Jump to content

Fornax

Üyeler
  • İçerik sayısı

121
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Fornax kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ee hazır foruma girmişken bir hal hatır sorayım bakalım, var mı buralarda tanıdık birileri? 

1. Fornax

Fornax

internetin uçmamış,forum göçmüş :D aşırı bi yavaşlık var

2. (See 13 other replies to this status update)

2. Bleach' te bitti.. Biraz hüzünlenmedim değil. Animesinin yerine live action'un çıkacak olması da ayrı bir hayal kırıklığı.. Yolun açık olsun Kubo.

1. Fornax

Fornax

En sacma sekilde nasıl bitirebiliriz deyip böyle bi final dusunduklerine inaniyorum sahsen artık :boring-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 4 other replies to this status update)

3. Mektup arkadaşı arıyorum... İlgilenen varsa lütfen mesaj atsın :)

4. Mektup arkadaşı arıyorum... İlgilenen varsa lütfen mesaj atsın :)

5. :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

1. Fornax

Fornax

Yarın yazma bakalım nasıl tripler atcam sana :dunno-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 6 other replies to this status update)

6. maçta adam hakeme kırmızı kart gösterdi sakşljfklsajf :D

7. https://www.facebook.com/csgoprox/videos/957256894368935/ Çıldırıyorum bune asdadadasdas asasasd( Dikkat küfür içerir )
  8. left 4 dead 2 deki witch den nefret ediyorum bir kerede bana saldırma kadın.

1. Fornax

Fornax

Cadiyi rahatsız eden kisi cildirtiyordu diye hatırlıyorum senin dedigin nasıl oluyo ki :D

2. (See 29 other replies to this status update)

9. left 4 dead 2 deki witch den nefret ediyorum bir kerede bana saldırma kadın.

1. Fornax

Fornax

Abimde oyleydi o yuzden cadi sesi duyunca arkamiza saklaniyodu sana da tavsiye ederim. Sjhjkh

10. left 4 dead 2 deki witch den nefret ediyorum bir kerede bana saldırma kadın.

1. Fornax

Fornax

@Singularity Zorluk derecesiyle mi alakalı acaba ? yoksa sana karsi besledigi gizli bi aski falan mi var ? :D

@Witch Deli deliyi gorunce comagini saklarmis :D

11. left 4 dead 2 deki witch den nefret ediyorum bir kerede bana saldırma kadın.

1. Fornax

Fornax

Kendi aglıyo hem rahatsız etmezsen bi sey yapmaz ki sana o :(

12. left 4 dead 2 deki witch den nefret ediyorum bir kerede bana saldırma kadın.

13. left 4 dead 2 deki witch den nefret ediyorum bir kerede bana saldırma kadın.

1. Fornax

Fornax

Bundan nasıl nefret edebilir bi insan ?

14. Son günlerde sürekli kafamın içinde sürekli Ne zaferinden bahsediyorsun çalıyor teşekkürler songül

15. Son günlerde sürekli kafamın içinde sürekli Ne zaferinden bahsediyorsun çalıyor teşekkürler songül

16. Son günlerde sürekli kafamın içinde sürekli Ne zaferinden bahsediyorsun çalıyor teşekkürler songül

1. Fornax

Fornax

Kendi basarinin odulu olarak aldın saniyoduk biz,baskalarina gostermek icin degil. Sksjdk http://goo.gl/cX4NgX

2. (See 22 other replies to this status update)

17. Son günlerde sürekli kafamın içinde sürekli Ne zaferinden bahsediyorsun çalıyor teşekkürler songül

1. Fornax

Fornax

Neden illa baskalarına gostermek zorundasın sen ya ? Shsjsk http://goo.gl/WLjJAU

18. Son günlerde sürekli kafamın içinde sürekli Ne zaferinden bahsediyorsun çalıyor teşekkürler songül

19. Son günlerde sürekli kafamın içinde sürekli Ne zaferinden bahsediyorsun çalıyor teşekkürler songül

20. Misafirimiz ekran kartımı bozup sessizce gitti.selam olsun ona!

21. Son günlerde sürekli kafamın içinde sürekli Ne zaferinden bahsediyorsun çalıyor teşekkürler songül

1. Fornax

Fornax

(•_•)

<) )> SİPERİNDEN

(•_•)

( (> SEN BENİ

/ \

(•_•)

<) )╯ HEP DÜŞMAN

/ \

(•_•)

<) )> VARSAYMİSSİN

22. Son günlerde sürekli kafamın içinde sürekli Ne zaferinden bahsediyorsun çalıyor teşekkürler songül

1. Fornax

Fornax

(•_•)

( (> NE

/ \

(•_•)

<) )╯ ZAFERİNDEN

/ \

(•_•)

<) )> BAHSEDİYORSUN

(•_•)

( (> SEN

/ \

(•_•)

<) )╯ SAVAŞLA AŞKI

/ \

(•_•)

<) )> KARIŞTIRMIŞSIN

(•_•)

( (> ÇIK

/ \

(•_•)

<) )╯ O KARANLIKTAN

/ \

(•...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.