Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Sabah Sisi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. gakupo parti kuy oy verelim reis bu nasıl bir sestir maddeyi kes :D
  2. Biz Biz Olalım Türkçe'mize Sahip Çıkalım. ( Bunu eskiden Türkçe katili olan üye söylüyor -,- )

3. Ben bi 100 bölüm daha Naruto biriktiriyim belki biter :D

4. Dikkat edin yanlış ilaç kullanımı yüzünden başınız Dönebilir. Test edilmiş ve onaylanmıştır. :/

5. Üzgün şarkı önerebilecek var mı? Mümkünse klasik olmasın (Naruto, Bleach, ft/ çok ünlü arabeskler). Tür hiç fark etmez. :)

6. Üzgün şarkı önerebilecek var mı? Mümkünse klasik olmasın (Naruto, Bleach, ft/ çok ünlü arabeskler). Tür hiç fark etmez. :)

7. Üzgün şarkı önerebilecek var mı? Mümkünse klasik olmasın (Naruto, Bleach, ft/ çok ünlü arabeskler). Tür hiç fark etmez. :)

8. Hastalığım yüzünden okula 1 yıl ara vermek zorunda kaldım ...

9. Hastalığım yüzünden okula 1 yıl ara vermek zorunda kaldım ...

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Bugün mü oldu? Geçmiş olsun kötü olmuş.

2. (See 19 other replies to this status update)

10. Okula manga götürdüm müdür içeriğini bilmiyoruz bir daha getirme dedi..

11. İnsanlar, dünyanın onlara izin verdiği ölçüde iyidirler. İşler çığırından çıktığında, sözde medeni geçinen bu insanlar, birbirlerini yerler.

12. Fizik = Mahmut . Akça xD (F = M . A )

13. Fizik = Mahmut . Akça xD (F = M . A )

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Ehehe I am a stalker. :P Ama formda dil kuralı var fazla bu şekilde yazmayalım yoksa silerler.

2. (See 9 other replies to this status update)

14. Fizik = Mahmut . Akça xD (F = M . A )

15. comic markerlar niye bu kadar çok pahalı :'(

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Yetenekleri hiç bilmediği bir düşmanla savaşırken durduk yere gözlerine bakmama gibi bir şey yapamayacağından çifte mangekusu olsaydı 12 yaşındaki Sasuke dahi alırdı. Diğer savaşlarda ise hep diğer bir ihtimal var.

2. (See 21 other replies to this status update)

16. Biyoloji bilmeyen eleman topluluğunun biyoloji öğretmeye çalışması O_O

17. Yarın biten son sınavım Matematik ve nasıl olsa yapıyorum diye çalışmadım yarın bu saatlerde pişman olurum herhalde

18. Yarın biten son sınavım Matematik ve nasıl olsa yapıyorum diye çalışmadım yarın bu saatlerde pişman olurum herhalde

19. 'selamlaaar akşamlar nasılsınız?

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Dediği gibi kezbanın teki zaten. Tesadüfen gördüm ne yazınca çıkar bende bilmiyorum, maalesef. :/ Ama facebook daki anime grupları, sayfaları filan paylaşıyor biraz daha bakıyım ben.

2. (See 13 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.