Jump to content

baranovvic

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne baranovvic kullanıcısının eklediği dosyalar

1. On 28 Haziran 2016 at 03:45, lorsef yazdı:

thank you bro...sitede seri bitmiş nerden indirebiliriz tam serisini :1f615:

Bazı fansublar için bitmiş olabilir fakat henüz biz daha bitirmedik. Yakın bir zamanda bitireceğiz. İlk sayfadaki linke çeviriler yapıldıkça upload edilecektir. 

2. Şimdi, Nones yazdı:

Az önce 2. bölümü seyrettim. Her bir yeni bölüm bir öncekinden daha çok merak uyandırıyor. Animeye giriş de bittiğine göre 3. bölüm ve sonrası nasıl ilerleyecek merak ediyorum. 

Emeğinize sağlık arkadaşlar. 3. bölüm için gün sayıyorum

Rica ederiz. Gün değil de dakika sayabilirsin. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

3. 4 dakika önce, Nones yazdı:

ahahahahaha evet o seri de Baran arkadaşımızdaydı :bigsmile-skype-smiley: Yani demek istediğim bu türlerin dışına çıkmış çok da güzel olmuş :bigsmile-skype-smiley:

Tekrar geçmiş olsun Erufu arkadaşımıza da. Tez zamanda iyileşir umarım 

2 tane harem, ecchi çevirisi yaptık biraz farklı alanlara yönelmek istedim. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Erufu'ya da geçmiş olsun. En kısa zamanda aramıza bekliyoruz.

4. 2 saat önce, extreme yazdı:

İlk bölüm geldi.4 senedir bu animeyi bekliyorum umarım yuzde 20 de olsa beklentimi karşılar.Ayrıca anımenın 4 sezon olma ihtimali hakkında konusuyolar 52 bölüm olursa filler yada orjinal hikaye olur klasik perriot saçmalıkları işte.52 Bölüm olursa şimdiden k.gelsin

İlk bölümün çevrisi ni beklemekteyim bu arada  :D 

İlk bölüm çevirisi bitti. Yakın zamanda siteye yüklenir. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.