Jump to content
  • Create New...

annebenanimeoldum

Kayıtlı Üye
  • Content Count

36
  • Last visited

4 Followers

About annebenanimeoldum

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

895 profile views
  1. arkadaşlar her anime erkeği aslında yakışıklı değil midir anlamlı .........
  2. olom hiç birisi yaşamasın bence etrafta uçup kaçarlar bıcır bıcır kızlar falan
  3. ya tam firil firil bi etek giyip dans edilecek bir şarkı bugün bu animeyi izledikten sonra bu konuyu görmek hehehe
  4. -spoiler- (code geass) şimdi ki şöyle efendim lelouch, britanya kralı olup halk karşısına çıktığında karşısından zero geliyordu (bknz final bölümü) orada bende bir şok dalgası oluştu ve zero lelouch'ü kılıcı sapladığında sinirden ağlamıştım son saniyesine kadar kafam yerinde değildi zaten 1 hafta da yerine gelmedi.
  5. bu adamlar doğduklarından beri anime manga ile iç içeler de ondan böyle bir liste çıkmıştır
  6. Bir de diger konu eger lihgt lise ogrencisi degilse yalnis hatirlamiyorsam bunlar universite sinavinda karsilasiyorlardi bir de butun karakterlerin ilk bolumde cikmasi biraz garip olmus
  7. Sakure vardir nefret ettigim karaktetlerin basinda (gerisi öldü ksksk)
  8. ya tıkladım başlığa bunları bunları yazayım diye listelerken geleceği gördüm resmen aynısı olmuş tebrikler :D :D :D
  9. ay seçimlerine fazlasıyla katılıyorum psycho pass olsun death note hele ki tokyo ghoul onlarda bateri yerlerine aşık oluyorum
  10. ben gönlümü hangi karaktere vereceğimi şaşırdım

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.