Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne historianWeeb kullanıcısının eklediği dosyalar

1. https://www.facebook.com/sidikliyumurta/videos/vb.530267900407621/655113444589732/?type=2&theater&notif_t=notify_me_page bu reklamı gördükten sonra online oyunlara bakış açım değişti nedense kurunun yanında yaşta yanar misali
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Doğuş :| Saksısını alıp oynar :D

3. aizen-

aizen-

adeta gözlerim kanadı :D:D

2. https://www.facebook.com/luccavaf/videos/464994983667433/?fref=nf 3 senedir kız meslekte okuyorum son seneme geçicem böyle kız kavgası görmedim ben asdfg
  3. Yeni imzama for isteyern var mı :D

2. Kadir-

Kadir-

Ahahah :D imza yapmışsın süper asdhgjahgvg :D

4. İnsanı anla, dünyayı değiştir.- Üsküdar üniversitesi

5. Snknin live actionunda mikasa ile eren. Opusuyormus. HARAM kares onlar asdfg

1. Kadir-

Kadir-

Terbiyesizler asjkgha :P

2. Barış

Barış

bi kez daha emin oldum ki animedeki saçları gerçek hayata uyarlayınca çok aptal görünüyorlar yahu :D erenin saçlar gözlerine girecek, mikasayı biraz daha seks beklerdim :D

3. historianWeeb

historianWeeb

Baris abi asdfg

6. Olmamış bu avatar (T_T)

2. historianWeeb

historianWeeb

dikkatli baktımda bu gintoki değil mi onun kızlaşmış hali hmm o zaman olmuş 10 numara 5 yıldız (çaktırmayalım demin yanlış duruma attım :d )

3. Lynx

Lynx

Aaskdjasl bence süper. xD

7. Şaka maka yarın burun amilyatına gireceğim la (O_O) 3-5 gün olmayabilirim :D

8. "Bu fotoğraf uzantısı foruma uygun değildir" :/ (ufak çaplı sinir krizi )

9. Zaman geçtikçe....

10. Mail'ın benle ne derdi var (T_T)

1. Sciathán

Sciathán

VK'yı özlüyor kalpler :(

2. houston

houston

Ben vkdan izliyorum indiriyorum :D

11. tuvalet, keçi simalotörü derken YANDERE smilötörü buldum (O_O)

12. Taner tolga tarlacının numarasını dağıtmışlar takıldığım bi grupta şimdi gruba dava mı ne açıcakmış ah şu inci sözlük ah yakacak beni :D inş sadece onu arayanlar falan suçlanır adamın numarasının dağıtılğını yeni öğrendim :D

2. houston

houston

Sanmıyorum bişi çıkmaz, suçlama olsa dahi bi gelişmeye varmaz, bir numarayı alıp boyle ortamlarda dağıtmak çok rastlanır bişi, o numara nasıl oraya geliyor istemediği sürece gerçekten boyle birşey yasanmazdı, akıllansın her yere telefonunu bırakmasın..

13. Ağzım açık kaldı seni tanıdığımdan beri naruto profili ile geziyordun sen :D

14. İzmirde felaket yağmur yayıyor O.o

15. Nihat Hatipoğlunun fotosunu profil footsu yapmak şu an moda O.o bende mi yapsam :d

16. Tam bölümlri açtım yüklensin diye sonra gittim yemek yemeye geldim açtım animeyi mail kendini kapatiğğğğğ intahar ayol bu ://////////////

17. Abla öyle bi konu açmıssınki hırs edip hem sana hemde barış abinin benzediğini düşündüğüm akarketrleri bulmak için 20 dk uğraşıyorum aslında buldum ma isimleri aklıma gelmiyor bu sıcakta sinir oldum çok deşkür yani :D

1. Amygirl

Amygirl

:D dur ben de seni benzeteceğim :D

18. yarı sarhoş, çakır keyifmisiniz binin dolmuşa açın camı bak bakalım sarhoşluk kalıyor mu :/

19. IOSta ne B** varda İOSa çıkartıyorsuunz saedce oyunu niye androidciler suçu ne :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.