Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Durum yanıtları bölümüne mustafalrsm kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Keşke en iyi cevap seçeneği gelirken bir de açıklamasını yapsalarmış :D Güzel bir şeye benziyor ama kime ne getirisi var? Bu aralar forumla amma ilgileniliyor ne güzel ya

2. Beynim sarsiliyor resmen.

3. Beynim sarsiliyor resmen.

4. Beynim sarsiliyor resmen.

5. Beynim sarsiliyor resmen.

6. Bugün Ertugrul 1890'ı izlemeye gittim. Çok güzel ve kaliteliydi, kesinlikle öneririm. Hatta arkadaşım bir saat boyunca yüzümde aptal bir gülümseme olduğunu söyledi, ben farketmedim bile :P

7. Bugün Ertugrul 1890'ı izlemeye gittim. Çok güzel ve kaliteliydi, kesinlikle öneririm. Hatta arkadaşım bir saat boyunca yüzümde aptal bir gülümseme olduğunu söyledi, ben farketmedim bile :P

8. Bütün ergen dizilerini (yabancı) izledim. Kimisini 2.sezonda bıraktım, kimisini 2. bölümde bıraktım. Çoğunu biraz da olsa izledim yani. Bana farklı şeyler lazım :( Şöyle çok beğendiğiniz, kesinlikle izlemelisin diyebileceğiniz yabancı dizi/diziler var mıdır? Varsa alırım bir dal. ",

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Aa biri Dexter demiş Kadir işte budur :D

2. (See 20 other replies to this status update)

9. Bütün ergen dizilerini (yabancı) izledim. Kimisini 2.sezonda bıraktım, kimisini 2. bölümde bıraktım. Çoğunu biraz da olsa izledim yani. Bana farklı şeyler lazım :( Şöyle çok beğendiğiniz, kesinlikle izlemelisin diyebileceğiniz yabancı dizi/diziler var mıdır? Varsa alırım bir dal. ",

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Yabancıyı boşveriyorsak kardeş payı da iyidir

2. (See 20 other replies to this status update)

10. 8 sene sonra YGS ye başvurdum. Gerçi bizim zamanımızda Öss vardı sanırım birinci bölüme tekabül ediyor. Hiç çalışmadan gireceğim tabi maksat barajı aşıp açıköğretim uluslararası ilişkiler okumak Bakiciiiz :D

11. 8 sene sonra YGS ye başvurdum. Gerçi bizim zamanımızda Öss vardı sanırım birinci bölüme tekabül ediyor. Hiç çalışmadan gireceğim tabi maksat barajı aşıp açıköğretim uluslararası ilişkiler okumak Bakiciiiz :D

12. 8 sene sonra YGS ye başvurdum. Gerçi bizim zamanımızda Öss vardı sanırım birinci bölüme tekabül ediyor. Hiç çalışmadan gireceğim tabi maksat barajı aşıp açıköğretim uluslararası ilişkiler okumak Bakiciiiz :D

13. 8 sene sonra YGS ye başvurdum. Gerçi bizim zamanımızda Öss vardı sanırım birinci bölüme tekabül ediyor. Hiç çalışmadan gireceğim tabi maksat barajı aşıp açıköğretim uluslararası ilişkiler okumak Bakiciiiz :D

14. Bütün ergen dizilerini (yabancı) izledim. Kimisini 2.sezonda bıraktım, kimisini 2. bölümde bıraktım. Çoğunu biraz da olsa izledim yani. Bana farklı şeyler lazım :( Şöyle çok beğendiğiniz, kesinlikle izlemelisin diyebileceğiniz yabancı dizi/diziler var mıdır? Varsa alırım bir dal. ",

15. Keşke kendini banlama olayı olsa şöyle 2 gün kendimi banlasam. Tam sınav vakti aktif olasım geldi :(

16. Keşke kendini banlama olayı olsa şöyle 2 gün kendimi banlasam. Tam sınav vakti aktif olasım geldi :(

17. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

18. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Ne güzel konuşuyosunuz siz öyle. Keşke tek bi kelime anlasam da ben de tepki versem :/

2. (See 21 other replies to this status update)

19. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Sonunda biri soruma cevap vermiş saolasın Sora :D Witch sen de geldin aklıma da biraz daha sonra geldiğinden yazamadım. Kadir seni hala buralarda görebilmek güzel :D

20. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Hahah ciddi mi :D Kimseyi fark edeniyorum ki bi ara 1-2 ay hiç girmedim orda koptu her şey ondan sonra değiştirenleri bile bilmiyorum :D

21. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Djkcksjc abi adını yazmadığım herkes alınmasın :D Saydıklarımı falan durumlarda görürdüm baya ve bu aralar sadece durumlara doğru dürüst bakıyorum ondan onları sordum :D Canberk dinazor çağından beri aynı nicki kullandığın için sende zaten sorun yok dkvşsmvdp

22. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

23. Sen misin ilacım, ben kalbinde kiracı, yerleşicem, sımsıkı ben, aşk başladı...

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Küfürsüz bir random aldım sonunda Ezgi'den hadi yine iyiyim B)

2. (See 18 other replies to this status update)

24. Sen misin ilacım, ben kalbinde kiracı, yerleşicem, sımsıkı ben, aşk başladı...

1. mustafalrsm

mustafalrsm

ahahhahhaa bence de. Ruh halim bazen 1-2 saniye içinde tamamen tersine dönebiliyor mesela. Bilmiyorum galiba bu çözlümesi gereken bişey

25. Sen misin ilacım, ben kalbinde kiracı, yerleşicem, sımsıkı ben, aşk başladı...

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Hiç acımam hortlatma konuşarında üstüme yok biliyosun :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.