Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Leffwn kullanıcısının paylaşımları

1. Ne güzel sezon oldu. Önce gintama şimdi shokugeki :D Teşekkürler.
  2. Leffwn

( 01 / 13 ) Gintama. Porori-hen

Geldi gönlümün efendisi.
  3. Transformers 5: Ne kadar kötü olmuşsun sen. Çerezlik, zevk aldığım bir seri idin ama bu ne hal?! :(
  4. Daha ilk aydan çalışmaktan yoruldum. :/ Sonsuz bir tatile ihtiyacım var. :D 

1. Can

Can

daha çok yolun var devam etmelisin:smiley62::smiley43:

2. Barış

Barış

2 senedir çalıştığım işten cuma günü itibariyle ayrıldım. beni tatilim yeni başlıyor. :D çalışmak hem iyi hem kötü

3. Leffwn

Leffwn

Aynen şöyle günde 2 saat çalışsak yeter ya :D 

5. Teşekkürler :D Bu arada Googleın şöyle bir şeyi varmış ilk kez fark ettim :D
  6. İsimlerine tıklayarak Twitch Kanallarına gidebilirsiniz. PintiPanda: 3 yıldır takip ettiğim yayıncı. Her ne kadar çoğu oyunu kötü oynasa ve yolları bulamasa bile kendisi gerçekten iyi bir insan ve diğer bahsedeceğim yayıncılar gibi muhabbetini dinlemek keyifli. Yayın günleri: Pazartesi, Salı ve Persembe. Jahrein: 6-7 aydır takip ediyorum. Çok fazla argo kullanmasına rağmen muhabbeti ve çok farklı oyun oynaması ile izlemekten zevk aldığım yayıncılardan. Yayın Günleri: Haftanın çoğu günü yayın açıyor. Kendi kanalı dışında Nvdia ve Game&Play kanallarında da yayın açıyor. Geekyapar: Youtube kanalını açıldığından beri, Twitch kanalını ise 5 aydır takip ediyorum. Geekyapar sitesinin ve Youtube kanalının içerik oluşturucularından Can Sungur yayın açıyor genellikle. Oyun muhabbeti bir yandan diğer konulardaki muhabbetleri olsun, genel kültürü olsun gerçekten bilgili bir insan. Can Sungur: Kendi ismi ile açtığı kanalda yayınlarına devam ediyor. Yayın Günleri: Ne zaman açtığı belirsiz. Yayınları kaçırmamak için sosyal medyalarını takip edebilir ya da Twitch Now uzantısını Chrome'a kurarak yayın açtıklarında haberdar olabilirsiniz.
  7. 6 sezon Shameless izledim her karaktere sövdüm, sevdim ama Debbie senin gibi lanet ergen görmedim.

8. İlk 2 filmini izledim. Bir live actiona göre oldukça iyiydi. Tabi çoğu oyunculuk kahkaha attırıyordu ama olsun iyi filmlerdi.
  9. https://fantazya.net/8-sezon-senaryosu-tamamen-sizdirildii/ Ne desem bilemedim. İyi mi kötü mü anlamadım. 

1. LeornKayn

LeornKayn

Tam GoT'un senaryosu bence bu final tam Got'luk tek bir şeyi tutturdum.2 sezondur diyordum,İyi son değil kötü sonda değil tamamen gerçekçi bir son olmuş kimseyi tatmin etmiyorlar yine bu seride taraf tutan kimse tatmin olamadı zaten hikaye bakınca animeler gibi tuttulan bir taraf nihai zafere ulaşamıyor.

Spoiler

o bran gece kralının tah kendisi adam bir türk reankarnasyon yani gece kralı en başta brandı zaten

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Ne demek müthiş? Nefes almadan izledim, efsaneydi. :D

3. sadece okan

sadece okan

bu bölümü böyle izledim

oMJP5d9_700w_0.jpg

4. Red-King

Red-King

Stark ülkü ocaklarından :D 

Spoiler

20768230_1186917688081539_47801622375296

10. Ben niye her gun bu saatte uyaniyorum?! :( Isim yok gucum yok, gecenin 1-2sinde yattigim halde bu saatte uyanmak nedendir? 

11. Kulüpler kısmını yeni fark ettim. Yıllardır görmek istediğim bir şeydi. 

Şöyle de reklam yapalım: 

1. LeornKayn

LeornKayn

Come to Beşiktaş.

12. Hooaaydaaa

https://proxyspotting.in/torrent/18294300/Game.of.Thrones.S07E04.The.Spoils.of.War.360p.WEB-DL

İndirsem mi ne yapsam ya da pazartesiyi bekleyip direk yüksek kalite mi izlesem? :/ Çok kararsızım. Bakalım sabır edebilecek miyim.

13. Çevirisi çıkmadan youtube anasayfama got bölüm kesitleri düşüyor. Spoiler ile derdim yok ama lütfen. :( 

14. fransızca rap dinliyordum la ben başta. :D
  15. Leffwn

En Beğendiğiniz Oyun ...

Dragon Age Origins ve Mass Effect 1-2-3, The witcherı ayrı tutarak söylüyorum oynadığım en iyi karakterlere sahip 2 RPG oyun. Dragon age'in başlangıçta bize sunduğu hikayelerin çeşitliliği çok az bulunan paha biçilemez bir oyun. Elf, İnsan, Cüce her birinin alt karakter seçiminde Soylusu-Köylüsü-Avcısı-Büyücüsü her birinin farklı bir hikayesi olan başka bir oyun oynamadım. Mass Effect,dostlarımızın bolluğu bile başlı başına bir olay. Her birinin ayrı bir hikayesi ayrı diyalogları, ilk oyundan son oyuna kadar yaptığımız her bir seçimin karşımıza çıkması, kimi zaman esprili kimi zaman acıklı olsa da her biri iyi diyaloglara sahip olması hala daha aklıma geldikçe sevindirip üzer. Ayrıca 2 ve 3. oyunu toplam 10 defa bitirmiş olabilirim. Benim biricik Liaram ve Taliam. Sevgili dostum Garrus. The Witcher 1-2-3(özellikle 3), aldığı her ödülü, yorumu sonuna kadar hak eden yegane oyunlardan. İyi bir bilgisayar aldığımda ilk işim 100+ saat üstünü bu oyuna harcamak olacak. Star Wars: Knights of the Old Republic 1-2, Star Wars sevip bu iki oyunu oynamamak kesinlikle bir utanç. Ayrıca en iyi sith/jedi Darth Revandır!
    1. Arcangelo

Arcangelo

sonunda :loveloveplz: hiç başlamayacak sanmıştım. güzel bir bölümdü haftaya ne olacak bakalım

16. Keşke Star Wars Old Republic filmi çıksa da Darth Revan görme şansımız olsa. :( 

lord_revan_by_elucidator-d8piwtu.png

Reislerin reisi. 

17. Leffwn

Anime İstek ve Önerileri

Berserk. Oku, izle.
  18. Leffwn

Rookies

Onizukadan sonra en iyi 2. hoca. Adam gibi adam. Çevirisi bitsin 82den sonrasını zevkle okuyacağım. Kesinlikle mangasını tavsiye ederim.
  19. Berserke bundan tatlı bir şey gelmedi. :(

nWj3vl.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leffwn

Leffwn

Katılıyorum keşke iyi olsaydı. :( Kara listeme aldım yapanları. :(

3. Namida

Namida

Geçen esti mangasına sıfırdan başladım. :D

4. Leffwn

Leffwn

Ben de 0'dan baslayip okudum bu durumu atinca. O kadar guzellik, keske mangaka ara vermese :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.