Jump to content

boozy

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    boozy reacted to AlucardHell in Selamlar herkese   
    Hoş geldin :) Kendini tam olarak hazır hissettiğin zaman çeviri işinde başarılı olabilirsin umarım
  2. Beğen
    boozy got a reaction from xemerius in Selamlar herkese   
    Herkese teşekkür ederim hoş buldum. Dediğiniz gibi seneye bırakayım ozaman , hem dil sınavına çalışırken daha da artar ingilizcem kendime güvenim artar , teşekkürler herkese ne samimi forummuş :) Ayrıca tam okumamıştım isimini peri masalı'dır diye düşünerek tale yazmıştım :p
  3. Beğen
    boozy got a reaction from historianWeeb in Selamlar herkese   
    Herkese teşekkür ederim hoş buldum. Dediğiniz gibi seneye bırakayım ozaman , hem dil sınavına çalışırken daha da artar ingilizcem kendime güvenim artar , teşekkürler herkese ne samimi forummuş :) Ayrıca tam okumamıştım isimini peri masalı'dır diye düşünerek tale yazmıştım :p
  4. Beğen
    boozy got a reaction from Witch in Selamlar herkese   
  5. Beğen
    boozy reacted to historianWeeb in Selamlar herkese   
    çok ayıp aaaa... Staj denen bir mahlukta ayda 350 tlye (bereket versin) hunharca sabah 8 akşam 6 iş yaptım
  6. Beğen
    boozy reacted to historianWeeb in Selamlar herkese   
    Hoş geldin ben de Ayhan  YGS-LYS  geç sonra çeviri yapıcaksan yap bak ben şimdi pişmanım iyice çalışmadım diye bu cumartesi 56 tane edebiyat canımı yaakcak morkuyorum  (ben çeviri yaparak yemedim koca yılımı tabi :D)  
  7. Beğen
    boozy reacted to noazewiz in Selamlar herkese   
    Hoş geldin Buğra 
  8. Beğen
    boozy reacted to Witch in Selamlar herkese   
    Hoş geldiiin tekrardan Buğra. 
  9. Beğen
    boozy reacted to Nones in Selamlar herkese   
    Hoş geldiniz
  10. Beğen
    boozy reacted to Amygirl in Selamlar herkese   
    Hoş geldin Buğra :)
    Yaş itibari ile sınav gibi bazı sorumlulukların yükleneceği için İngilizce bilgini seneye saklamanı öneririm. Malum üniversite giriş sınavları bayağı vaktini alacaktır. Sonrasında istediğin bir fansub çevirmen alımı yaptığında şansını denersin :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.