Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

historianWeeb kullanıcısının paylaşımları

1. Tokyo ghoul gene süperdi :D tabi mangada belkide en çok beğendiğim diyalog çıkarmışlar ona sinir oldum :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

kopuk kopuk gidip toplayacaklar diye umuyorum ben de.. adam da kanekinin rizeyi öldürdüğünü sanıp saldırdı diye düşündüm ben :=

3. historianWeeb

historianWeeb

sanırsam şuan 106dalar

4. DropsXx

DropsXx

Sachi'nin Kaneki'ye saldırmasının sebebi Rize gibi kokmasıydı sanırım Ve diğer 2 tek gözlü kız ise Rize'nin organlarını Kaneki'ye takan Doktor'dan geliyorlar ilk bölümdede gözükmüşlerdi zaten :) Tek gözlüler bu arada onuda belirtiyim :D Sanırsam Doktor birşeylerin peşinde ama bakcaz artık :P Spoiler vermeyelim :D

2. Assassin’s Creed serisinin 2016’da çıkacak oyunu Japonya’da geçebilirmiş geç bile kaldılar aslında :P

2. Mechiro

Mechiro

zaten oyun yandan görüntülü oynanışlı eminim mobil'e çıkartırlar :D

3. Barış

Barış

en son korsan olanı oynadım üstünede tanımam.o gemi savaşları müthişti. en sonuncusu hatalarla doluymuş.

4. historianWeeb

historianWeeb

Ben serinin bi Brotherhoodlu olanıyla korsanlı olanını seviyorum zaten :D ve evet sonunca rezaletmiş :P

3. Siz ekrana çikolata bulaştığında silmek için ekranı yaladınız mı hiç ? Ben yaladım önermiyorum yapmayın sakın asdfg

2. historianWeeb

historianWeeb

oda iyimişte neden tv ekranı asdfg

3. kata silvia

kata silvia

ben radyasyonlu su içecektim bir ara

4. Amygirl

Amygirl

ya hatırlamıyorum neden yaladığımı :D ama o hissi anımsayınca tv ekranı yaladığımı hatırladım :D

4. Bir adet MİGİ istiyorum şu sıralar çok işime yarayabilir hele bugün ve yarın :D

2. historianWeeb

historianWeeb

ev ödevleri ona yaptıra bilirsin, çavu..ehehhühüeaüh neyse xd

3. kata silvia

kata silvia

evet yazılıya da o girer yüzü kapan beden eğitiminde yakalama ve atmada bir numara performans gösterir

4. Mechiro

Mechiro

Hayatındaki yarı bilgisayar yarı savaşçı gibi birşey olurdu herhalde :D Kolunu yemesini saymazsak :D

5. Sanki etek boyları biraz daha kısalmış gibi :P cidden eskiden tanıdık çıkarsa seriye olan sevgimi düşürecem bari yeni transfer olsun ayol :D
  6. historianWeeb

Sinir Muhabbetler

Arkadaş: Ayhan kanka kaleye geçsene 1-2 gol yersen çıkarsın hem değişmeli oynucaz Ben:: Kanka gözüm görmüyor biliyon hem kalede berbatım ben sen beni defansa al Arkadaş: Sen geç kaleye top yaklaşamayacak sana (!) Ben: (heee öyledir kesin) İyi geçiyom (3ten fazla gol yemiş ama kimseyle değişmemiş üstne her golü yiyon damgası ) Sonra vay efendim niye halısaha maçlarına gitmiyom niye bedende maç yapmıyom -_- <_<
  7. VK üyeliği almak farz oldu :/

8. valla listeye dikaktsiz bakınca erenin imzada ki mikatoyu birinci gördüm bi tuhaf olmayla şaşırma geçirdim neyse kalbimde benim birinci mikato :D geçirdim :D Gönül isterdi ki onederanın birinci olamsını ama işte bütçenin faydaları :d asuna birinci :D
  9. historianWeeb

Ecchi FC [+18]

Ergenliği en azından açlığı atlatalı çok oldu aslında hatta atlattıktan sonra izlemez oldum ama gene o bıngılama için izliyorum :D ayrıca DxD para makinesi için konusu hiçe atılan ve ecchi abartılan bir seridir benim gözümde :)
  10. historianWeeb

Ecchi FC [+18]

bak buna katılıyorum bir ecchi sever olarak DxD karşıtıyım !!1!!1!!11!111!!
  11. akım savar.exe (eon ve soranın durumklarından sonra atılması gerekiyordu :P )

12. historianWeeb

Ecchi FC [+18]

Şimdi şöyle bir gerçek var ecchi izleme sebebim açlıktan geliyor asdfg yani raphat bi %40 ı 50 si sadfg
  13. historianWeeb

Ecchi FC [+18]

baba gene abi anne kız kardeş girdiği oldu bende :ph34r:
  14. jojo ülkemizde popiler değil yoksa onu rahat ilk sıralarda yerini alacak bir seri :D
  15. Popüler seriler işte bir çoğunun animesi var (hatta hepsinin olabilir :D ) bakumandad görmüştüm hangi manganın animesi varsa o manga genelde çoşuyor :) o kaadr reklama rağmen TG 13 olması da ilginç :P
  16. Müzisyen , grup öenrsenize :D

2. Spratiox

Spratiox

Black Sabbath,son feci bisiklet

3. Grkmvc

Grkmvc

Evet de seni tanımıyorum ben ya

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Aynen Rammstein dinlemelisin bence :/

17. Okulu özeldim lan....

18. historianWeeb

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Durarara!!x2 Shou 2-3 Junketsu no Maria 2 Kuroko no Basket III 2-3
  19. historianWeeb

Merhaba Dostlar! ^^

Hoş geldin ciciş ben de Ayhan , iyi forumlar :D (ciciş ne la asdfgğ neyi öyle birşey yazdım şimdi ben asfdg ) neyse sorucağın soru anime önerisi falan olursa mesaj at çekinme :D
  20. historianWeeb

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Diriliş Ertuğrul M. Yüzyıla kıyasla daha iyi hemde fazlasıyla :D
  21. ilk 20-30 girerler belki ama en iyisini seçmek için daha çok erken :D
  22. historianWeeb

Merhaba

Hoş geldin İbrahim abi ben de Ayhan iyi forumlar :)
  23. historianWeeb

Ecchi FC [+18]

onigirimiydi bu :D Şahsen oysa oynamayı düşünmüştüm ama ev halkı ani baskınlar yapmayı sevdikleri için hiç bulaşmamıştım :D
  24. Başkan açsın diye açmamıştım bu konuyu foruma :D (üşenmişti )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.