Jump to content

Angriel

Üyeler
  • İçerik sayısı

71
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Angriel kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Amanda aman sonunda 1k aboneyi geçmiş miyimm? =)

2. Yoksam yarın benim doğum günüsüm müymüüş?

3. Yoksam yarın benim doğum günüsüm müymüüş?

4. Sonunda 6 ekim geldi flash 2 sezon bugün başlıyor

1. Angriel

Angriel

Doctor Who başladı bile nihahaha :D

2. (See 1 other reply to this status update)

5. İlk fail montajım gülmek isteyen buyursun :D

1. Angriel

Angriel

saol ^^ kerbal space program videolarıda mevcut aslında az çok oyunu anlayabilirsin ordan ^^

2. (See 2 other replies to this status update)

6. Vuhuu ilk tanıtım videom sonunda yaptıım ^^

7. Oyunseverleri ankete bekliyorum :) http://strawpoll.me/5467083

1. Angriel

Angriel

:D :D Evet baya hemde ^^ Sao, Accel World vs

8. Selam! Umarım güzel olduğun kadar şanslı değilsindir ;) .... Yıllar sonra çocuklarımız facebookta tavla oynarken kız tavlamaya çalışan bir neslin çocuklarıyız diye övünecekler #.#

9. tatsuyadanda fena öküz güçlü bir OP karakter daha gördüm :D overlord fenaymış ya. herif o kadar güçlü ki savaşları hiç eğlenceli değil ama yinede insanın izleyesi geliyor :D

1. Angriel

Angriel

Aynen öyle :D Ama güçlenebilmek için -spoiler------------- buraya geldikleri evrende baya sağlam debelenip çabalamışlar. Onca zaman sonra bu kadar güçlenmemiş olsa ayıp olurdu.

2. (See 4 other replies to this status update)

10. tatsuyadanda fena öküz güçlü bir OP karakter daha gördüm :D overlord fenaymış ya. herif o kadar güçlü ki savaşları hiç eğlenceli değil ama yinede insanın izleyesi geliyor :D

1. Angriel

Angriel

Nedensizce OP değil izleyince anlaşılıyor :) Güzel seri overlord

2. (See 4 other replies to this status update)

11. Selam! Umarım güzel olduğun kadar şanslı değilsindir ;) .... Yıllar sonra çocuklarımız facebookta tavla oynarken kız tavlamaya çalışan bir neslin çocuklarıyız diye övünecekler #.#

1. Angriel

Angriel

Öyle tipler düşman totosuna :| Ve evet Barış doğru diyor öyle ortamlarda ne yazık ki kendi hallerinde kız tavlamaya çalışan bol olduğu için kız olduğunu belli etmemek gerek :|

2. (See 10 other replies to this status update)

12. Zamanında soda kapağı tarafından saldırıya uğradığım doğrudur :|

1. Angriel

Angriel

3-4 ay önce olmuş bir olay aslında öğrenci evinde geldi başıma ama şimdi aklıma gelinec yazasım geldi :D

Gözlük böyle olmuştu sonra o.O http://i.hizliresim.com/1kZmgG.jpg

2. (See 6 other replies to this status update)

13. Zamanında soda kapağı tarafından saldırıya uğradığım doğrudur :|

1. Angriel

Angriel

Masaya kenarını vurup açıyordum hep bir fırladı kapak kırılmaz gözlüğüm kırıldı o.O Gerçi iyi oldu gözlük o kadar sağlam olmasa gözüme geliyormuş direk :|

14. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

1. Angriel

Angriel

Vuu aynen nasıl unuturum ben onu :| Düzenle seçeneğide yokmuş burada tüh olsun artık :P

2. (See 28 other replies to this status update)

15. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

1. Angriel

Angriel

Nuu.. Beni tek bırakamassın :| Birlikte kaçmalıyız :P (ve birlikte gün batımının sakin ışıkları ve hafif sonbahar meltemi eşliğinde, ağır çekimde bu iletiden bir başkasının iletisine salça olmaya gittiler..)

16. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

1. Angriel

Angriel

hahaha :D İsmide Tsundere olunca biraz çekiniyor insan çivili sopayla fln girişicek bize gelince :D

17. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

1. Angriel

Angriel

Ne dediiii amman tanrıııım :| Nesi kötüüü :| Tsunderecik senden özür diliyorum bu arada sohbet mekanına çevirdik burayı :P

18. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

1. Angriel

Angriel

Sao izleme miiiiii :| Wiiiiçç lütfen burayı terk ediniz efenim hiiiç yakıştıramadım size :| Popüler kesimin kurbanlığı değil kaliteli bir yapımın ta kendisidir Sao. Hıh

19. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

1. Angriel

Angriel

Sword Art Online izle pişman olmassın ^^

20. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

21. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

1. Angriel

Angriel

Ben :D Ama çok tavsiye ettiğim söylenemez :| Bir kaç tanesinin adını unutup bocaladığım oldu :D Şimdi listeden takip ediyorum :)

22. Saçlar gitti :P

1. Angriel

Angriel

saol :D fazla uzamıstı ya iyi oldu böyle :D

2. (See 2 other replies to this status update)

23. Superonline kullanan var mı ??

1. Angriel

Angriel

AKK yi geçtikten sonra upload hızında azalıyor mu ? Bir kaç haftaya yeni evime geçicemde superonline ttnet uydunet fln ne alsam ne yapsam çok kararsızım. Superonline da upload hızı düşüyorsa AKK den sonra benim işime yaramıcak çünkü hem YouTube a hem Twitch e upload yapıyorum :|

24. Techies ve Teemo'yu birleştirseler.. Mmm..

1. Angriel

Angriel

Evet PL fazlası ile güçlü oluyor 2 itemden sonra orası ayrı konu fakat durdurulamaz değil :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.