Jump to content

Rofh

Üyeler
  • İçerik sayısı

286
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Rofh kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yeni foruma yeni profil resmi.. Evet aslında hoş bir görüntüsü var ammmma velakin eski forum görüntüsü daha pratik  ve daha alışılmıştı. Foruma yeni katılacak üyeler eminim bayılacaklardır fakat biz nasıl alışacağız nasssııllll? :'(

2. Yeni foruma yeni profil resmi.. Evet aslında hoş bir görüntüsü var ammmma velakin eski forum görüntüsü daha pratik  ve daha alışılmıştı. Foruma yeni katılacak üyeler eminim bayılacaklardır fakat biz nasıl alışacağız nasssııllll? :'(

3. Kardeş burası neresi O.o

4. Nerdeyse 6 yıldır sakal traşımı kendim yapıyorum ve hala faullerimi düzgün kesemiyorum :(

5. Nerdeyse 6 yıldır sakal traşımı kendim yapıyorum ve hala faullerimi düzgün kesemiyorum :(

6. Foruma 2-3 gün üst üste girmedim ve şu an kendimi aşırı yabancı hissediyorum. :(

1. Rofh

Rofh

asdadlkqpokekq0pwekaposkdmıasjmdısajkmdıoakdpokğpokqkqwpodokaokdoasdokaodkasokdoakdaokdoakdoaokdaokda

2. (See 20 other replies to this status update)

7. Foruma 2-3 gün üst üste girmedim ve şu an kendimi aşırı yabancı hissediyorum. :(

1. Rofh

Rofh

Lexiye'mi hasan abi dedin :D bende bena dedin sandım

8. Foruma 2-3 gün üst üste girmedim ve şu an kendimi aşırı yabancı hissediyorum. :(

9. Foruma 2-3 gün üst üste girmedim ve şu an kendimi aşırı yabancı hissediyorum. :(

10. Foruma 2-3 gün üst üste girmedim ve şu an kendimi aşırı yabancı hissediyorum. :(

1. Rofh

Rofh

Çıkaramadım sizi, kimdiniz acaba ? :D

11. Nba All-Star'ı beklemekten ömrüm soldu :( 03:30'a koyulur mu ? Zalımın evladı.

12. abi bunlar napıyor ya :D

13. Gençler akşam yengenizle film izleyeceğiz de, şöyle bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz güzel bir yenge var mı?

14. Nickname i MonsterdakiYaprakDönerTabelası olarak değiştirmek istiyorum :D

15. Deadpool harikaydı abi böyle bir film yok :D HARİKA!!!!

16. Bir saatir Deadpool'un seanslarını bulmaya çalıyorum, yok bu nedir ya.

17. Dolunaylı ılık bir bahar gecesi sakuralar hafif bir rüzgarla savrulurken sake içesim var lo

18. -_- bu surat tüm forumdaşlara ve demir bastonu ile 3. kata tırmanmaya çalışan dedeye gelsin. Sayesinde dairede kaç basamak var öğrendim -_-

1. Rofh

Rofh

asdadadaa aynen ha bronşitim olmasa ne olacaktı kim bilir :D İyiki bronşitim var :D asdada

2. (See 25 other replies to this status update)

19. -_- bu surat tüm forumdaşlara ve demir bastonu ile 3. kata tırmanmaya çalışan dedeye gelsin. Sayesinde dairede kaç basamak var öğrendim -_-

1. Rofh

Rofh

Bendede bronşit var, bizim apartmanda yankın çıkacaktı bronşitim sayesinde erken müdahale ettik -_-

20. -_- bu surat tüm forumdaşlara ve demir bastonu ile 3. kata tırmanmaya çalışan dedeye gelsin. Sayesinde dairede kaç basamak var öğrendim -_-

1. Rofh

Rofh

Şimdi tespit geliyor;

NEDEN KULAKLIĞINI TAKIP MÜZİK DİNLEMİYORSUN ??

21. -_- bu surat tüm forumdaşlara ve demir bastonu ile 3. kata tırmanmaya çalışan dedeye gelsin. Sayesinde dairede kaç basamak var öğrendim -_-

22. -_- bu surat tüm forumdaşlara ve demir bastonu ile 3. kata tırmanmaya çalışan dedeye gelsin. Sayesinde dairede kaç basamak var öğrendim -_-

23. -_- bu surat tüm forumdaşlara ve demir bastonu ile 3. kata tırmanmaya çalışan dedeye gelsin. Sayesinde dairede kaç basamak var öğrendim -_-

24. -_- bu surat tüm forumdaşlara ve demir bastonu ile 3. kata tırmanmaya çalışan dedeye gelsin. Sayesinde dairede kaç basamak var öğrendim -_-

25. Dark Souls oynadıktan sonra cinnet geçiriyorum, böyle bir oyun olabilir mi ya ? Vallahi katil olacam.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.