Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

historianWeeb kullanıcısının paylaşımları

1. asdfg
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. historianWeeb

historianWeeb

şahsen ben sadece komik sahnelere bakıyorum :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Oda güzelmis bnde boyle millet paylastikca izliyom. :D komik dizi o yuzden vakit kaybi bnce.

4. historianWeeb

historianWeeb

bakış açısına for #_#

2. historianWeeb

Bleach FC

Barış(abi) admin spoiler veriğğğğğğğğğğ
  3. historianWeeb

Ecchi FC [+18]

siz beğendiyseniz biz taparız buna o vakit :)
  4. Epeydir TEK MAÇTAN yatmıyordum :(

5. 1 grup düşün, o gruptaki herkes telefonla uğraşıyor işte onlar birer zombi yani çokça görüyorsun :P
  6. historianWeeb

Bleach FC

ben buraya katılmayı nasıl unuttum lan :ph34r: şu amvleri hiç bir amv ile değiştirmem heralde la asdfg
  7. historianWeeb

Ecchi FC [+18]

biraz arnlatsana nasıl ecchi düzeyi nasıl falan Birde eren bey orda ki Free word silip yeni hesabımı ekleyi ver bi üşenmeden asdfg
  8. historianWeeb

herkese selam

Hoş geldin
  9. 12. Cildini Yayımlayan Assassination Classroom Mangası Başarısını Kutluyor Weekly Shonen Jump Assassination Classroom serisinin yayımlanacak olan anime adaptasyonunu, live action uyarlamasını, 12. cildinin yayımlamasını ve 12 milyon kopya satmasını bir video ile kutladı. http://www.youtube.com/watch?v=wHA6MT1uPbY Yayımlanan bu beş dakikalık videoda serinin hikayesi, seri içerisindeki terimler, diğer öğretmenler, öğrencilerin A Şubesi ile olan not yarışması, konuk karakterler, okulda yapılan etkinlikler gibi bazı bilgiler veriliyor. Ayrıca animede Koro-sensei’yi seslendiren Fukuyama Jun’u da duyabilirsiniz. Animenin ilk bölümü 9 Ocak Cuma gecesi Fuji TV’de yayımlanacağını ve live action filminin de 21 Mart 2015’de gösterime gireceğini önceki haberlerimizde duyurmuştuk. Matsui Yusei seriyi 2012 yılında Haftalık Shounen Jump dergisinde yayımlamaya başlamıştı. 2013 yılında Japonya’da en çok satan mangalar listesinde 7. sırayı almıştı. Tabiiki de bu durumu yapımcılar ve yönetmenler görmezden gelmedi ve bir anime bir de live-action uyarlamasının yapılmasına karar verdiler. Geçtiğimiz ay filminin afişi de yayımlanmıştı. Şimdiye kadar gerek animesi için olsun gerek de live-action uyarlaması için oldukça fazla promosyon yapıldı. Bakalım gerçekten beklentileri karşılayabilecek mi? Kaynak:AnimeFantastica
  10. historianWeeb

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

pes.... çok güzel olmuş kardeşim :)
  11. 3 gün 9 SINIAV...

12. neden lolü sevmiyorum işte kanıtı :P
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

yok her tarafta kız olan. gemi falan oluyorlar hatta wqeqweqwe

3. historianWeeb

historianWeeb

gene hangi fantezi özürlü japonun işi bu la sadfg one öle asdfg . kızların pardon gemilerin göğüsleri büyük mü bari :D

4. Kaxell

Kaxell

gemilerden bahsediyoruz. Büyük - kocaman- gemilerden. Dah şaka şaka alayı loli karakterlerin. Ama zevkli bayağı.

13. historianWeeb

Hetalia Karakter Anketi (Genel)

işte bu yazdıkların dalga geçmek olmuyor mu :D
  14. Tokyo Ghoul √A ve Durarara!!x2 Shou son 3,5 gün :3 Death Parade 5 gün :3

1. Lenny

Lenny

Sabırsızlıkla bekliyorum bunları :D Anime Show yapcam :D

15. historianWeeb

Yeni katıldım. Herkese selam.

flood yapma bro :D 2 sene oldu başlayalı animeye 400e yakın anime izledim (hatta geçmişte ola biilr epeydir listemi güncellemiyorurm :P)
  16. Dracula Başlangıç - Dracula Untold uyarı : Film Osmanlıyı kötülüyor gibi biraz dalga geçmiş Türklük damarınız hat safadaysa izlemeyin :D biliyorsunuz ki vampir diye bir şey yoktur !(Hele ki fatih Sultan Mehmete taparcasına seviyorsanız ama ha uzak durun )
  17. historianWeeb

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kuragehime 1-6
  18. historianWeeb

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kuragehime(Tam bitmiş sayılmaz ama az kaldı :D )
  19. historianWeeb

Hetalia Karakter Anketi (Genel)

ülkelerle dalga geçiyorlar falan filan :P (tam olarak böle m bilmiyorum )
  20. historianWeeb

Yeni katıldım. Herkese selam.

Hoş geldin nasıl böle bağımlı bir şekilde anime izliyonuz banada öğretin lan :( güncel serilere bile bakmıyorum artım şu sıralar
  21. Narutonun hikayesi bitti mi ? Yeni bölümler fiil ? Ben niye bu kadar cahilim ?

1. Barış

Barış

naruto manga final verdi. filler'a başladılar. artık mangaya çok yaklaştı bahanesinide kullanamazlar. sıradaki fillerın tek amacı para. bari kalteli bişey yapsalarda filler'larıda izleyen sadık fanlara kaliteli bi iş verebilseler.

22. yeni favori kızlarımı bulmuş bulunmaktayım bunun için Kuragehime teşekkürler asdfg

23. historianWeeb

Yeni Bir Dost

Hoş geldin ben de Ayhan, iyi forumlar :)
  24. historianWeeb

Merhaba arkadaşlar ! \(^-^)/

Hoş geldin bende Ayhan iyi forumlar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.