Jump to content

Koringen

Üyeler
  • İçerik sayısı

186
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Koringen kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Amanchu! - 1 oturuşta izlenecek bir anime değil ama günde 1 bölüm izlenirse eğlenceli gelebilir.

Soul Eater - Komedisi ve savaş sahneleri çok iyiydi ancak final tatmin edici değildi.

Isekai Wa Smartphone - Komedisi iyiydi ancak Kono Subarashii animesi ile çok benzer noktaları var.

Konbini Kareshi - Yaşamdan kesitler türünde hoşuma giden bir anime oldu.

Aho Girl - Kesinlikle komedisi için izlenmeli.

2. Oushitsu Kyoushi Haine - gerçekten ilginç ve güzel sayılabilecek bir konuya sahipti.

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans 2nd Season - gerçekten mecha olarak beklediğim bir animeydi ama azıcıkta olsa bazı yerlerinde sıktı. Finali iyiydi.

Outbreak Company - Çerez niyetine izlenebilecek fena sayılmayacak bir animeydi.

Piano no Mori - müzik animelerini seviyorsanız izleyin, iyi bir movie.

Fate/stay night - güzel animeydi ancak öve öve bitiremeyenler çoktu da o kadar büyük bir etki bırakmadı.
  3. 17 saat önce, Never4Ever yazdı:

Neleri izlediğini bilmiyorum ama kendimce bir kaç öneri yazayım...

Tatakau Shisho: The Book of Bantorra, videoları cızırtılı biraz onun dışında oldukça hoşuma giden bir animeydi, ana karakteri olan kadın oldukça sağlamdır...

Kurokami

Tokyo Magnitude 8.0

Kingdom

Kemonozume

Gokusen

Dün akşam Gokusen'e baktım, gerçekten güzeldi, ilk başta eski çizimler olduğundan pek yanaşmak istemedim ama sonra aklıma Onizuka geldi dedim buda öyle çıkabilir, tavsiyelerin için teşekkürler.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.