Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Luluna got a reaction from BlackRed in Herkese selam arkadaşlar   
    Başak burcu mu? oow crap, tabi ki de geçmiş takıntın olur, gelecek takıntın hatta geniş zaman takıntın da olur :D
    (yazarın burada değinmek istediği nokta şudur ki "anlıyorum seni bro, damarlarındaki lanetli başak kanı bize atalarımızdan yadigar.")

Hoş geldin genç  :cool-onion-head-emoticon:
  2. Beğen
    Luluna reacted to url26 in Herkese selam arkadaşlar   
    Waoow uzun zamandır böyle karşılanmadım  :D  hoşbuldum
  3. Beğen
    Luluna got a reaction from url26 in Herkese selam arkadaşlar   
    Başak burcu mu? oow crap, tabi ki de geçmiş takıntın olur, gelecek takıntın hatta geniş zaman takıntın da olur :D
    (yazarın burada değinmek istediği nokta şudur ki "anlıyorum seni bro, damarlarındaki lanetli başak kanı bize atalarımızdan yadigar.")

Hoş geldin genç  :cool-onion-head-emoticon:
  4. Beğen
    Luluna got a reaction from Witch in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Hunter x Hunter'da kız gibi görünen herkes erkek, çok kafa yormaya gerek yok :P 
    Rin olay o zaten, kız gibi görünmesi. Erkek onlar hepsi erkek   :depressed1-onion-head-emoticon:   Benden daha güzel görünen erkeklerin hepsi ölsün  :bled2-onion-head-emoticon:
  5. Beğen
    Luluna got a reaction from Witch in Bul Getir!   
    Corpse party'den Sachiko 

Ben de,sadece tipi yüzünden bile insanın dövesinin geldiği bir karakter istiyorum.
  6. Beğen
    Luluna got a reaction from Amygirl in Kimdir O?   
    Lukaaaaaaaaaaa uragiri wa boku no namae o shitteru'dan, daha doğrusu Jugem Jugem Unko Nage Ki Ototoi no Shin-chan no Pantsu Shinpachi no Jinsei Balmunk Fezarion Aizak Shunaider San Bun no Ichi Junjyou na Kanjyou no Nokotta San Bun no Ni wa Sakamuke ga Kininaru Kanjyou Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiruyou de Shinranai no wo Boku wa Shitteiru Rusu Surume Medaka Kazuno Kokoedame Medaka….Kono Medaka wa saki no to wa Chigau 
    Yatsu Dakara Ikeno Medaka no Hou Dakara Raa-yuu yuuteimiouki Mukou Pepepepepepepepepepepepe Bichiguso Maru :P  + chibi unko.........adfsgshsdj söylemesem ölürdüm :D

:smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo: 

Sorayım bu kimdiiir

7. Beğen
    Luluna got a reaction from Witch in Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)   
    Noblesse tabi ki de!!!

Hangi sarışın daha yakışıklı: Usui mi (kaicho wa maid sama)  yoksa Tamaki mi (ouran host)  
    ne bayat soru :P
  8. Teşekkür
    Luluna got a reaction from Remove in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Selam gençlik,
    Bazen bazı karakterler vardır ne olduğunu tam anlayamayız, bilsek de beyin inkar eder, hatta bazıları var ki biri söylemeden gerçek cinsiyetini mümkün değil fark edemeyiz, duyunca da ağzımız 5 karış açılır. Hah işte onlara örnekler topladım. Mutlaka unuttuklarım vardır, onları da sizlerden alalım.

Part 1

Part2

Part 3

Part 4

Aoharu x Kikanjuu / Hotaru Tachibana
    Kız olduğunu bilsek de bana hiç öyle görünmeyen karakter. O algıyı vermiyor bana... meh..

One Punch Man/ Sonic
    İlk gördüğümde tam emin olamamıştım ta ki "yanlışlıkla değen yumruk" sahnesine kadar :P  Seviyoruz keratayı.

No Game No Life/ Tet
    Erkek olduğunu bilsek de suratı başka söylüyor..

Part 5

Part 6

Bu içerik Kuroshitsuji: Book of Circus animesi hakkında spoiler içerir.

9. Beğen
    Luluna reacted to Strix. in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    tet'in erkek olduğunu öğrenince yıkıldım da.
    Başka karakterlerde var tabi kız olduğunu düşündüğüm ve tepkim;

:ragecomic28:  :ragecomic20:  :ragecomic25: 
  10. Beğen
    Luluna got a reaction from Strix. in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Beğenmene sevindim  :smile_artiz:
  11. Beğen
    Luluna got a reaction from Black Angel in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Selam gençlik,
    Bazen bazı karakterler vardır ne olduğunu tam anlayamayız, bilsek de beyin inkar eder, hatta bazıları var ki biri söylemeden gerçek cinsiyetini mümkün değil fark edemeyiz, duyunca da ağzımız 5 karış açılır. Hah işte onlara örnekler topladım. Mutlaka unuttuklarım vardır, onları da sizlerden alalım.

Part 1

Part2

Part 3

Part 4

Kız olduğunu bilsek de bana hiç öyle görünmeyen karakter. O algıyı vermiyor bana... meh..

One Punch Man/ Sonic
    İlk gördüğümde tam emin olamamıştım ta ki "yanlışlıkla değen yumruk" sahnesine kadar :P  Seviyoruz keratayı.

No Game No Life/ Tet

Part 5

Part 6

12. Beğen
    Luluna got a reaction from Mireille in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    ooohoo uzun zamandır dinlemiyordum bu şarkıyı, özlemişim  ^_^  toplasan 3 satır sözü olsa da  :D
  13. Beğen
    Luluna got a reaction from Kikuchi in Nickinizin anlamı?   
    Günlerden bir gün rastgele bir şey gördüm Ay Savaşçısı hakkında, o an birden kafama takıldı "ya dedim neydi bu kızın konuşan kedisinin adı, lu-lu-lu-lunaa evet Luna'ydı adı " gibi kendi kendime kafamın içinde böyle gereksiz düşüncelerdeyim.

Neyse sonracığıma aynı gün forumda gençler Tr dublaj çalışması yapmışlar bir animeye, ben de sırf tebrik etmek için üye olacağım, dedim ne yapsam adımı. Sonra dedim ya nasılsa tebrik edip çıkıcam, ne olacak rastgele bir şey bulayım, o an Luna'yı hatırlamaya çalışırken ki kıvranmalarımdan yola çıkarak pek düşünmeden Lu-Luna'da karar kıldım, tireyi kaldırınca Luluna oldu. Çok gereksiz ve saçma bir şekilde gereksiz ve saçma nickim ortaya çıktı  :hehe-onion-head-emoticon:
  14. Beğen
    Luluna got a reaction from Jezebel in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Selam gençlik,

Part 1

Part2

Part 3

Part 4

One Punch Man/ Sonic

No Game No Life/ Tet

Part 5

Part 6

15. Beğen
    Luluna got a reaction from Barış D. Baryshx in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Hunter x Hunter'da kız gibi görünen herkes erkek, çok kafa yormaya gerek yok :P 
    Rin olay o zaten, kız gibi görünmesi. Erkek onlar hepsi erkek   :depressed1-onion-head-emoticon:   Benden daha güzel görünen erkeklerin hepsi ölsün  :bled2-onion-head-emoticon:
  16. Beğen
    Luluna got a reaction from sage in Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!   
    Protesto ediyorum Skip Beat'i kesip atanları   :angry: Zorla manga okutuyorlar insana, hiç de sevmem manga okumayı, gözlerim püsküle dönüyor.
    Noblesse hala nasıl oldu da anime yapılmadı hayretlerdeyim, hem de yakışıklı vampir abilerin hastası fan girller etrafta kol gezerken  :ragecomic28:

Bir de Eternal Sabbath olsa izlerdim. Ama böyle ağır konular kimsenin dikkatini çekmiyor galiba  :huh:  
  17. Beğen
    Luluna got a reaction from Nanilyas in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Selam gençlik,

Part 1

Part2

Part 3

Part 4

One Punch Man/ Sonic

No Game No Life/ Tet

Part 5

Part 6

18. Beğen
    Luluna got a reaction from Strix. in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Selam gençlik,

Part 1

Part2

Part 3

Part 4

One Punch Man/ Sonic

No Game No Life/ Tet

Part 5

Part 6

19. Beğen
    Luluna got a reaction from Sabah Sisi in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Selam gençlik,

Part 1

Part2

Part 3

Part 4

One Punch Man/ Sonic

No Game No Life/ Tet

Part 5

Part 6

20. Beğen
    Luluna reacted to Amygirl in Çağrışım Oyunu   
    Bu Binbougami ga daki kötü şans Tanrısı???

Starry Sky ı 2 bölüm izleyip bıraktığım için asjdhfjdgjf

Bugün hep failim ya :D 

Anime :

Müzik - romantizm - adaş kızlar
  21. Beğen
    Luluna got a reaction from Witch in Üye Albümü   
    Üye albümü çocukluk albümüne dönmek üzere :P 
    Strix sen de hiç değişmemişsin, azıcık kafan büyümüş sakalın çıkmış ama tip aynı :P
  22. Beğen
    Luluna got a reaction from Strix. in Üye Albümü   
    Üye albümü çocukluk albümüne dönmek üzere :P 
    Strix sen de hiç değişmemişsin, azıcık kafan büyümüş sakalın çıkmış ama tip aynı :P
  23. Beğen
    Luluna reacted to Witch in Üye Albümü   
    Ay ben çekiliyorum abla, büyüksün abla. :")
    Patates-kun ( ̄▽ ̄)
  24. Beğen
    Luluna got a reaction from Sabah Sisi in Üye Albümü   
    Kız ben sana demedim mi benimki döver diye  :whip-onion-head-emoticon:  nerde sende bu dişler he he heeeee??   -sırf şu yorumu yapabilmek için fotoğrafı 2 gün aradı  :depressed2-onion-head-emoticon: -
  25. Beğen
    Luluna got a reaction from Witch in Üye Albümü   
    Kız ben sana demedim mi benimki döver diye  :whip-onion-head-emoticon:  nerde sende bu dişler he he heeeee??   -sırf şu yorumu yapabilmek için fotoğrafı 2 gün aradı  :depressed2-onion-head-emoticon: -
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.