Jump to content

Meroe

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Meroe got a reaction from Sitonyum in Sailor Moon Eternal   
    Film çıktı ama henüz sadece Japonya’da var :( YouTube’da kamerayla kaçak çekenler vardı izlemiştim sonra onlar da telif yemiş :d Filmi repliklerine kadar öğrenmek istiyorsan manga oku, karakterleri hatırlamak istiyorsan bence Sailor Moon Crystal izle ama ilk yapımı izlemek istersen de fark etmez. Crystal’de genellikle Chibiusa veya Usagi değil diğer tüm savaşçıların da üstlerine düştükleri için daha güzel geliyor bana 
  2. Beğen
    Meroe got a reaction from kamatsuritachi34 in Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?   
    Rakibim kadınsa

Rakibim erkekse

3. Üzgün
    Meroe got a reaction from Kai in Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler   
    İşte

4. Beğen
    Meroe got a reaction from sphinxd in Ruh İkizi   
    Benim ruh öküzüm var ikizim yok :(
  5. Beğen
    Meroe reacted to Mileydi in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    Wichin Smutellası MiYeon

4 uyarı ve sonuç banlı evrenin tozlu yolları   :head1:
  6. Beğen
    Meroe reacted to Mileydi in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    Hanım ağa neden işimi elimden alıyorsun durumunda gayet güzel giydiriyordum ona etek ceket ama bir baktım eleman uçuşa geçmiş  :smile_artiz: Eline sağlık müdahale den kişinin ben olduğumu söylemem rağmen hala gidip hıncını başkalarından çıkarabilen bir varlığın amacı sorgulanır zaten  :angry:
  7. Beğen
    Meroe reacted to Amygirl in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    Anjo

Önce girdiğin forumun adabını sonrada konuştuğun insana saygıyı öğren.

Mümkünse de gelme bir daha foruma. Açtığı konuya müdahale eden adminin ben olmadığını üç kere dediğim halde kişisel hakarete kadar giden saçma sapan ergenimsi itirazlar. Şu foruma ne zaman aklı başında bir adam gelecek çok merak konusu. Senin suçladığın adam 4 gündür acil nöbeti tutarak insan hayatı kurtarıyor edepsiz. Hayattaki bir çok değerli şeyi senden çok görüyorum ve senden daha iyi görüyorum.
  8. Beğen
    Meroe got a reaction from JunEzSe KJ in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    Usui Takumi
  9. Beğen
    Meroe reacted to RedSingOra in anime maskeleri satsam kimler alır?   
    Yok abi la biz fakiriz ne maskesi  :depressed1-onion-head-emoticon:
  10. Beğen
    Meroe reacted to RedSingOra in cosplay saç tasarım ve rengi   
    Kakashi yapcaksın deil mi *-* 
  11. Beğen
    Meroe got a reaction from RedSingOra in Merhaba   
    Oys arkadasim cok gururlandi *-*Hosgeldiniz foruma canlar *3* Usui'nin karisi Meroe phen de *-*
  12. Beğen
    Meroe got a reaction from RedSingOra in Animeler Hakkında Bilmedikleriniz / Size İlginç Gelen Şeyler   
    Gray why beh. Puu sana .s
  13. Beğen
    Meroe got a reaction from RedSingOra in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Bugun izleyemedim ağağağağa (bebek ağlamasi)
  14. Beğen
    Meroe got a reaction from RedSingOra in Naruto vs One Piece   
    Koydum   :D
  15. Beğen
    Meroe got a reaction from RedSingOra in Anime Olmasa ?   
    Ay Allah korusun konuşmayın böyle kötü şeyler :(

Yine de çizgi film izlemeye devam ederdim.
  16. Beğen
    Meroe got a reaction from RedSingOra in En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri   
    Yuno Gasai ve Kenpachi tabühü
  17. Beğen
    Meroe got a reaction from RedSingOra in 2015-2016 Kış Dönemi Öne Çıkan 11 Anime   
    Hmmm hiç birini merak etmedim .s
  18. Beğen
    Meroe got a reaction from RedSingOra in Animelerden Bir Ordu Kursanız Komutanı Kim Olurdu?   
    Komutan ben, Meroe, olurdum. O da bi anime karakteri asdfgh
  19. Beğen
    Meroe got a reaction from RedSingOra in Bu Yıl Sabırsızlıkla Beklenen Animeler   
    Her sene beklediğim tek anime Akatsuki no Yona 2. sezon. Çıkana kadar da hiç değişmeyecek ... *T-T*
  20. Beğen
    Meroe got a reaction from JunEzSe KJ in Sinirlendiğinde En Korkunç Görünen 20 Bayan Karakter-Charapedia Anketi   
    Listede kesinlikle Bleach'ten Yachiru olmalıydı >:T Bir de hevesli Akeno *^*
  21. Beğen
    Meroe got a reaction from Eolo-sama in Naruto vs One Piece   
    Koydum   :D
  22. Beğen
    Meroe got a reaction from JunEzSe KJ in Anime Olmasa ?   
    Ay Allah korusun konuşmayın böyle kötü şeyler :(

Yine de çizgi film izlemeye devam ederdim.
  23. Beğen
    Meroe got a reaction from İnori^^ in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Bugun izleyemedim ağağağağa (bebek ağlamasi)
  24. Beğen
    Meroe reacted to Ezberbozan in Romantik Komediler Hakkında Görüşler   
    Romantik komedi animelerini %90 ı lisede geçiyo pek bir ciddiyet uyandırmıyo insanda.Itazura Na Kiss, Kacihou Wa Maid Sama(Mangası dahil) , Golden Time ve NANA dışında hiç biri gerçek anlamda hoşuma gitmedi.Sadece romantizm değil türü ne olursa olsun şu anime karakterleri biraz daha olgun karakterler olsa artık ergen karakterler görmekten bıktım. :angry:  :angry:  :angry:
  25. Beğen
    Meroe got a reaction from Strix. in Romantik Komediler Hakkında Görüşler   
    Kaichou wa maid-sama buna en güzel örnek. Misaki bana göre çirkin ve herkesçe tsundere. Usui ayrı çocuk. Benim kocam çok tatlı ama sapık olduğu gerçeği su götürmez. Misaki Usui'nin kendisine istediğini yapmasına izin verdiğini düşünün valla billa taciz eder (Keşke beni etsen gülüm *-*) Misaki'nin Amerikalı boksörler gibi gücü ve Usui'ye karşı tavırları animeyi komik yapan şey - Misaki kocama düzgün davran loh gibirtirim sini - Ah bide Igarashi var ya asıl sapıklık yapan sensin hayat adamı bacım -_-
    Misakiye sadece kıl olduğumu sanmayın ha sakın ölsem övmem sevmem o kızı ... O kadar değersiz ki benim için, kesme işaretiyle isme gelen eki ayırmadım bile.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.