Jump to content

Ebleach

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ebleach kullanıcısının son zaferi 4 Ocak 2016

Ebleach en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

972 profil görütülenme

Ebleach üyemizin başarıları

1. Ebleach

Ebleach's ~ VOL.2

Evet ben zamanında yurtdışındaki bir arkadaşımdan rica etmiştim ama ??
  2. Ebleach

RESİM 30.04.2018

Küçük dj veya webtoon tarzı çalışmaların çok hoşuma gitti.. Baştan sonra evrime şahit olduk gibi.. Böyle devam eeet :3
  3. Merhabaaalar, eminim facebook üzerinden çizimle uğraşan türkanimecilerin hepsi beni tanıyordur :P :D Forumda tanışma yazısı açmamış olduğumu fark ettim şöyle bir forumla da kaynaşayım dedim :3 Fanart çizimi üzerine çalışıyorum, en sevdiğim animeyi adımdan da anlayabilirsiniz (ki kendi seçtiğim bir lakap değildi, çevrem tarafından uygun görüldü :D :D ) Bana ebleach demenizde hiç bir sakınca yok, resim çizdikçe paylaşacağım fanart bölümünde... Eskilerime buradan ulaşabilirsiniz *-* http://forum.turkanime.tv/konu/15146-ebleachs-~-vol2/ http://forum.turkanime.tv/konu/14976-ebleachs~/ Aizen hakkında kışkırtılmadığım sürece ( ) aşırı iyi huylu olduğumdan, iyi anlaşacağımıza inanıyorum. Türkanime Ekibine de çabalarından dolayı çok teşekkürleerrr
  4. Ebleach

Ebleach's ~ VOL.2

Teşekkürleeeer :3 <3
  5. Ebleach

Ebleach's ~ VOL.2

Teşekkür ederim evet hepsi bana ait :) Bol bol pratikle işin kolay.. :3 İltifat için teşekkürler Düzeltildi
  6. İşte yine beeen *^* bu sefer bıraktığım yerden tekrar devammmmm~ Yarım kalmış Aizen ve Gin in son hali <3 Chibi Akatsuki tayfası :3 Ilya Kushinov'dan aldığım bir ilüstrasyon *^* Raito-kuğğğn Aizen'i görsem ne yapardım temalı imgesel ? Grimmjow *^* Bu hali çok hoşuma giden Nardo :D Obito / Kakashi *^* sadece arka planı kalan Sasuke / Naruto veee her zamanki alışkanlığım, yarım kalmış bir Levi Heichou~ <3 #edit : O da bitti :D :D herkese bol çizimli günlerrr~ Ebleach <3 :3
  7. Ebleach

Ebleach's~

Hepinize çok çok teşekkür ederim <3
  8. Ebleach

Ebleach's~

Aralıklarla 1 haftamı ladı diyebilirim :D Teşekkürler :3
  9. Ebleach

Ebleach's~

Foruma yeni kaydoldum :D şu an işleyişi çözmeye çabalıyorum :D ne kadar uğraşsam da direkt resim yüklemeyi beceremediğim için *utanç içinde kıvranır* şu an forum kullanım klavuzunu didiklemekteyim :D şu spoiler kutusu şeysini çözdüğüm zaman sanırım bütün kavanozu üstünüze boca edeceğm :D :D #edit : Başardıııım :D :D Yokatta :hell-yes-onion-head-emoticon:
  10. Ebleach

Ebleach's~

Türkanime Art adminlerinden Elif Bayraktar (ben :P ) ın bazı çizimleri *^* Bu en sevdiğim *-* Kaneki Ken~ Burda da başladığım gibi beni kendine aşık eden SnK nin Jiyuu no Tsubasa'si var *-* 104. Bölüğün devamlı bu halde olmasını ne kadar da isterdim :') Bir de Eren'i tek başına alalım :D :D Birazcık One Piece :D Birazcık Naruto~ *evet Madara takıntım var :P* Veee ismimin hakkını veren yığınla Bleach çizimlerinden bazıları :D :D Yarım but gold <3 <3 :D Bu da öylesine bi ekstra :D Yıldızı hızlı parlayan karakterlerden hestia :D Zaman içerisinde eklemeler/ güncellemeler yaparım. Arigato Gozaimasuuuu~ <3
  11. //u\\ *utandı* Teşekkürler :3 Ben sadece bilgilendirme amaçlı söyledim. Sonra grupta hani siz yoktunuz yarışmada diye başımızı yiyolar :D
  12. Belirtmek istediğim bir şey var. Ben (Elif Bayraktar) Gamze Güler Ve Serpil Dilek Türkanime Art ın adminleriyiz, bizim yarışmaya katılma amacımız sadece yarışmaya farklı renkler katmaktı, bu nedenle oyu bize vermeniz durumunda bir nevi boş oy atmış olacaksınız çünkü sonunda çekilicez :D bize vermektense bizden sonra en çok beğendiğiniz kişiye atmanız oylamanın iyiliği için daha iyi olur, teşekkürler :3
  13. Bana oy vermeyiin :D :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.