok hayvan guluyo onu napicaz :S

12. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Oldu mu nice derken 'nice yuru git sorunlu musun' mu demek istiyosun 'ah nice reyiz bu kadar guzel bi soz soylemek oldu mu' mu demek istedin .d

13. Re:Zero Light Novel'ı kitap olarak bulma imkanım var mı? Türkçe tercihen ama İng. de olur. 2.kez paylaşıyorum ama çok istediğimden ve ln'lerle aram olmadığı için  araştıramıyorum tam. Bulabilen olursa söz ilerde bakarım doktor olunca XD

14. Bundan 2 sene önce masamune-kun no revenge in animesi çıkar dedim ve oldu. Şimdi de diyorum ki 2 sene içinde Hastukoi Zombie'nin animesi çıkar. Düşük bütçeli ve abartı ecchili olur ama yaparlar.

15. Bundan 2 sene önce masamune-kun no revenge in animesi çıkar dedim ve oldu. Şimdi de diyorum ki 2 sene içinde Hastukoi Zombie'nin animesi çıkar. Düşük bütçeli ve abartı ecchili olur ama yaparlar.

16. 0 puanlık uyarı veren admin Emel abla

17. 0 puanlık uyarı veren admin Emel abla

18. Hevesin kursakta kalması. Söz veriyorsan tutacaksın arkadaş.

19. Hevesin kursakta kalması. Söz veriyorsan tutacaksın arkadaş.

20. Hevesin kursakta kalması. Söz veriyorsan tutacaksın arkadaş.

21. Dün aralıksız 5 sezon izledim *-*

22. Bir film vardı 2 yıl önce izlemiştim adını hatırlayan varsa ne isterse yaparım o derece. Bir genç vardı erkek tamirci, tamir edeceği bir şey vardı onda bir kız görüyordu sonra kız almaya gelince kızı görünce daha da aşık oluyordu. Ama kızın arkadaşı erkeğe önceden aşıktı ve bu ikisini ayırmak için elinden geleni yapıyordu. Ayırıyordu da ikisini. Kız tam trenle gidecekken erkek her şeyi anlayıp kızı gidip tren istasyonunda buluyordu.

23. Bir film vardı 2 yıl önce izlemiştim adını hatırlayan varsa ne isterse yaparım o derece. Bir genç vardı erkek tamirci, tamir edeceği bir şey vardı onda bir kız görüyordu sonra kız almaya gelince kızı görünce daha da aşık oluyordu. Ama kızın arkadaşı erkeğe önceden aşıktı ve bu ikisini ayırmak için elinden geleni yapıyordu. Ayırıyordu da ikisini. Kız tam trenle gidecekken erkek her şeyi anlayıp kızı gidip tren istasyonunda buluyordu.

24. Bir film vardı 2 yıl önce izlemiştim adını hatırlayan varsa ne isterse yaparım o derece. Bir genç vardı erkek tamirci, tamir edeceği bir şey vardı onda bir kız görüyordu sonra kız almaya gelince kızı görünce daha da aşık oluyordu. Ama kızın arkadaşı erkeğe önceden aşıktı ve bu ikisini ayırmak için elinden geleni yapıyordu. Ayırıyordu da ikisini. Kız tam trenle gidecekken erkek her şeyi anlayıp kızı gidip tren istasyonunda buluyordu.

25. Bir film vardı 2 yıl önce izlemiştim adını hatırlayan varsa ne isterse yaparım o derece. Bir genç vardı erkek tamirci, tamir edeceği bir şey vardı onda bir kız görüyordu sonra kız almaya gelince kızı görünce daha da aşık oluyordu. Ama kızın arkadaşı erkeğe önceden aşıktı ve bu ikisini ayırmak için elinden geleni yapıyordu. Ayırıyordu da ikisini. Kız tam trenle gidecekken erkek her şeyi anlayıp kızı gidip tren istasyonunda buluyordu.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.