Jump to content

Purin-tan

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Purin-tan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İki başrol oyuncusunun muhteşem yanlış anlaşılmasıyla başlayan aşkı konu alırken aynı zamanda komediyle adeta eşlik ediyor. Lise temalı bu hoş anime dizisi de, utangaç ve bir o kadarda cesaretli Sakura Nozaki bir diğer tarafta etrafında muhteşem görünümlü mizah yoksunu lise gençleriyle hoş bir komedi ve aşk bizi bekliyor. ;) 

Aynen konusu bahsettiği gibi...Komedi ve aşk teması....Ben pek bulamadım bunları. :ph34r: ..Sadece Sakura ya üzüldüm...Garibim ne umuyordu neler buldu... :rolleyes: 

Yinede böyle güzel bir çalışmayı bizlerle paylaşan Purin-tan, JenikVogl ve Eolo-sama ayrıca emeği geçen her kese çok teşekkürler... :) 

Ben teşekkür ederim, beğeniysen ne mutlu bize :P

2. Bu kadar mütevazı ve alçak gönüllü olmana gerek yok Puru Puru Pururin. Animelerdeki moe kızlara benzettim seni bu yazın ile :) Neyse emek verip, zamanından ayırıyorsun. Boşver beğenip beğenmemelerini eğlenmeye çalış ;)

Ben her türlü eğleniyorum, yani benim için pek bir problem yok. ^_^ ^_^ Benim için birinci planda olan izleyen kişilerin beğenmesi. -_-  -_- 

gelirsin gelirsin başarılar :D

Teşekkür ederim ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.