Jump to content

Kikuchi

Üyeler
  • İçerik sayısı

1253
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kikuchi reacted to slimjack for bir durum güncellemesi, Okulda sınav işte sınav bu nedir ya :( Sınavlardan kurtuluş yok muuuuu?? Hayatın kend   
    Okulda sınav işte sınav bu nedir ya :( Sınavlardan kurtuluş yok muuuuu?? Hayatın kendisi sınav demeyin keserim
  2. Beğen
    Kikuchi reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Neden her yerde kissxsis karşıma çıkıyor :D Yoksa bu bir işaret mi ? Tövbe tövbe böyl   
    Neden her yerde kissxsis karşıma çıkıyor :D Yoksa bu bir işaret mi ? Tövbe tövbe böyle işaret olmaz ki yav :D
  3. Beğen
    Kikuchi reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Acun bıraksın O ses mo sesi sürvaviora'yı bunu getirsin bu formatı getirsin diyeceğim   
    Acun bıraksın O ses mo sesi sürvaviora'yı bunu getirsin bu formatı getirsin diyeceğim bizden kim robotlar yapacak böyle yaw yalnız acayip eğlenceli...

4. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Şu ana kadar çizilmiş en iyi Emilia fan artı: http://touch.pixiv.net/member_illust.ph   
    Şu ana kadar çizilmiş en iyi Emilia fan artı: http://touch.pixiv.net/member_illust.php?mode=medium&illust_id=57747839

5. Beğen
    Kikuchi reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Siyahı onunla sevdim. Aynı zamanda vıcık vıcık aşk kelimelerini de. Aslında var ya bö   
    Siyahı onunla sevdim. Aynı zamanda vıcık vıcık aşk kelimelerini de. Aslında var ya böyle şeylere gelemezdim. Ama o beni öyle bir getirdi ki bir daha gidemedim. Onu o kadar arıyorum ki önüme güzel siyah Saçlı bir kız çıksa hemen o sanıp aşık olucam ya da onun olmamasından korkup kaçıp gidicem. Aşk kelimesi bana bu yaşlarda çok ergen gelirdi çünkü çevrede her hormonun kabardığı insana seni seviyorum diyen insanlar arttığı için aşkı bu yaşlarda hor gördüm fakat o rüya başkaydı. En azından ben öyle inanıyorum. 
  6. Beğen
    Kikuchi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Re:Zero gibi bir animede bile "Power Up" diye bağıran üstad yorumcularımızı görünce m   
    Re:Zero gibi bir animede bile "Power Up" diye bağıran üstad yorumcularımızı görünce midem bulanıyor. Sözde lafları yetmezmiş gibi birde üstüne karaktere ağır itamlarda hakaretler ediyorlar. Yazık gerçekten.
  7. Beğen
    Kikuchi reacted to Rofh for bir durum güncellemesi, Şu şarkının güzelliğine bakarmısınız :D harikaa   
    Şu şarkının güzelliğine bakarmısınız :D harikaa 
  8. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarım   
    O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 
  9. Beğen
    Kikuchi reacted to Strix. for bir durum güncellemesi,   
  10. Beğen
    Kikuchi reacted to Strix. for bir durum güncellemesi, yüzümü gösterdiğim ilk videom :D Heyecandan kekelemek :D   
    yüzümü gösterdiğim ilk videom :D
    Heyecandan kekelemek :D

11. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, Vay be ! Şu şarkıyı yine duyacağımı hiç düşünmemiştim . Hatırlayanlar / bilenler var   
    Vay be ! Şu şarkıyı yine duyacağımı hiç düşünmemiştim . Hatırlayanlar / bilenler  var mıdır bu şarkıyı ? 

12. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Darkness İchigo for bir durum güncellemesi, Siz insanlar beni asla anlamayacaksınız ...   
    Siz insanlar beni asla anlamayacaksınız ...
  13. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Ecciel for bir durum güncellemesi, Basit Level tasarlayim dedim kullandığım texturelere bak ya -.-   
    Basit Level tasarlayim dedim kullandığım texturelere bak ya -.- 

14. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, Yazılı mazılı yok öyle duruyoruz pc başında   
    Yazılı mazılı yok öyle duruyoruz pc başında 
  15. Beğen
    Kikuchi reacted to historianWeeb for bir durum güncellemesi, kapak ve resim uyumu :)   
    kapak ve resim uyumu :) 
  16. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, NH3 bazdır bilmeyen kazdır HUEHUEHUEHUEHUE   
    NH3 bazdır bilmeyen kazdır HUEHUEHUEHUEHUE
  17. Beğen
    Kikuchi got a reaction from onehyer for bir durum güncellemesi, Sanırım forum adını gerçek hayatta kullanan tek kişi benim :D   
    Sanırım forum adını gerçek hayatta kullanan tek kişi benim :D 
  18. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, GodFather OST süper ya :(   
    GodFather OST süper ya :( 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.