Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne historianWeeb kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 2016 fall sezonunun en iyi 5 animesi şahsen bana göre :)

1-Keijo

2-3 gatsu no lion

3-Shuumatsu no Izetta

4-Drifters 

5-Fune wo Amu

1. Kaxell

Kaxell

ayhan gel öpücem. 

keijo güzel olcak dediydim de dalga geçmişlerdi benle. adamlar deli gibi para harcamışlar oppai fiziği için :P

2. 4 yıllık  TürkanimeTv hesabımın şifresini veya e-mail unuttuğumdan giremiyorum gerçi sadece ARAMA BUTONU için giriş yapıyordum şimdi oda gitti googledan aratıp veya tek tek harflerden bakıyorum  :) keşke site yorum atma kapatıldığında onuda salınsaydı gariban 

1. sadece okan

sadece okan

kötü olmuş :D ben 10 senedir tüm site ve forumlarda 2 şifrem vardır mutlaka onlardan birisi çıkar şifrem :D mail zaten sabit 2 tane kullanıyorum :D

3. 65 ortalama yapmam lazımdı ders başına ben alıyorum 35-15-30 (bunlar tahmini birde daha da düşük olabilir)  ben bunları finallerde nasıl düzelteyim :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

olum sınavlardan önce milletten ders notu bul, eğer sende hepsi yoksa. Sonra 2-3 gün manyak gibi ezberle onları (eğer sözel dersse). Sağlam bi uykuyla gir sınava en az 80 alırsın

4. AKK sıfırlansa da adam akıllı bir çözünürlükte izlesem veya indirme yapsam...

1. Adgcnr666

Adgcnr666

360 ve 480pden gına geldi :(

2. historianWeeb

historianWeeb

Ya ben r80 raziyim...

3. Adgcnr666

Adgcnr666

Ovvvv senin durum baya fenaymış.

5. Apartmanın iç kısmına bakan tarafa taşıdık odamı  Japonca şarkılarla  apartmanı inleteceğim artık :d 

1. Strix.

Strix.

Afferim size.... :D

6. arkadaşımdır demiyorum çocuk bebekli doujin buldu :/

1. Red-King

Red-King

Trap pişmanlıktır! :'(

2. Luluna

Luluna

Fotodaki çocuğun benden sevimli olduğunu görünce şu an destek verdim, banlasınlar evet, bizden güzel erkekleri istemiyoruz :P f887ccca4c35d3f1d4db5e3abb3ace0b.jpg

Şaka bir yana, biraz seksist bir yaklaşım olmuş. O zaman female to male de banlanmalı, aynı mantık. Ya etkinliğe gider de husbando buldum sanırken traplanırsam ha ? ha ? haaaaaaa??!! kim verecek hesabını :expulsion-onion-head-emoticon:

7. Bana mı öyle geliyor yoksa son zamanlarda çıkan animelerin finallelri hep böyle nasıl denir hiç bir şey anlaşılmıyor gibi 

8. Bloodivores

-Vampirli evrende geçiyor baş karakter pek kendini bilen bir tip gibi yanında da çok boktan tipler 2. bölüm teasernı bakınca bana çok tanıdık gelen bir komset olduğunu düşündüm haftalık izlersem gider ama biriktirip izleyemem şahsen

Shuumatsu no Izetta

-2. dünya savaşı + Efsanevi bir şahsiyet ve tabikide yardakcısı 12 bölüm boyunca Almanlardan kaçıp durucak gibi genr haftalık takiple olur öbür türlü pekte ilginç bir animu değil gibi

Mahou Shoujo Ikusei Keikaku

-Loli+ moe+büyü üçgeni kurulmuş bir anime o kadar ileri tuşuna bastım ki haftaya izlemem büyük olasılıkla şimdiden droplasam mı ne

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

ASHDJKSDGJKLASKLŞSDG

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Çözüm cosplay. Kesin çözüm anime izleyen erkekle evlenmemek. 

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bence saçmalık, trollük yapıyor aklı sıra

9. Bura nere neredeyim ben 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. historianWeeb
    3. Witch

Witch

Eskilerin banları açılmış profil stakluyorum 1 saniye şdislfpdişwe,f

4. historianWeeb

historianWeeb

hadi ya benim eski hesaba bi bakasm mı ki dicem facebookla bağlanmıştım sonra onuda iptal etmiştim :D

10. Emanet laptobu bozmak :( ablam çok güzel başımı şişirecek 

11. Finallere çalışağim diye interneti kıstılar herhalde :d  

1. jans09

jans09

Türkiye Rus Büyük elçisi öldürüldü ondan dolayı olsa gerek... 

12. foruma her girdiğimde bir şeyler değişiyor mu  ? Bana mı öyle geliyor :d

13. Gate 2. sezonuda bitti o sona ne güldüm ama yaa :DDDD

14. gifin  büyüklügü uyyuor tek link var ve ebnim imzamı kabul etmiyor sistem :(

1. Mileydi

Mileydi

Yine olmazsa gönder ben halledeyim :panda-emoticon-22:

15. Haikyuu mükemmel bir anime ve ben bunu çok sonra öğreniyorum :(

16. İlk filmi çok ortalama gelmişti şahsen 12 bölüme sığdıralacak konuyu 1 saatte işlemişlerdi buda benzeri gibi olucak gibi bakalım bu nASIL OLUCAK 

17. inş lys girerim yada oda ygs gibi bana yönelir :DDDDDDDDDDD

1. RedSingOra

RedSingOra

Teog içinde aynısını söylemek isterdim :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. Witch

Witch

Geçmiş olsun biradır :'v

18. internet  sağolsun imzam kasıyor  olup olmadığını anlaması zor oluyor (375 foot olduğu için normaldir her halde ) umarım kuralları da ihlal etmiyordur :d

1. Strix.

Strix.

İhlal ediyor :)

19. Kazandığım bölümde bir haftada " acaba doğru bölümde okumayı seçtim, doğru üniversiteyi girdim" düşüncesi normal midir yada her gün  2-3 saatlik ders için şehir değiştirmenin zor gelmesi, veya kısaca Osmanlıca  dersinin  getirdiği sorun mu? Umarım çabuk alışırım :D 

1. jans09

jans09

Doğru bölümde okuduğunu ve doğru üniversiteyi seçtiğini düşünmen güzel bir şey... Osmanlıcayı da çok kafana takma çabuk öğreniliyor. Üzerine düşersen metin falan çözersen bir süre sonra bulmaca gibi olacaktır. Sözlük olarak da Kamus-ı Türki'yi seç derim. Ferit Develioğlu daha kolay gibi ama Kamus arap alfabesini okumanı zorunlu kılar ve harflere olan göz aşinalığın artar... 

Bu arada bölüm ne?

2. historianWeeb

historianWeeb

Hocamızda aynı sözlüğü almanizi söylemişti

Tarih okuyorum ablacım :)

3. jans09

jans09

Vaaayyy benim bölüm :D Kolay gelsin şimdiden... 

Bu arada diğer çeşitli tarih dersi öğretmenlerinin verdiği kitapları benimle de paylaşır mısın? Okumadığım varsa okuyayım.... Muhabbet ederiz hem seninle :D 

İlk çağ tarihi için Gordon Childe, Tarihte Neler Oldu vardı bizim karışık gibi ama çok ilginç bir ilk çağ tarihi kitabıdır. Bir de Server Tanilli var İlk orta ve Yakın çağ Avrupa tarihi olarak. Çok işine yarayacaktır. Ay heyecanlandımmmmmm....... Çoğu notum duruyor daha yaaaa... Hangi üni?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.